Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyhedhedhed

o co mu chodzi

Polecane posty

Gość wyhedhedhed

kiedys sie spotykalam z facetem ale nasze drogi sie rozeszly.. jakis czas temu sie spotkalismy- przytulalismy calowalismy... i on po tym wszystkim zamilkl wczoraj do niego napisalam sms z pytaniem co slychac- na co on ze "wszystko ok piekna, a co u biebie" to ja mu odp ze dobrze i skad ten entuzjazm do mojej osoby na co on mi odpoarwal ze 'zawsze szukam problemu' i znow zamilkl o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyhedhedhed
ale jakiego problemu... moze on mnie poprostu chcial zbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaihdnwi
raczej zatytułuj temat "o co mi chodzi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
nie interesujesz go niestety... na przyszłośc rada- nigdy po takim miłym wieczorku pierwsza nie wysyłaj esa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
nie interesujesz go niestety... na przyszłośc rada- nigdy po takim miłym wieczorku pierwsza nie wysyłaj esa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
nie interesujesz go niestety....na przyszłość rada- nigdy po takim miłym wieczorku pierwsza nie wysyłaj esa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety popieram opinię "może morze" Ewentualnie jest typowym samcem, który nie lubi gierek i droczenia się przez smsy. Bo pytanie bardzo głupie zadałaś, zwłaszcza, że to Ty pierwsza do niego napisałaś. O jaki entuzjazm Ci chodziło? Bo Ci odpisał na zwykłego smsa? Nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
cos mi się zwisiło..wybacz potrójna wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyhedhedhed
czyli facet mnie sobie jednym slowem odpuscil... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyhedhedhed
to co teraz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rada na przyszłość: Nie pisz pierwsza smsa po spotkaniu, nie dzwoń, zachowuj się bardziej olewczo. Jak facet będzie naprawdę zainteresowany, to sam się odezwie. A Ty nie dawaj po sobie za bardzo poznać, że równie bardzo Ci na nim zależy. Faceci nie lubią, gdy dziewczyna po kilku spotkaniach ma kisiel w majtkach i planuje Bóg wie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyhedhedhed
wlasnie ze ja nic nie planuje to on na naszym spotkaniu napominal o tym zebysmy cos sprobowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
właśnie nie wiem co jest z kafe :/ Kochana faceci są tak naprawdę prostymi istotami, żeby byli szczęśliwi potrzebują jedynie pyszne jedzenie, gorący seks, czas wolny dla kupmli i zero zrzędzenia. A coś czego nie znoszą to niewątpliwie gierki- z nimi trzeba prosto i konkretnie...trzeba było napisać (jak już się zdecydowałaś) dzięki za miły wieczór, pozdrawiam pa.kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyhedhedhed
tu nie chodzi o wieczor to juz trwa 6 lat!!! my na to mowimy ze to jest chemia na ktora nie mamy wplywu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
nie rozumiem, 6 lat kombinujecie ze soba i dalej nic konkretnego nie wyszło?? Weż się dziewczyno za kogos innego, jak po 6 latach jesteście na etapie pisania głupich sms-ów to raczej nic ztego nie wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywaj się do niego w ogóle skoro już tak długo się znacie, to jest szansa, że po pewnym czasie on się odezwie ale sama już nic nie kombinuj olej póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×