Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ty psychopato ślepy juz ja cie {urzondze...} widze dokładnie konowale bajo ,tylko nie zapomnij słownika ortograficznego ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konował Bajo skończył już W-ieczorowe S-tudium P-oprawkowe i jest na dobrej drodze ..............cafowej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarlam ze smiechu
juz nie zdolam przywalic z liscia duchowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D:D:D:D:D KONOWAL:D:D:D:D:D BAJO:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jeżu
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modeaaa (modeaaa@tlen.pl) oto naga prawda już mam dość!!! ciągłe obrażanie moderatorek, ciągłe wulgaryzmy, wyzwiska, czepianie się o wszystko!!! ileż można??? nie jestesmy 24 h / dobe na forum!!! nikt nam nie płaci za moderowanie a nikt nawet dziękuję nie powie!!!! tylko wyzwiska!!! sami stworzyliście to gówno jakim się stała kafeteria!!! nie wiem czy to bezstresowe wychowanie i czy powinniśmy podziękować waszym rodzicom za to jak was wychowali, albo raczej za ten totalny brak wychowania, jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka!!! bo wam się chyba zdaje, że po drugiej stronie jest k**wa jakiś cyborg!! tam są ludzie tacy jak wy z krwi i kości, których często gęsto bolą wasze słowa, ot tak rzucone na klawiature ale do waszych tępych mózgów to nie dociera!!! zakładacie dziesiątki tematów o gównach albo że ala to dzi**a, ola to k**wa, krzysiu to pedał! piszecie setki postów z ch*jami, k**wami, suczami, kutasami i innymi ch*jami mujami a jak ktoś nie daj Boże napisze na was coś obrażającego to płyna skargi do redakcji że moderatorzy już 2 godziny nie usuneli obraźliwego tematu o mnie!!! a w d**e sie wszyscy ugryźcie moderator (jesli aktualnie ma czas i siedzi na forum - bo wszyscy mamy swoje prace, swoje rodziny i swoje życie) kasuje wasze zgłoszenia i stara sie trzymać jako taki porządek na tym forum NIE JESTEŚMY odpowiedzialne za wszystkie błędy znajdujące sie na forum! nie jestesmy odpowiedzialne za wprowadzane zmiany które są potrzebne jak koziej dupie trąba, nie jestesmy odpowiedzialne za kształt forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no prosze, wracam z pracy a tu taka mila lekturka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale "świetna" riposta tego własnie bajo po tobie się spodziewałem,wytrzyj nosek zasmarkany i leć na skarę do ladaco.On cię wysłucha i poglaszcze po główce(tylko ściągnij ten zryty berecik co mamcia kupuje 5 kg kartofli) przytuli i ulula do snu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, co tam co tam??:classic_cool: zaraz ci skrobne mejla malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mianujmy Glena B moderatorem. Tylko on poradzi sobie z tym gównem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdybym ja byla moderatorem, kazdy dostalby po profilaktycznym baniku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoło się robi na cafe.Arcywesoło.Czuję że właściciel się wkurwi i zamknie na trzy spusty.Wprowadzi odpłatność i skończy się tałatajstwo Lumpenproletariackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to można załatwic na gg z Właścicielem Pudelka Michałem Briańskim i tegoz cafe tak samo.W czym problem widzicie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajo, skoro już mamy się przyjaźnić to opowiedz nam osobie - gdzie mieskasz, ile masz lat, jakie jest twoje hobby, co jadasz zwykle na deser :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
de, daj spokoj, nie bedziemy sobie sznurow na szyje sami wieszac:D generalnie od 15 minut spuszczam cieplom uryne na to, co sie tutaj dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyper przytoczę twe słowa: [zgłoś do usunięcia] Lucyper nikaki cicho bo teraz ja mówię ----------> proszę cie uspokuj sie ,gdyż temat padnie cicha to małolaty nie mają co robić będą spamować jeszcze ok1.5 tygodnia i sie skonczy Wy zostaniecie i będziecie rozbite.Czego ignor nie stosujecie. A CO TY WYPRAWIASZ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*to ''cieplom' to specjalnie, zeby przypadkiem sie jakis polmozg do mnie nie przyczepil:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz. Wiesz, że przed nami zawsze możesz sie otworzyć. Lubimy pomagać innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawiałem się z konowałem Bajo :D Jestem tutaj gościem tak też nic się wam przez to nie stanie.Gorzej jak wy ruszycie do ataku.Niech do mnie przyjdzie taki bajo,już kilka razy dostał odpór milczacy i siedzi u was.Ale goscie skakają po nich i nie mam nic przeciwko temu.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajo miałeś juz
dziewuchę kiedyś czy tylko w necie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×