Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość durny kod
OOOSSSTTTRRRAAAA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
Ostra! Poszłaś szukać przyjaciół, czy płaczesz w poduszkę? No dogadaj mi, przecież zawsze musisz być ta cwańsza, choć niekoniecznie lepsza :P Odezwę się jeszcze do ciebie zakompleksiona osobo, szukająca tu akceptacji poprzez obrażanie, by zwrócić na siebie uwagę Żeby musieć zapracowywać sie w ten sposób, zęby poczuc sie lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
no dalej, dawaj! Powyzywaj mnie! Spływa to po mnie :D No pokaż, ze jesteś lepsza. Obrażaj, zeby poczuc sie górą! no dalej! Tylko tyle mozesz. Bo jestes nikim. Poudawaj, ze jest inaczej. Wyzywaj! Obrażaj! Poniżaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
pewnie, że sie pośmiałaś. Przeciez nie napiszesz prawdy. Musisz pokazac jaka jestes cwana. To twoej zycie. nie ma sie z czego smiać. Masz skrzywiona psychike. No dalej. Odwróc jak zwykle kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kodzie
póki co ty szukasz akceptacji u ostrej:Dolała ciebie i sobie poszła ale ty wiernie na nią czekaj,może przyjdzie i łaskawie do ciebie zagada🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod to
cholerka czy cicha?:D a może widelec?:D ciekawe,że się boi ujawinić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny kod
durny kodzie, a raczęj ostra zeby w ten sposób szukac akceptacji odezwe sie jeszcze ostra. Zapamietaj mnie. Aż zal, ze musze isć 😭 nie zapomnij pozalic sie spim nowym przyjaciolom! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OstraSiostra ------. i tak mamy CHłopo_Babę co sieje inwektywami na lewo i prawo.Gdzie twoja godność i HONOR.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyper a co ty wiesz
o honorze?:o :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajo szerokości --- nie gęgaj tylko przyjdz na razie gęgasz tylko krótko.Oczekuję na ciebie od 20 minut a ty bajop kija połknąłeś i nie możesz d u p y stąd ruszyć>Boisz się ladaco bo cię może wykopać na zbity pysk:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda na was zawsze mozna
liczyc:D:D piszcie, toz to prawdziwy kabaret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] bajo szerokości lucyper ty chory psychicznie jesteś --------. mamy lekarza cafewowego,stwierdził dobitnie.Konowale Bajo oczekuje na ciebie a ty się mnie widocznie boisz.Chodz do mnie podciepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u ciebie psi synu od jakiegoś czasu masz u mnie pozamiatane jesli to prawda co myśle......... nie pozwole niewinnych kobiet prześladować takiemu śmieciowi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konowale bajo czekam przy dżwiękach muzyki bethowena.Ale miło mi będzie takich "znamienitych" gościć u siebie.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×