Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

zdzira musiała ucieknąć, ale powiedziała, że przed 19 jeszcze będzie :P (mam info z pierwszej ręki :classic_cool:) A na innych topikach też się nic nie dzieje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudy widelcu, nudy :O W takim razie idę ... coś porobić :O Może odezwę sie później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik dla degeneruchów « poprz. | 1 « 666 667 668 16:25 [zgłoś do usunięcia] klon_ (temp46@interia.pl) Przepraszam, że piszę to na tym topiku, ale dziewczyny prosiły, żebym na naszym Cię ignorował KLON- czy możesz mi to jakoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widelec a jak wytłumaczysz
ze ich czytasz:D i może nawet tam bruzdzisz na pomaranczowo?:D a może i na dwoch topach:D pierdolnieta laska z wiochy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widelec a jak wytłumaczysz
czytać można,komentować na pomarańczowo można ale broń bosze na czarno,bo co ludzie powiedzą:D:D:D:D:D:D przyznaj się bruzdzisz im:p nazywasz to 'rozrabianiem' :p no i mamy prowokatorkę zal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaj się bruzdzisz im nazywasz to 'rozrabianiem' no i mamy prowokatorkę zal Dopóki mi tego nie udowodnisz to możesz kłapać dziobem ile ci się podoba. W przeciwieństwie do ciebie mam odwagę pisać na czarno. Żegname

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widelec a jak wytłumaczysz
tu masz odwagę ale gdzie indziej juz nie:D:D:D zresztą posty powyzej o tym swiadczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje? – Panie Szefie, melduję, że Slavik dostał sraczki, mówiłem Haberowi, żeby go zastąpił, a ta świnia nie chce. – Nie chce? Koledze nie chce pomóc? Haber, leserze jeden, natychmiast na patrol! – Tak jest, panie szefie! – No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się stało? – Uczyliśmy się śpiewać hymnu i pan kapral zadał Benedykowi dziwne pytanie. „Po co wy, Benedek, nosicie te głupawe węgierskie wąsy, chodźcie tu, to was ogolę”. Myśleliśmy, że on żartuje, ale on powiedział, że nas wszystkich ogoli, a pana sierżanta to za przeproszeniem zarżnie jak świnię. A potem powiedział: „Na koniec wykastruję najjaśniejszemu panu!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL -->> wieczorowo🖐️ To, co czytam to chyba dalszy ciąg "historii".A bez tego, ani rusz:D:D Wiem na 100%, kto łapki macza, ale to szczegół. Faktycznie spodziewam się dogryzania ze strony "cytrusów" jak to ładnie,któraś napisała, ale zadedykuję jedną piosenkę, jak nadarzy się okazja.Choć nie zawsze mnie to rusza, ale nie lubię jak mnie "odcisk boli" Przejdę się jeszcze na grę. Na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam witam
ŚL - wszystko jest dobre, ale nie tu tzn.na kafe:D Później sie przebiorę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pomarańcz już wiem kto
jolkaza@gmail,com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie piszemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sie nie myli
co nic nie robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie piszemy razem
a co ma pisanie z błędami do robienia lub nic-nierobienia? czyli lepiej pisać z błędami nic nic nie pisać? zdecydowanie lepiej nic nie pisać niż robić takie błędy i jeszcze je idiotycznie usprawiedliwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewą nóżką sie wstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie piszemy razem
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×