Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ło maj gat De....... ale masz oryginalny nick:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do orginalności tutaj zawsze taki byłem ,zreszta pamiętasz do niekonwencjonalnych zachowań.:D W realu całkiem inny nie poznałabyś mnie z zachowania.TYlko cechuuje mnie ,ze w realu jak i tutaj nie używam inwektyw.:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciała jeszcze córkę ale do trzech razy to ja próbować nie będę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki wysiłek i poświecenie dla matki i zony.Zależy tez od finansów tak się w życiu układa.Nigdy z tym kłopotów nie było i dlatego inne spojrzenie.:classic_cool: Teraz jakieś kody wprowadzili,cholera dziś nie potrafiłem sie wpisać az sie zorientowałem.Masz tez coś takiego?? HUIOZA TO-------taki kod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znów jestem naznaczony,taki mój los:P:D A kiedyś ostatnio tutaj byłaś?:P he bemben-----. co to za wygłupy wprowadzili,może do tych nowicjuszy jest? cholera ich wie.:D znów nie można sie było wpisać do kitu jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porabaniec to wiadomo
a, ze stukniety...... tez wiadomo , a nick ? niczym glupi wariat - desznik daj se siana, to nie twoja liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo ja znowu potepiam? Napisałam szczerze i tyle. Takie moje zdanie. ALe nikogo nie potępiam. Wasze życie, Wasze wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ wiecie, ze dzisiaj piatek??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klon🖐️ A propos tego, co napisales polecam chyba najlepszy wywiad, jaki slyszalam od niedzieli: http://tnij.org/gjl3 (przede wszystkim wypowiedzi p. Piotra Balcerowicza). Mysle dokladnie to samo, co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Klon nie przerazaj mnie, mam Cie tu za jednego z nielicznych, ktorzy wnasza na forum jakiekolwiek wartosci intelektualne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*wnosza:o woja droga seria z Gatesem i Damieckim&Iza Miko jest najlepsza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do tego wszystkiego jestes jeszcze skromny:classic_cool: Kabel ma konkurencj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
strzal w dziesiatke:classic_cool: gdzie sa wszyscy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Leniwiec, po tym, co napisałaś, musisz zmienić nick np: na mróweńka, albo pszczółeńka :D - do tej godziny w pracusi? Miłego, a może spokojnego wieczoru.... .Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ :o:o:o:o Wychodzilismy dzis rano z P. na zakupy i zostawilismy garnek na gazie:o Po 2 godzinach zadzwonil do mnie na komorke jakis policjant z komendy glownej informujac, ze ''z panstwa mieszkania wyszla wlasnie straz pozarna, bo zdaje sie, ze maz zostawil kielbaske na ogniu. Ale prosze sie nie martwic, sasiedzi zaalarmowali na czas, nic sie nie stalo poza tym, ze sa panstwo ubozsi o jeden rondelek. Prosze o przyjazd do domu, musimmy oddac panstwu mieszkanie''. :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak to miło. Ktoś jeszcze pamięta, że był taki topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×