Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sophia82

Co myślicie o takim prezencie?

Polecane posty

Cześć, Mam pytanie i chciałabym prosić, abyście powiedziały, co myślicie o moim pomyśle. Zastanawiałam się nad jakimś prezentem dla mojego chłopaka, nad drobiazgiem, bo niestety ostatnio krucho u mnie z kasą.:(( Wymyśliłam coś, ale nie jestem do końca przekonana, czy to dobry pomysł. Mój chłopak jest, tak jak i ja, kawoszem, więc to mnie zainspirowało. Pomyślałam, że kupię mu kubek. Nie chodzi mi jednak o taki zwykły, ale o taki, na którym umieszczone byłoby moje zdjęcie (na którym jestem w ładnej bieliźnie:)). Fajne jest to, że zamieszczone zdjęcie pozostaje niewidoczne, do momentu wypełnienia kubka gorącym napojem :)) Znalazłam już nawet sklep (Superfoto.pl), który produkuje takie właśnie "magiczne" kubki ( kosztuje to niewiele, bo ok. 37 zł.) Myślicie, że to fajny pomysł, czy raczej "tandetny".? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi (nawet te krytyczne:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkkdds
hmmm no ja bym nie chciala byc na kubku w bieliznie z ktorego moj chlopak bedzie pil kawe a obok bedzie np siedzial kolega i patrzyl na zdjecie lepiej kup jakies dobre rodzaje kaw(skoro oboje je tak lubicie) spakuj je w celofan, przewiaz wstazka i masz fajny oryginalny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja00
Ja uważam, że to bardzo ciekawy pomysł. :D Co do poprzedniej wypowiedzi, jeśli chłopak jest rozsądny, to nie powinien pić kawy z tego kubka przy swoich kumplach, ale jeśli masz co do tego wątpliwości to może nie dawaj zdjęcia w bieliźnie, tylko jakieś grzeczniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z Krk
pomysł świetny i taki z "jajem" a że faceci to wzrokowcy napewno prezent będzie prafiony ;) i nie bierz do siebie opinii że "kolega bedzie siedział obok i patrzył na Twoje zdjęcie w bieliźnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z Krk
a i jeszcze jedno uważam że kawa w celofanie to fajny prezent ale może dla taty a nie dla chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeeeeeeeeeeeeeee
usmiałam się:D Jak znam życie on z tego kubka nie będzie pił w pracy, bo... co powiedzą koleżanki:P Ja myślę, że faceci nie lubią takich prezentów, które są dla nich obciążeniem np twoje imię na kubku, towa foto itp... Oni wolą by wolni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×