Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

aaa dałam koledze z pracy ogłoszenie, żeby powiesił na schronisku no i w ciągu godziny znaleźli się właściciele :) Szkoda mi jej trochę, ale mam nadzieję, że krzywda jej się nie stanie... Pojadę tam do niej dzisiaj zobaczyć jaki ma kojec, budę, czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:classic_cool: :D:D ide zjesc obiad🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam się pożegnać :( :O trzeba jakoś obejść ten program, ale póki co to znikam :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :O Nawet nie chce mi się wchodzić na inne tematy :O AAaaaa leniwiec może ty mi pomożesz... nie wiesz, gdzie w warszawie można zrobic badania wstępne do pracy (medycyna pracy) w miarę tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec....no niestety....nie wiem :O może popatrz w internecie??? albo poczekaj...po południu zadzwonię do klientki....ona jest obeznana w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widelec z jakiej wiochy
przywiało cię do stolycy?:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL - jak to miło jeszcze kogoś z Warszawy poznać w tym maglu :D:D. Mam na myśli całe kafe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehai
widze ze ten emerytowany projekt jest tu znowu :D powinienes miec nick NETOWY DZIADEK ladaco nie pasuje do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL - troszkę, a to za sprawą mojego męża - hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka :D jolkaza....a co...zmusił Cię do siedzenia na kafee? czy miałaś go tak serdecznie dosyć, że uciekałaś na forum, żeby pobyć z "normalnymi" ludźmi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL -->> nic z tego, tak jakoś człowiek się wciągnął :D Czasami bywa dla mnie niezłą rozrywką i dobrze się pośmieję. Poza tym wiele by mówić, ale wolę .... nie tu. Tego też nauczyliście mnie wszyscy hahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaza- lepiej czasami ugryźć sie w język, niz tu cos napisac, bo później ktoś wyczyta, podjara sie tematem i rozgłasza po całym kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu czy widziałas to co ja widziałam? Czy mis ei wydawało to co widziałam i naprawde tego nie widziałam ;) Szok :classic_cool: Odbierz poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka -->> jak ma się "maszyna kręcić" to jakieś małe prowo to nie zaszkodzi :D:D:D:D A wtedy charakterki się uwypuklają hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przestać się łudzić....;) Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu a tu wyskakuje Duszek. Panienka pyta: czy będę miała trzy życzenia? Duszek: nie, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie. Panienka bez wahania: to proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz tę mapę? Chcę żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą, żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii. Duszek popatrzył na mapę i mówi: kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem Dobry ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie... Panienka pomyślała przez chwilę i mówi: no dobrze, przez całe życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał, oddawał wszystkie pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor. Takie mam życzenie....Duszek westchnął głęboko i powiedział: kurwa pokaż mi jeszcze raz tę mapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×