Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiar90

Testy do policji-psycholog

Polecane posty

Gość gość
Korzystałem osobiście z testów pana Jarosława Sokołowskiego http://pracawpolicji.pl/ z tej strony. Testy super bo na egzaminie ok 90% się pojawiło, TWO zaliczyłem na 37 punktów, Multiselect na 42. Polecam gościa w 100% bo jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym tygodniu zdawałem psychotesty multiselect, miałem testy od pana Jarka i powiem wam że ok 80-90% materiału się powtórzyło więc byłem zadowolony. Wczoraj zadzwonili że zdałem i teraz jestem już w pełni zadowolony i testy mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziąłem od Jarka testy bo jest specjalistą od rekrutacji i jest człowiek obeznany w temacie. z multiselectu się powtórzyło ok 80% materiału więc ok, zdałem. aa i co ważne ma wszystko legalne i testy są bez ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub

też polecam testy od Jarka Sokołowskiego bo ma nowy multiselect 2, pisałem na tego maila testydopolicji@op.pl, ogólnie spoko gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz

Ja uczyłem się z testów pana Jarosława Sokołowskiego - pisałem na maila testydopolicji@op.pl  i zdałem za pierwszym razem. Osoba jest specjalistą od rekrutacji więc wszystko jest bez ściemy. Polecamteż polecam testy od Jarka Sokołowskiego bo ma nowy multiselect 2, pisałem na tego maila testydopolicji@op.pl, ogólnie spoko gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy.
Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 10 lat testami do Policji. Posiadamy wszystkie materiały które pomogą wam zdać testy do Policji za pierwszym razem. Mamy ponad 37 tyś pozytywnych opinii na największych forach policyjnych i nie tylko. Oczywiście mamy wszystko legalne w przeciwieństwie do innych osób, oczywiście wszystkie papiery możemy przedstawić. 

Nasze materiały testy do policji zawierają:
- aktualny test wiedzy ogólnej z odpowiedziami (aktualizujemy na bieżąco)
- multiselect z nowym profilem policjanta - nie te stare ponad 560 pytań, nowe zadania poradniki itd
- cechy policjanta, wady, zalety itd
- testy które są w poradni zdrowia psychicznego (matryce ravena, test niedokończonych zdać, wyjaśnienia pojęc itd)
- testy na rozmowę kwalifikacyjną wraz z odpowiedziami
- i inne poradniki, dokumenty, wnioski 

Wszystkie testy są sprawdzone w 100% o czym świadczą opinie

Chcesz zdobyć nasze testy pisz lub dzwoń

Jarosław Sokołowski


testydopolicji@op.pl
tel 666 194 944 w godzinach 10-17 prócz weekendów i świąt
gg 6775028

 

Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×