Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość durny kod
luzyper nie dowiesz sie o co poszlo. Dziecinada i nic wiecej. Tak to jest jak dasz sie wkręcic w rozmowę z kims nieodpowiednim. Po co reagować? Tym bardziej w tej sposób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsdg
Bajo = Ladaco. Ladaco wymyślił sobie wyimaginowanego przyjaciela. Dziecko często wymyśla sobie towarzysza, by ten pomagał mu na wiele możliwych sposobów. Wyimaginowany przyjaciel: - jest znakomitym kompanem zabaw. Nie zabiera zabawek, nie chodzi na skargę, jest wierny i doskonale rozumie swojego najlepszego kumpla. - pozwala dziecku uczyć się zasad współżycia w grupie bez narażania go na nieprzyjemności ze strony innych. - zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa przy okazji okazywania uczuć, takich jak złość czy lęk. - jest częścią prywatnego życia dziecka, o którym dorośli na pewno się nie dowiedzą. - gwarantuje dziecku poczucie kontroli nad sytuacją, co jest nietypowe dla malucha, który zwykle podlega kontroli dorosłych. pomaga dziecku radzić sobie z silnymi emocjami, takimi jak gniew czy strach (zachowanie typu „To on się boi, nie ja”). -bierze na siebie odpowiedzialność za złe uczynki dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco jest jak
bajo podkulił(a) ogon jak dowaliłem :D i poszło se na degeneruchów poszukać wsparcia a tam... Ostra Brzytwa no i bajo się zdzrzaźniło z lekka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:26 [zgłoś do usunięcia] ladaco teraz wam daje troche odpowynku pypłoki..wróce wieczorek i was umocze w błocie ladaco...Tobie to chyba odjebało :O:O i na dokładkę skumałeś się z Tępą....już niżej nie mogłeś upaść :O widelec...ja do 18-stej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha to małolaty nie mają co robić będą spamować jeszcze ok1.5 tygodnia i sie skonczy Wy zostaniecie i będziecie rozbite.Czego ignor nie stosujecie. Na ale zachowanie ladaco z bajo pozostaje wiele do zyczenia.:O:( Tylko tyle mogę doradzić ,nie mój temat śpioszek powinna sie tym zając:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewquś myślisz
że twoje pseudoriposty kogoś odtraszają?:Dwolne żarty:D:D:D żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
" Leniwiec brzydalu zamilcz na mój temat " powiedział najwiekszy brzydal na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco jest jak
:D :D :D pseudoriposty ... to takie trudne słowo ktoś opanował :D gratuluję , jakiś tam rozwój jest zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czamuś ciulasuf ze sobum ladaco przywlykł??Hopie łopamiyntej sie,przeca wzdycki cie sam bruniuły a ty takie ciarajstwo im robisz .Tym fajnistym frelkum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
Uuuu, ale zabolało :D Tylko tak potrafisz sie bronić ostra? Obrażając innych? nie umiesz inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyper gadaj po ludzku bo i ciebie znielubimy :O Leniwiec- ja tak ja i zdzira, pić będziem :classic_cool: Tylko jest post, miałam się wstrzymać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco łostatni roz ci góldum wydupc ich sam tych chacharów i łobciulańców.Jak robisz na grubie jak jo i żeś je mhajerym to mie posuchej:D[wściekły}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
tak? A nic nie zabolało :classic_cool: Tępisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ladaco ty debilu :D ja bajo :D ladaco bendzie potem to mu przekarze co nabełkotałeś i wybierzemy sie i do ciebie, oczekuj nas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×