Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iglo iglo iglo ...

JAKA RASA, NACJA CZY GRUPA ETNICZNA WAS NAJBARDZIEJ KRĘCI???

Polecane posty

Gość iglo iglo iglo ...

:classic_cool: Mały ranking najseksowniejszych zróbmy. Mnie kręcą włosi oraz eskimosi (serio) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci z danii
numero uno! wlosi moga sie przy nich gleboko schowac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mulatki typu patrica kazdi :classic_cool: p.s też serio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimoski Włoch
Klękaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza123456789
Polacy bo to tacy macho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
wizualnie Holendrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jesli ktos twierdzi inaczej
znaczy ze w zyciu nie widzial ani jednego dunola. oni sa boscy! zaraz za nimi szwedzi, holendrzy i faceci z luksemburga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyganie:classic_cool: a tak serio to jedyna hm narodowość(?) która mnie wkurwia i której nie trawie. cała reszta ludzi w naszym kraju, bez znaczenia na rasę, płeć,orientację seksualną, pochodzenie itp mi nie przeszkadza. ale cyganie mnie...denerwują:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy nie mieszcza sie w tym
rankingu :P oni beda gdzies dopiero po poludniowych koreanczykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglo iglo iglo ...
Ja tam nawet tych eskimosów stawiam nad włochami. Ja bym się chętnie przeprowadziła wysoko na alaskę z ich powodu. To chyba jakieś zboczenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglo iglo iglo ...
Tym razem to znowu ja/ -> true true, mogę się podpisać pod każdym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japończycy
słysząc język czy to w tv, czy na filmie lub z innych źródeł robi mi się mokro... Niektórzy są nieziemsko przystojni... większość brzydka... to taki mój mały fetysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holgaaaaa
Mnie kreca Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglo iglo iglo ...
tzn pod każdym z tych o cyganach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki i ruskie wcale nie sa
takie piekne. gadaja tak tylko ci co tylko je w zyciu widzieli i nigogo poza tym. widziales kiedys laski z kbh? przecietna polka przy nich jest doslownie nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem francuski, niemki...skandynawia..i nie mam na myśli modelek, gwiazd filmowych czy muzycznych tylko zwykłe, dziewczyny które się widuje na codzien na ulicy, w busie, czy metrze.... O gustach się nie dyskutuje ale dla mnie słownianki najładniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisze o skandynawkach
tylko laskach z kbh (TAK, TYCH PRZECIETNYCH). chyba nie widziales, co? bo jakbys widzial, to spac bys nie mogl. niestety ich faceci sa milon razy atrakcyjniejsi od polakow, wiec nawet by na takiego nie spojrzala. zreszta wyzsze sa niz przecietne polskie chlopie i maja fajniejsze figury niz nasze male polki i nie maja takich wielkich okraglych albo kwadratowych twarzy (czyli tego co szpeci wiekszosc polskich lasek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge o najgorszych napisac
W racji tego ze mieszkam w usa i mam do czynienia z wieloma rasami :P z checia powiem kto stoi na szaym koncu. A wiec nie tknelabym nawet patykiem- japonczykow, chinczykow, koreanczykow i kazdego zoltka- jak sa mlodzi wielu jest przystojnych jak nie wiem co ale popatrzcie co sie z nimi dzieje z wiekiem- totalne brzydoty do tego w glowie maja tak nasrane ze uwiezyc nie moge ze oni prawo bytu w tej cywilizacji jeszcze maja. A no i jeszcze gorsi od nich rasa brudnych- czyli Hindusi- obrzydliwe syfy rzygac sie chce na ich widok, araby, zydki, meksykanczycy. Niemcy sa brzydcy, rdzi i piegowaci z czerwonymi ryjami. Rosjanie to potezne byki brzydkie. Narazie sobie wiecej nie przypominam, ale szok- bedac poza Polska mozna stac sie rasista. Choc chyba tylko do tych pierwszych 4 mam obrzydzenie no i do Cyganow. Tak poza tym wieksza czesc Europy jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:40 [zgłoś do usunięcia] nie pisze o skandynawkach tylko laskach z kbh (TAK, TYCH PRZECIETNYCH). chyba nie widziales, co? bo jakbys widzial, to spac bys nie mogl. niestety ich faceci sa milon razy atrakcyjniejsi od polakow, wiec nawet by na takiego nie spojrzala. zreszta wyzsze sa niz przecietne polskie chlopie i maja fajniejsze figury niz nasze male polki i nie maja takich wielkich okraglych albo kwadratowych twarzy (czyli tego co szpeci wiekszosc polskich lasek) ale o co ci konkretnie chodzi?:D że niby mam rozumieć że tam są najpiekniejsze kobiety oraz najatrakcyjniejsi faceci?:) z pewnością tak jest, nie śmiałbym wątpić... jednak i tak zostanę przy słowiankach jesli pozwolisz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaaa..
nie no bez przesady, koreanczycy sa super. widzialas kolesia o ksywie yamapi? zajebisty jest!!! lepszy od niejednego polaka a prawda - dunole rox!!!!!!!! tylko dzieci jakies takie przydkie lyse rodza, ale za to bardzo atrakcyjnie sie starzeja ..obie plcie.. nie tak jak polacy, bo ci sa paskudni na starosc, totalnie zaniedbani i generalnie brzydcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co zglaszasz to do
usuniecia? co z wolnoscia slowa i gloszonych opinii? co to kraj lukaszenki czy co? nie podoba ci sie moje zdanie, okej, ale nie upowaznia cie to kasowania moich wypowiedzi! helou?! ciekawe jak zareagujesz jesli pozglaszam wszystkie twoje, co? na pewno bedzie ci fantastycznie przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fajnie czytać wpowiedzi polaków apropo brzydoty...polaków:classic_cool: oczywiście zapewne zdaniem autorów tych że śmiałych stwierdzeń, są wyjątkami pod względem urody, w naszym 40mlnowym narodzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fajnie czytać wpowiedzi polaków apropo brzydoty...polaków:classic_cool: oczywiście zapewne zdaniem autorów tych że śmiałych stwierdzeń, są wyjątkami pod względem urody, w naszym 40mlnowym narodzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie wydaje mi sie ze
jestem super i jestem wobec siebie bardzo krytyczna. jestem kobieta, ot co. po prostu mieszlalam w zyciu tu i tam, dlatego wiem jak kto gdzie wyglada. polacy nie wydaja mi sie atrakcyjni ani fizycznie ani pod wzgledem zachowania, serio, chociaz w polsce mam powodzenie jak nigdzie indziej w europie. wniosek: polacy lubia polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz wybacz ale musze isc
spac, wiec ewentualnie odpisze jeszcze jutro na jakas (byc moze) zaczepke. spokojnej nocy zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no nie wiem, może coś w tym jest, jedyne co moge sie zgodzić że może fatycznie z polskimi facetami(w tym również ze mną) jest coś nie teges na tle europy choć do końca przekonany nie jestem ale za to polki, słowianki to dla mnie pierwsza liga...taki mam gust i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymraze to znowu ty hujku
Nie wiesz co mowisz, smieciu masz zajawke jak kutsina,boisz sie cyganow,ty palancie czuc ten smrod, ty koniobijco spermolizie lahociagu w dupsko jeba... pozdro gipsy, co za smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×