Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

To jest tylko przeznaczone do ladaco taki prywatny list w gwarze.,Więc wybaczcie.Ladaco jęst ślazakiem tak jak ja i tak samo owi jak ja ,literacko i gwarowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec...w przyszłym tygodniu lub w następny weekend---to zależy, kiedy Cicha będzie wolna, żebym mogła jej uszy natrzeć za te teksty :O Bo kochana wybuchła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewquś myślisz
podobno ciebie nie rusza to co się tu dzieje:D dlaczego więc odpisujesz?:D tak pseudoriposty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
ostra, ostra! gdzie jesteś? chodź, po obrażaj mnie. Przecież to ci najlepiej wychodzi. Bo nie potrafisz życ w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- daj spokój, nie komentuj już. W ten weekend nie damy rady, w przyszłym tyg. mam drugą zmianę cały tydzień :O Ale przyszły weekend mam wolny :) chollerka masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko
bym się nie zdziwiła jakby ladaco i Lucyper to była jedna i ta sama osoba:D:D:D pojeb niedorobiony:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
ostra ale zabolalo :classic_cool: Powiedz coś jeszcze. Potrafisz tylko obrażać. Pokaż co jeszcze potrafisz. A gdzie dziwki, kurwy i inne twoje teksty. No pokaż co potrafisz. nie wymiękaj bejbe. Nie dziwne, że sie tu uczepiałaś.Ciebie w życiu prywatnym obrażają, to tu obrażasz innych, zeby sie wyzyc za swoje niepowodzenia. No dalej. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
blondi mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
a może poszła umyć nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec, jak ma się uczyć, skoro bez przerwy jej dupę zawracamy "Cicha gdzie jesteś, Cicha odezwij się" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×