Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ejjj... a może Ty mi te buty kupisz, skoro wiedźma się dzisiaj wygadała, żeś Ty druga po bossie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz... facet co leci na kasę to taki mało męski jest :P dlatego żaden nie skorzystał :D ale spoko, poprawimy Ci facjatę tu i ówdzie i będzie gites :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty leniwiec, niestety ale muszę Cię zasmucić.... ideałów nie ma :P dlatego jest coś takiego jak operacja plastyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no bo ryby ikrę składają, musisz kopić sobie książkę od biologi. akurat mam takowa wiec mogę ci ja za darmo dąć. Co ty na to, bo ja na to jak na lato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba-Buba Gruby Brzuch zjadł na obiad talerz kluch, sto kotletów, pieczeń z dzika, listonosza i rzeźnika, ciężarówkę, cztery woły, jedną szkołę, dwa kościoły, kocioł zupy, worek soli... Teraz płacze: "Brzuch mnie boli!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam lepszy, nawet wygrałam konkurs recytatorski w zerówce :classic_cool: Kto ty mieszka? Myszka Śmieszka Cieszy ją szare futro i obowiązki na jutro, i to, że deszczyk pluszcze, że w stawie prawie jak w lustrze przybrzeżna przegląda się trzcina, i - że się wiosna zaczyna! - Oj, w brzuszek łaskocze mnie trawka! Aj, szczęka szczypcami szczypawka! Och, cietrzew zaszył się w gąszcze! Jak śmiesznie brzęczą chrabąszcze! Ach, szczupak pokłócił się z leszczem! ... i tyle rzeczy jeszcze ... Ta myszka wszystkim się cieszy. Nawet kot ją rozśmieszył! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×