Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LiterkoweLiterki

Przeczuwałyście płeć dziecka?

Polecane posty

J.W czy zanim lekarz powiedział czy dziewczynka czy chłopczyk, to przeczuwałyście co będzie?? I czy te przeczucia się sprawdziły? Brałyście pod uwagę np. apetyt na słodkie-dziewczynka lub kwaśne-chłopiec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja od razu czułam, że będę miała chłopca choć jem dużo słodyczy co oznaczałoby, że będzie dziewczynka, ale jest chłopczyk :). Wszyscy myśleli, że będzie dziewczynka, a ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoyaa
Ja marzyłam o dziewczynce... ale w głębi duszy czułam, że urodzi się chłopak. Nie miałam żadnych specjalnych smaków, ale gdzieś tam w sobie wiedziałam... A kiedy pierwsze ruchy dziecka poczułam podczas oglądania meczu, to nie miałam żadnych wątpliwości :) Jednak na usg szlam z nadzieją, że może jednak będzie dziewczynka. Lekarz powiedzial, ze chlopak... rozplakalam się, trochę z zalu... Ale dzis nie wyobrazam sobie życia bez mojego smyka :) Wybaczcie, ze sie tak rozpisalam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
Ja tez wiedzialam, ze bedzie synek, choc zachcianki nie mialy na to wplywu, bo na poczatku mialam ogromna ochote na wszelkiego radzaju miesa i wedliny, nastepnie na bardzo pikantne i slone rzeczy, a pod koniec ciazy na slodkie. Ale jakos podswiadomosc mowila mi, ze bedzie synek szczegolnie po tym, jak imie dla chlopczyka mielismy wlasciwie od poczatku, nawet nie znajac jeszcze plci, a dla dziewczynki kombinowalismy tygodniami (o plci dowiedzielismy sie na poczatku 21 tc) i nic nam nie pasowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze chciałam mieć synka :) Dziecko też tylko jedno, więc ten synek był taki marzeniem. Gdy zaszłam w ciąże od razu wydawało mi się, że będzie synek, chyba dlatego, że tak bardzo go chciałam. Lekarz jeszcze nic nie widział bo dzieciaczek nie chciał się ułożyć, a ja na zdjęciu USG wypatrzyłam siusiaka :D teraz znowu z dnia na dzień wydaje mi sie, że będzie dziewczynka :) Wszyscy też mówią, że będę miała dziewczynke :) Zobaczymy w przyszłym tyg ide do lekarza, może już cos się dopatrzy :D I właśnie ze smakami, też mam bardzo równie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak-nie brałam innej opcji pod
uwage niz ze to bedzie synek i tak tez sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak-nie brałam innej opcji
u mnie to byla intuicja,pragnienie-nijak sie miało do tego odzywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przeczuwałam że będzie
dziewczynka i dupa... jest chłopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaaaa
wymiotowalam,mialam mdlosci,zbrzydlam wszystko wskazywalo na córke ridzina i znajomi tez obstawiali corke a urodzil sie syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
Karolinka - ja tez w ciazy mialam dosc czesto sny, ze mialam corke, a jednak przeczucie mowilo mi, ze bedzie chlopak.:) Rodzinka tez mi przepowiadala chlopca, bo podobno wygladalam kwitnaca :p Ja nie mialam nigdy pragnien co do plci. Maz tez nie. Dla nas najwazniejsze bylo, zeby nasz maluszek byl zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia z obrazu
A ja przeczuwałam że będzie chłopak. wszyscy mówili że będzie chłopak bo ciąża mi służyła Co najważniejsze ginekolog powiedział że będzie chłopczyk urodziła się Milenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ja bym już tak chciała wiedzieć :) :) :) Zobaczymy jak będzie z moim przeczuciem :D Chyba zbrzydłam ostatnio :D i dlatego ta dziewczynka po głowie mi chodzi :) Chociaż fakt, że najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyglądałam w ciąży po prost
u okropnie:O dlatego ciagle mówiłam, że musi być dziewczyna, bo gorzej już wyglądać nie można, a jednak urodziłam chłopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja ja
