Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość ladaco jest jak
nie wołaj ladaco na pomoc :D tylko śmiało wygęgaj się i całymi zdaniami proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco jest jak
no to powodzenia ale mi to nie zaszkodzi :D więc nie nasrasz mi i mi nic nie zrobisz :D więc po co te wypierdy kierujesz w moja stronę przeciez wiesz że REWQ jest przewrażliwionym starym kawalerem i uczepi się ciebie jak rzep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco jest jak
bajo --->>> chłopie , miotasz się z kata w kąt, coś tam próbujesz sklecić , jakaś ripostą zabłysnąć a prawda jest taka że gówno możesz :D może warto odkurzyć to co kupiłeś niedawno w sex shopie i poćwiczyć na tym pompki, ujdzie z ciebie ta agresja i zadęcie i wrócisz tu grzeczny i kulturalny ? co ty na to ? ps. nie odpowiadaj , masz ograniczony zasób słów więc wiem co napiszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże się mylisz, droga pomarańczo. Ale mylić się jest rzeczą ludzką, zostaje ci wybaczone. Pamiętajcie że nic nie dzieje się bez powodu. Radzę wyciągnąć lekcję z kilku nadchodzących dni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco jest jak
został tylko stary kawaler i dobrze się bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem sobie z ladacem kulturalnie, wdeczke popijaliśmy, flaczki nawet odgrzałem i nagle przyszła chałastra i jęła nas wyzywać od gejuw i takich różnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho bo teraz ja mówię ----------> proszę cie uspokuj sie ,gdyż temat padnie.U mnie zrobiła jedna osoba zewnatrz wojnę ze mna i 2 osoby odeszły z 4.A miałem ponad 19 000 tysiecy postów nikt nie przychodzi nikt nie chce się kłócić.CICHA wyluzuj proszę cie i zapomnij o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""rozmawiałem sobie z ladacem kulturalnie, wdeczke popijaliśmy, flaczki nawet odgrzałem"" TTaaaaakkk, i kazałeś się wypinać do ruchania :O Daruj sobie, brak słów :O Cicha- ja nadal tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×