Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość rewq ohhhhhhh
😭 rewq ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz złamałem serce pedauowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq ohhhhhhh
jeszcze jest cale 👄 ale dlaczego tak brzydko mnie nazywasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq czekalem na to " to chyba twoje słowa ... gdyby bylo "czekał a m " to spoko :D a tak to przykro mi , nie będzie kolacji , winka itp. :classic_cool: wolę kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajo , miło mi że mnie znasz i znasz moje życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby jeszcze te KOBIETY
chciały ciebie rewqo:D ale pomarzyć zawsze można:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D komuś wyraźnie poprawia humor i trawienie kiedy do mnie pisze . Tylko dlaczego kogoś tak bardzo interesuje jakiś tam rewq SREWQ z forum ? może dlatego że nie ma życia poza tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq ohhhhhhh
rewq wybacze ci brak kolacji i wina ❤️ ale krzywdzisz mnie piszac o mnie 'pedal' 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałkość tych tekstów sama się komentuje więc cóż .... TAK jestem nieudacznikiem , starym kawalerem, mam ewcia na drugie imię , i w ogóle pipa ze mnie :D Jakoś te teksty do mnie oscylują wokół 2 maksymalnie 3 tematów powtarzanych do znudzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedau ... tak nazywam faceta który zaleca się do drugiego :D przepraszam za brak poprawności politycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq ! jak milo, ze ktoś sie tak nudzi, zę specjalnie po to aby nas obrażać założył sobie nick. Musi strasznie mu sie nudzić i na dodatek ie ma własnego życia A teraz spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację cholerka :-) spokój .... Mnie w sumie bawią wpisy i na czarno i na pomarańczowo jakiejś mendy forumowej myślącej że kogokolwiek piszących tutaj zna i wie z kim ma do czynienia :D musi to być straszny zjeb intelektualny lub .. frustrat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq ohhhhhhh
rewq 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma takiego
debila na jakiego zasluguje. A co to za nowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajo ----> to zacytuj mnie ... jakieś przykłady tego że jestem debilem :-) bo dla mnie jesteś albo: 1. pieniaczem 2. trollem 3. frustratem 4. gimgównem 5. licgównem 6. szmondakiem i gnidąforumową Określ się i wybierz jakiś punkt od 1-6 a jak nie do wracaj do swojej sztucznej pochwy / wibratora i zajmij się szczytowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ---> z całym kurwa szacunkiem ale porównaj moje riposty i ich :-) i nie mów mi że się zniżam co najwyżej pochylam nad chorym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajo ---> żal pośladki ściska jak się widzi kogoś kogo bawi taka zabawa na forum :-) ty prowokatorze mój :classic_cool: masz polot nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu jak chcesz. Ja raz zniżyłam sie do poziomu ... hmmm... nie będę tego nazywać :O i więcej tego nie zrobię. Szkoda czasu i energii Sami pokazują jacy są. a to, ze sie do nas odzywaja to tylko zawisc, samotnosc i brak własnego zycia. Oczywiscie zaprzeczą, ale mnie to już nie interesuje Odezwę sie jak skończycie wojny, bo nie mam ochoty na zabawę z nimi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też , podkulam ogon i uciekam jak tchórz przed ostrzem tych ripost :D do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co to za teksty o mnie?? mam sie pogniewac?? czy bedzie grupowy sex??:classic_cool::D Ignr, kurrrvvvaaaa, ignor noooooo!!!!😠 :classic_cool: mam dzisiaj zly humor, uprzedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq sam siebie poczytaj
jakie riposty?:Dludku ty chciałbyś ripostować :D i masz rację żal pośladki ściska jak się ciebie czyta:D:D:D:D babski król :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma takiego
rewq ty masz w wogole dziwne podejscie do zycia. Jak ktos sie was czepia piszesz, ze sie z nich smiejesz, bo oni mysli, ze wy sie tym wszystkim przejmujecie. Za chwile bronisz sie piszac zeby ktos ci cos udowowdnil. Zalosne to jest. Twoje riposty sa proste jak konstrukcja cepa. Nie wysilasz sie. Albo masz to w dupie albo cie to rusza. Zdecyduj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×