od pierwszych tygodni czułam, że będzie chłopiec, bardzo go pragnęliśmy i urodził się chłopiec. Natomiast z drugim marzyłam o dziewczynce bardzo bardzo bardzo, ale czułam, że będzie chłopiec i urodził się drugi chłopiec. Nadal marzę o córce, ale mimo, że w ciąży nie jestem czuje, że nów byłby chłopiec, więc nie ryzykuje :( Zdrowie najważniejsze naszych dzieciaczków, ale pragnienia są mimo woli... Oczywiście nie wyobrażam sobie życia bez moich mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze marzyłam od synu, a mój mąż to innej myśli do siebie nie dopuszczał...Tylko chłopak :) Nawijał o wspólnym graniu w piłkę, majsterkowaniu i chodzeniu po górach.. Ale jak zaczęły się mdłości, awersja do mięsa, apetyt tylko na słodycze, wyskoczyły mi jakieś pryszcze, w kalendarzu chińskim wychodziła mi dziewczynka, to już wiedziałam, że marzenia marzeniami a rzeczywistość rzeczywistością :) w 18 tygodniu mój mąż na USG dopatrzył się susiaka, 5 minut później "diagnozę" potwierdził lekarz :) pobeczałam się... :) teraz głaszczę sobie brzuszek i przepraszam mojego synka, że wątpiłam w jego męskość :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
ja od początku wiedziałam, ze bedzie dziewczynka zachcianki to miałam na kwaśne i nabiał w ciąży zajadałam sie almette chrzanowym i mandarynkami ( jadłam kilogramami :) ) a i imie tez mieliśmy tylko dla dziewczynki ,dla chłopca jakos nie mogliśmy się zgodzić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi 2 razy śniło się że będzie chlopczyk mimo iż bardzo chciałam córeczke i okazało się że sny się sprawdziły i teraz mam 2 letniego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO, BARDZO chciałam mieć córeczkę. Starałam się jakoś przygotować na wypadek gdyby jednak chłopczyk sie urodził. Ale wogóle mi to nie pasowało... I mam dziewczynkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mezem od samego poczatku mowilismy ze bedzie synek, bo takie mielismy przeczucia:) w 16 tygodniu dzidzia jak w obrazu na usg pokazala nam dwa jajeczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W obu ciażach przeczucie na dziewczynki.W drugiej ciąży dziewczynka wręcz planowana:) Udało się: mam śliczne dwie córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze to bedzie chłopak, duzo osób też mi to mówi, na usg było widac mały przecinek ale mam małą nadziję na dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze to bedzie chłopak, duzo osób też mi to mówi, na usg było widac mały przecinek ale mam małą nadziję na dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciazy mialam mieszane uczucia(kwasne,zero slodyczy ,miesa, sam nabial.....) chlopak, w 2 ciazy..od razu wiedzialam ze...chlopak jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, USG i porod..potwierdzilo;) Smaki i ciaza te same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero przeczuć, zachcianek, mdłości, zmian w cerze i wyglądzie....:( eeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaplanowałam płeć i mam
ja zaplanowałam płeć ( seks w określony dzień cyklu + odpowiednia pozycja ) i się udało ! Podobno planowanie sprawdza się nawet w 70-90 %. Będę miała synka, tak jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dziewczyny

Za równo w pierwszej i drugiej ciazy wygladam tak samo.

Zero jakis zachcianek takich na juz.

Skóra przecietna jak zawsze.

W 1 ciazy bardzo smakowaly mi łazanki.z kapusta i teraz tez.Słodycze zawsze lubilam przed ciaża i w trakcie tylko te łazanki jakoś lepiej mi smakuja 🙂

I bedzie 2 dziewczynka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiedzialam

Ja od początku wiedziałam, że to będzie dziewczynka (chociaż obojętna była mi płeć) no i urodziła się dziewczynka☺ chociaż wszyscy mówili, że będzie chłopak bo wygladalam kwitnaco😁 chociaż jak się zastanowić to dużego wyboru nie ma, na dwoje babka wrozyla więc niektóre trafią z przeczuciem a inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×