Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwiec 😭 😭 😭 :(:(:(:(:(:( no wieczorami tak... ale wiesz... nie zawsze jest czas... ale będę w plecy :( nawet kurwa prywatnej poczty nie mogę odbierać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam laptopa 😭 ja mam stacjonarny ze względu na podwójną funkcję monitora - telewizora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
siema siema🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiejszy dzień zaczął się od katastrofy. A teraz napięcie stopniowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fajne, co?:classic_cool: wieze, ze moj facet w koncu osiagnie ten stan:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*wierze, sory:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
taaaaaaaaaa.....:o:D co was tak dzisiaj malo?? Boze ak sie nie wyspalam, od 4rano gruchaly mi kurwa golebie na balkonie, wija sobie gniazdko pod stolikiem:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze chwilę, zanim mi dziada zainstalują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira....powinnaś się cieszyć, że możesz pomóc ptaszkom przetrwać zimę użyczając swój metraż balkonowy :P jula...postaw się i nie daj im zainstalować tego dziada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka, coś obiecałaś cześć zdzira, klon, leniwiec Ja robię za dwie, bo koleżanka na urlopie, więc cały tydzień do 19 :O Zdzira- co za ciacho? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie co jest najśmieszniejsze? Że ten człowiek pod i nad moim ostatnim postem myśli, ze nas to rusza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec dawaj an maila, bo naprawdę mam chyba wybiórczą sklerozę 😭 zdzirka- szkoda czasu na tak płytką lekturę, bez morału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec juz chyba wiem. Sorry, to dzisiejsza zada mordu mnie ogarnia ;) Juz poprawiam sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira masz @ wczoraj przez przypadek trafiłam na teledysk disco polo, w którym tańcuje laska do złudzenia przypominająca ciebie :D Niestety zapomniałam jak się nazywał i nie mam ci jak pokazać, ale w przyszłą niedzielę się dowiem, jak znów będzie może ten program, w którym ten teledysk widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×