Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiixxxxxxxxxxxxx

Wróciłam z cmentarza i jestem w szoku.

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiixxxxxxxxxxxxx

Było małżeństwo z dzieciakiem, coś ok. 7 lat. Dzieciak skakał po grobach, przewracał kwiaty, gasił znicze (miał kubek z wodą i nalewał do zniczy). A co rodzice na to? Ano nie biegaj bo się poślizgniesz, nie biegaj bo się oblejesz wodą, uważaj bo się spocisz i się rozchorujesz. Jakim trzeba byc ograniczonym człowiekiem aby nie nauczyć dziecka szacunku dla zmarłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisomia 21 chromosomu
Podstawia sie chaka i problem rozwiazuje sie sam, rodzice zwineli by sie z niedojebem z rozwalonym ryjem :D i spoxik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdw1jpoe
szok ... co za ludziska bez mózgu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja -
moglas co powiedziec do tych rodzicow zeby uspokoili swoje dzieciaka.bo to nazywa sie bez stresowe wychowanie.tez mnie draznia takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po grobie kogoś ze swojej
rodziny latał czy po innych? Wpieprzyłabym mu w dupsko i by się bachor uspokoił. Wkurza mnie to, że trąbią o tym, że nie można bić dziecka i tym podobne farmazony. Klaps w dupsko nikomu nie zaszkodzi. Potem rosną takie rozwydrzone matoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisomia 21 chromosomu
I co by dał klaps . Tylko tatus by sie pienil, a tak umiejetny chak, ladowanie na glebie i problemu nie ma, nosa tez nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trisomia 21 chromosomu
A moze przyjebal by skronia o nagrobek i mialby dzisiaj swieto, same plusy ! A nie jakies smieszne klapsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodziło mi o to że na miejscu
rodzicow wroąbałabym mu w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka wersalka
rok temu dziecko z mojej rodziny idąc przez cmentarz głośno gadało, śmiało się z nagrobków, nazwisk itp. Na moje "zachowuj się, to nie centrum handlowe, zmarłym należy się jakiś szacunek" odrzekło że im to już nie robi różnicy. Odpadłam. Tępak tępakiem zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie zachowania, ba nawet jeszcze gorsze zauważam u dzieci ludzi zadufanych w sobie i po prostu-tych którym kasa we łbie poprzewracała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtrtr
bicie nic nie da, prawda jest taka, że trzeba dziecka szacunku uczyć od małego, dużo z nim rozmawiać i tłumaczyć, znam wiele dzieci wychowywanych bezstresowo, które są bardzo grzeczne, ale to najpierw trzeba mieć mądrych rodziców, ktorzy mają odpowiednie podejście, a skoro od małego mieli złe podejście, darli sie na niego, wyzywali i bili to nie dziwię się ze dziecko takie jest,wtedy dziecko zachowuje sie w stosunku do innych tak jak oni do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtrt
a skoro nawet nie bili go i wychowywali bezstresowo, to po prostu źle, bo pozwalali dziecku włazić na głowę, a to też jest błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiixxxxxxxxxxxxx
No po różnych grobach... Co kto widział to zwracał uwagę tym ludziom ale jakoś krytykę mieli gdzieś. To było rano, po 7 więc jeszcze ludzi tak dużo na cmentarzu nie było bo gdyby to miało miejsce trochę później to nie wiem czy by tak to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie był mój mały sąsiad ;) Waśnie moi sąsiedzi mają takiego synka mały zabiera innym zabawki, niszczy budowle w piaskownicy, sypie po dzieciakach piachem a obok siedzi zadowolona mam:( :( Normalnie mnie roznosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym się na nich i tego ich
skarba tak wydarła, że by się pokulili w pokorze. Niestety (bądź stety) jestem potwornym cholerykiem i do tego bardzo nie cierpliwym... Szkoda, że mnie tam nie było, bo I'd have made their day :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie tez wkurzyłam
pojechaliśmy na cmentarz na wieś. Byli tam moi dziadkowie. Dziadek postawił mojego rocznego synka na grobie swojego ojca. Ja się wkurzyłam i mówię że mały ma stać na ziemi bo po grobach się nie chodzi, a cała rodzina do mnie z pyskiem że co za głupoty gadam że jakby pradziadek żył to bym jeszcze od niego zjebkę dostała bo on by za małym był bo dzieci kochał strasznie... No i co mam powiedzieć? Powiedziałam ze ja wychowuje i po grobach chodzić nie będzie to usłyszałam, ze nie mój grób i po tym może bo tu leży jego pra pra dziadek i on by po swoim chodzić pozwolił. Brakło mi argumentów a poza tym nie chciałam się kłócić na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo własnie
skadś sie ci póżniejsi psychopaci musza brać...kiedys też byli dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsyhe
a ja sie tez wkurzyłam nie przesadzaj kobito,twoje dziecko ma roczek,wiec nic sie nie stało,ze dziadek postawił na pomniku roczne dziecko. Ile razy ludzie siadaj a na pomniku,bo nie maja gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie wkurzyłam
na razie jest roczne, za rok będzie 2 letnie i też pewnie je postawią bo "pradziadek by się cieszył". Za dwa lata już będzie pamiętało więc wejdzie samo! Nie wiem kto siada na pomnikach bo ja nie siadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jreyjh
wiel ludzi siada na pomnikach,staru,aby odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia

Dziecko musi sie WYSZALEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam az jakas madka powie ze 7 latek to maluszek i ze nie powinni wogole brac na cmentarz bo dzieciom sie nie mowi o smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

7-latek? To nic. My z mężem widzieliśmy na cmentarzu ekipę filmową. Luzackie, puszące się, "światłe" prostaki-pustaki klęli jak szewcy. Słychać ich było na trzy aleje...oczywiście uwaga została zwrócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×