Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fumka29

Które najładniejsze? TODAY* TOMORROW*ALWAYS

Polecane posty

Gość fumka29

Witam Mam ochote na cos ze slawnej trylogii avonu. Niestety nie mam dostepu do probek ani testerow. Ktoy zapach wedłóg Was jest najladniejszy, w ktorym sie zakochalyscie? Czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
japkoska no wlasnie tomorrow chyba najbardziej mi odpowiada :) ale czekam na dalsze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to uważam ze najlepsze sa TODAY , albo te nowe ToDAY GOLD, ładne są z tej serii te zielone ale nie pamietam któte to były, takie świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Koniecznie poproś Konsultantkę o próbki i "ponoś" zapach na sobie. Gusta są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakala
tomorrow - uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
dzieki za opinie i czekam na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Tomorrow, Today pachną trochę "pogrzebowo" , wyraźnie wyczuwa się tam lilię, a Always są za bardzo trawiaste , ale zależy kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka Niemłynkowa
Salma to fajna babka..ale nie podobają mi się żadne.. Niestety... acha.. ona reklamowała tusz co miał super podkręcac rzęsy...Ojej beznadziejny... Robiły się grudki gdy tusz się konczył. Szczoteczka wygięt w łuk..ale rzęsy nie wywijały się... wydałam moje ciężko zarobione pieniądze:D na tandetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Zdecydowanie Always / te zielone /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla czekolady
TOMORROW ! Ale zerknij sobie też na Christian Lacoix Rouge dla mnie mistrzowsko pachną ;) Idzie sie zakochać ;D A co do próbek tojeśli masz konsultantke to zapytaj jej czy nie ma próbek wiem ze moja mama zamawiała próbki ale nie pamiętam w jakiej cenie wiem ze max do 50gr jedna ;) tak więc popytaj konsultantek jak i czy mozesz je dostać ;) Ja mam ich dużo bo własnie moja mama je zamawia od konsultantek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×