Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarita77

Czy ktoras z Was chce sie rozwiesc i wrocic do Polski?

Polecane posty

Szukam dziewczyn ktore wyszly za maz za granica, maja dziecko i chca wrocic do kraju wraz z dzieckiem. Ja jestem w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla emigrantka
no to ci wspolczuje, rob tak jak ci serce kaze, bledy z przeszlosci mozna naprawic chodz pewnie beda sie ciagly latami, jesli milosc sie wypalila to wracaj do pl, dziecku bedzie tu znacznie lepiej niz w tym chorym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jedna z tych co ma mokra
cipe gdy zobaczy araba albo czarnucha i wskakuje mu zaraz do wyra? niedlugo napisze temat i sie zalic ze ona taka wspaniala ale zaden jej nie chce tylko dlatego ze sie puscila z arabem i ma bachora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie ludzie
Czy kobieta napisala gdzie wyszla za ten maz i za kogo?Jak jej zle to pewnie niech szuka by lepiej bylo.Ja akurat wyszlam za maz za granica i jestem szczesliwa.Autorce sie nie powiodlo ale w Polsce to samo moglo sie stac.Jej nie rozumiem Was.Tylko by ublizac gdzie sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Was rozczarowac bo wyszlam za maz za Polaka w Ameryce. Niestety nasz rodak okazal sie nie byc odpowiedzialnym ojce i dobrym mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ludzie sa tacy okrutni. Potraficie tylko oceniac, krytykowac. Jak mozna mnie oskarzac o puszczanie sie nie znajac mnie. Jestem zona Polaka, ktory okazal sie moze gorszy od Araba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona26....
Jezeli jest dobrym ojcem, to dla dobra dziecka powinnas ulozyc sobie zycie w Stanach. no chyba ze jakis psychol to uciekaj do PL. moja kolezanka, ktora miala meza Belga tez wlasnie po rozwodzie chciala sie pakowac do PL, ale przemyslala to, wiedziala ze syn bedzie tesknil za ojcem i jakos pomalutku ulozyla sobei zycie od nowa. nawet znalazla nowa milosc:) wiadomo, ze na obczyznie zawsze trudniej, ale musisz myslec tez o dziekcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty BYDLAK
skąd wiesz, że jej mąż jest czarny? :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogon za piekłem
Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwieźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" (1 Kor 6, 9-10; por. Ga 5, 19; Ef 5, 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jedno byscie sie wstydzili naprawde!! szkoda czytac tego wszystkiego!! sarita77 my sie juz poznalysmy :) znalazlam specjalnie twoj topik bo chcialam opisac Ci moja sytuacje.. ja bylam w szczesliwym zwiazku z polakiem oj az skonczyl sie rozwodem.. gehenna trwala kilka miesiecy :( a mojej psychiki juz nikt mi nie naprawi ze tak powiem bo wiem jak trudny dla kobiety jest rozwod :( teraz mam turka i jestem z nim szczesliwa :) i w dupie mam to co powiedza o mnie inni!! to jak inni Cie potraktowali pokazalo tylko jak bardzo polacy sa zacofani przykro mi za nich :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że są zacofani
bo stronią od takiego wynalazku jak harem i honorowe morderstwo. Z Polakiem mogłaś sie przynajmniej rozwieść, od Turka będziesz musiała uciec i się przed nim ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniska Dzieki za wsparcie. Latwo powiedziec rozwiesc i co dalej. Pewnie, gdy sie nie ma dziecka to mozna zaczac wszystko od nowa ale jak jest dziecko to juz tworzy sie rodzine i kazdy krok bedzie porazka bo albo pozbawisz dziecko ojca albo bedziesz tkwic w toksycznym zwiazku albo co najgorsze stracisz dziecko. Zawsze bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiesz jak to jest uciekac przed osoba ktora kiedys sie kochalo i bac sie ze nastepnym razem nie skonczy sie tylko na zlamanym nosie wiec prosze nie wypowiadaj sie.. wiesz sarita wydaje mi sie ze kazdy ma swoje miejsce na ziemi i wczesniej czy pozniej je znajdzie :) nie znam dokladnie Twojej historii ale wiem jedno czas goi rany :) czasem lepiej stawic czola niz ciagle sie chowac ja to zrobilam i jestem z siebie dumna dzieku temu odzyskalam wlasny honor :) zycze Ci z calego serca bys odnalazla w sobie ta sile do walki tym bardziej ze masz dla kogo ja podjac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×