Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Adara

czy chciałybyście mieć niewolnika?

Polecane posty

Gość gość
radkoz51@wp.pl realny niewolnik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem niewolnikiem mojej żony,przez kilka ostatnich lat organizowałem dla Jej zachcianek nowych kochanków.Była szalona,nie było tygodnia bez orgii i zawsze tak abym wszystko wiedział i widział .Nie wytrzymałem choć bardzo Ją kochałem i skłamał bym gdybym zaprzeczył że podobało mi się to co robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2009 o 20:50, Gość Adara napisał:

Ja tak. Coraz bardziej wkręca, podnieca i opętuje mnie myśl o facecie u moich stóp, gotowym służyć mi na każde moje skinienie, spełniającym każdą moją zachciankę, każde polecenie. I chyba taka możliwość właśnie się nadarza. Co teraz? Wygląd ana to że trafił mi się (nie mam doświadczenia ale tak mi się wydaje po jego zachowaniu, słowach), facet, z którego może i byłby dobry materiał. Co robić? Czy któraś z Was myśli o tym samym? A może macie jakieś doświadczenia? Co zrobić żeby go nie spłoszyć, a potem odpowiednio ułożyć? A potem? Jak daleko można (próbowałyście) się posunąć? I do czego? Jak mówiłam nie mam doświadczenia. Strony BDSM są fajną kopalnią pomysłów, ale ciekawa jestem ile w tych opisach prawdy a ile czystej fantazji. Doświadczone, pomóżcie!!! Jak zbudować taką relację? Czy być Panią jest łatwo czy trudno? I dlaczego? Jak dochodziłyście do swoich pozycji w takich układach? Pozdrawiam

Warto dowiedzieć się, czy facet lubi kobiecą dominację. 

Jeżeli tak, sprawa jest bardzo prosta.

Wystarczy porozmawiac z nim, i oświadczyć, że jesteś Jego Szefową, a on ma być Ci posłuszny. 

Może to dziwne, ale część z facetów (jeżeli będa szczerzy sami ze sobą) zaakceptuje ten stan rzeczy i będzie potulnie warować u Twych stóp.

Mężczyzne warto czasem przemusztrować i fizycznie kazać mu stanąć przed Tobą na baczność, albo klęknąc przed Tobą.

To działa niesamowicie na facetów, czują się z jednej strony neiswojo, ale z drugiej strony mogą czuć się zafascynowani Twoją siłą i władzą nad nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z koleżanką mamy wiernego kundla do zdominowania.zaczynamy zawsze od tego zeby go związać lecz czasami kundel jest nie posłuszny i sie wyrywa wtedy z koleżanką przyciskamy mu głowę kolanem do ziemi a druga koleżanka przyciska tułów kolanem i kundel jest wiązany z tylu.później w dwie przyciskamy mu nogi i tez ma wiązane

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest miec takie fantazje pokazują one oddanie drugiej osoby tematyka femdom jest bardzo popularna w innych krajach u nas to nisza spowodowana przecież patriarchatem panujacym w kraju oraz kołtunstwem który w wielu z nas jeszcze tkwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2020 o 10:05, Karolina 555 napisał:

Ja z koleżanką mamy wiernego kundla do zdominowania.zaczynamy zawsze od tego zeby go związać lecz czasami kundel jest nie posłuszny i sie wyrywa wtedy z koleżanką przyciskamy mu głowę kolanem do ziemi a druga koleżanka przyciska tułów kolanem i kundel jest wiązany z tylu.później w dwie przyciskamy mu nogi i tez ma wiązane

Miło byłoby znaleźć się na jego miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tematyka 🙂

Lubię jak kobieta przejmuje inicjatywę, ale na typowego niewolnika chyba bym się jednak nie nadawał. Choć trudno powiedzieć bo nigdy żadna kobieta mnie nie zdominowała... na pewno bez oporów bym się nie poddał 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2020 o 22:30, FanNaturyzmu napisał:

Chciałbym być niewolnikiem 🤭

Umiesz zrobić remont? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤩

 

 

 

5 minut temu, FanNaturyzmu napisał:

Tak 🤭

Super. Centralna Polska. Tylko że musiała bym pozbyć się domowników. 

Edytowano przez Aga98
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aga98 napisał:

Super. Centralna Polska. Tylko że musiała bym pozbyć się domowników. 

A dokładniej jakie miasto ? Zależy kto tym domownikiem jest 🤔 no ale mi nie przeszkadzali by 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FanNaturyzmu napisał:

A dokładniej jakie miasto ? Zależy kto tym domownikiem jest 🤔 no ale mi nie przeszkadzali by 🤭

Rodzice, a miasto Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aga98 napisał:

Rodzice, a miasto Łódź

A ok ,. O to działaj, rodzice gdzieś na tydzień 🤭a co trzeba będzie robić , jeśli chodzi o remont 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, FanNaturyzmu napisał:

A ok ,. O to działaj, rodzice gdzieś na tydzień 🤭a co trzeba będzie robić , jeśli chodzi o remont 🤭

Gładzie i wymiana paneli i oczywiście malowanie. 

Najbiższy taki termin to wakacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Aga98 napisał:

Gładzie i wymiana paneli i oczywiście malowanie. 

Najbiższy taki termin to wakacje. 

Mi pasuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, FanNaturyzmu napisał:

Mi pasuje 

To w razie czego znajdę cię tutaj

👁️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2020 o 01:05, Karolina 555 napisał:

Ja z koleżanką mamy wiernego kundla do zdominowania.zaczynamy zawsze od tego zeby go związać lecz czasami kundel jest nie posłuszny i sie wyrywa wtedy z koleżanką przyciskamy mu głowę kolanem do ziemi a druga koleżanka przyciska tułów kolanem i kundel jest wiązany z tylu.później w dwie przyciskamy mu nogi i tez ma wiązane

Mnie tez z poczaqtku tak sie wydawalo ze nie pozwole sie zwiazac mojej dziewczynie ale gdy sie zbudzilem na lozku to z przerazerniem stwierdzilem ze mam zwiazane rece i nogi, probowalem cos powiedziec to moja dziewczyna wlozyla mi knebel do ust i zawiazala z tylu, potem odwrocila mnie ze lezalem na brzuchu, odpiela od dzinsow swoj waski pasek z twardeju skory i zaczela lac po tylku az sie zwijalem na lozku.        Potem wyjela knebel i zapytala czy nastepnym razem pozwole sie zwiazac czy ma lac dalej, bardzo szybko przytaknalem i pozniej zostalem rozwiazany.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×