Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Adara

czy chciałybyście mieć niewolnika?

Polecane posty

Gość niewolnik2323
to jak chce ktoras miec niewolnika z ktorym moze zrobic co zechce wszystko bez wyjatkow bic torturowac zeszmacic itd i ktory zrobi i bedzie poslusznie robil wszystko co karzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warczypies
I gdzie się podziały te wszystkie władcze, zdecydowane i bezwzględne kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
widac brak Dominujacych Kobiet a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slave-k
Błagam o kontakt Panią która zamieściła wczesniej poniższy tekst: "o ja bym chciała mieć niewolni przystojnego, silnego faceta, który w domu zamieniałby sie w psa, leżał przykuty do kaloryfera czekając na moje polecenia. Sprawiałby mi przyejmność, a ja bym smiała sie z jego podniecenia i kusiła, drażniła aż by był blisko szaleństwa. Ach! powodzenia kochana i zazdroszcze" Z wielką rozkoszą zostanę Twoim niewolnikiem. GG 12372476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
niestety tutaj jest brak Dominujacych Kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik z wawy
szukam kobiety która mnie zdominuje, wykorzysta, poniży, jestem gotowy na dużą dawkę perwersji także w stadzie... mogę być nagim niewolnikiem, służącym wykonującym prace domowe za swoją Panią.... jest tu jakaś Pani zainteresowana wypróbowaniem mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
cały czas szukam i szukam moze jednak znajdzie sie Pani dominujaca z warszawy lub para lub grubka osob ktore chcialyby zabawic sie niewolnikiem i zeszmacic mnie ? bede robil wszystko co karzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
to jak znajda sie jakies dominujace Kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest sztuka być dominującą a nie każda się do tego nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik2323
moze wkoncu sie jakas znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że wielu niewolników się znajdzie chętnych do służenia Paniom. Jestem wirtualnym niewolnikem.Chętnie popiszę z jakąśPanią na ten temat.Na wszystkie maile odpowiem Uwielbiam femdom.Mślę ,że wiele Pań to kręci, tylko nie wiele chce o tym mówić, a cóż dopiero robić.Można się tego nauczyć.Myślę ,że warto dla urozmaicenia seksu.Zapraszam chetne do rozmowy Panie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze warczę jak groźny pies ale tylko wtedy gdy mi wkładają wibrator w dupcię i walą batem po jajach hmmmmmmm uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik232323
niestety nadal brak chetnych Kobiet na zdominowanie i wytresowanie uleglego psa , przynajmniej w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik232323
moze wkoncu znajada sie jeakies chetne Panie lub Pary na posiadanie niewolnika z warszawy mam 25 lat moj email niewolnik2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebuje i to na gwalt !!! ale nie taki jak sobie myslisz :P bedziesz chodzil za mnie do roboty,bo mi sie juz nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik232323
a przyjma go ? pozwola mu pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita z tropu:)
ja moze moglabym zostac Pania-ale najwazniejszy warunek-musialbys mnie utrzymywac,oddawac swoje pensje-bo po co tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w swoim czasie na takie oddawanie calej pensji tez jestem w stanie sie zgodzic ale po zapoznaniu sie po sluzeniu jakies 2-3 miesiace jak sie poznamy i bedzie Tobie to pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastianss
ja jestem gotowy dac sie wyrolowac dziewczynie albo 2 ze slaska jesli chcesz napisz sebastianss@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJ JELEN DO WYCHOWANIA
JESLI CHCESZ POZNAC TAKIEGO KTOREGO CCHESZ OWINAC WOKOL PALCA BY STAL SIE KOLESIEM DO STAWIANIA SPELNIANA TWOICH KAPRYSOW A NAWET DPOZWOLIL CI ZROBIC TAK ZE BEDZIE MUSIAL SPELNIAC TWOJE OCZEKIWANIAQ TO SIE ODEZWIJ MOJE GG 3552550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocachanel
jelen, ile masz lat i skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wytresowałem swojego przyjaciela Programistę, że liże mi jaja i odbyt na każde moje żądanie i zawsze błaga o jeszcze i jeszcze. A ja go wtedy pejczem strzelam po jajach do momentu aż mu zsinieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×