Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość che sie nauczyc

czy zele jednofazowe niszcza paznokcie bardziej niz te trojfazowe???

Polecane posty

Gość che sie nauczyc

Moja kolezanka tak twierdzi, ona poleca mi zele spn co doda je firmuje, ale czy one sa lepsze od IBD, niech ktos mi doradzi bo nie wiem jakie wybrac zele czy 1-fazowe czy 3-fazowe i jaka firme??? zalezy mi zeby byly dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie nauczyc
to wiem, ale czy te 1-fazowe dzialaja bardziej destrukcyjnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie nauczyc
i ona jeszcze twierdzi ze nie ma sensu isc na kurs bo po co mi papierek a sama rownie dobrze moge sie nauczyc...co o tym myslec, powiedzcie szczeze, ja chce robic paznokcie tylko dla siebie, czy warto zrobic kurs czy rzeczywiscie probowac wlasnych sil (czy kurs video wystarczy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie nauczyc
a niech ktos mi powie, czy po nalozeniu zelu na jedenpaznokiec musze odrazu wlozyc palec do lampy czy moge polozyc zel na wszystkie i dopiero do lampy, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nalozysz na wszystkie to
splynie i zaleje skorki. Ja robie pojedynczo, u jednej reki i do lampy utwardza sie, w tym czasie u drugiej i tak na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia, czy zele są jedno, dwu czy trójfazowe. Żel nie niszczy paznokci, zniszczyc może co najwyżej nieudolna stylistka, bądź klientka, która sama zechce sobie paznokcie zdjąć (czyt. zerwać). Polecam żele z tego sklepiku na początek, jakością bardzo zbliżone do ibd www.dobrarada.com.pl jak nakładasz cienką warstwę, to może na wszystkie paznokcie od razu i później do lampy, ale jak robisz warstwę budującą, to po jednym pazurku i do lampy na 10-15 sekund na przymrożenie i jak będziesz miała już całą rękę zrobioną to do lampy na 2-3 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam temat, jestem początkująca temacie paznokci i chcę sobie zamówić żel jednofazowy, bo podobno jest to prostsze w obsłudze, taką znalazłam informację https://nailscompany.eu/pl/682-zele-jednofazowe czy faktycznie? Czy poradzę sobie jako początkująca z tym? I co jeśli zrobię źle? Czy paznokcie mi się zniszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×