Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Tak najlepiej uczyc przedmioty który nie jest obowiązkowy na maturze.......... nie trza się tym przedmiotem przejmowac i spokojnie można................. wszystkich przepuścic:D katecheta w szkole której się ucze to wystawia tylko oceny za zeszyt............ nawet nie pyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo picia, ale w małych ilościach, smecta, gotowane borówki ( ja kupuje w aptece suszone i gotuje) Jesli masz biegunke, to carbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne... Bo moje dzieci leżały w szpitalu przez jelitówke 2 razy i jak najbardziej lekarze kazali dawac borówki i carbo, takze nifurykzsazyd. Tak samo i mnie i mezowi jak nas dopadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu, wiem, ze CI nie odpisuje, ale mam taka sieczke z mózgiu ostatnio, ze mam dosc 😭 Wybaczysz? :D Cicha, zawsze mozęsz posłuchac rad, ze nie wolno nic btrac i sie odwodnisz i zameczysz :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej. Sluchaj, jedzenie przy jelitówce nie jest takie wazne, ale musisz dużo pić,a le tak jak pisała często,a w małych ilosciach. Uważaj, żebyś sie nie odwodnila!!!!! Bierz kobieto SMECTE, kupuj BORÓWKi, ugotuj sobie zupke ryżową, jesli chcesz jeść. Mozesz też wziac CARBO, albo ten szybszy w kapsułkach ( jest lepszy niz w tablketkach zwykłych) albo w syropie dla dzieci o samku COLI :D Naprawde super działa nawet na dorosłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×