Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asteria.

dobra przyznaję się - NIENAWIDZE FACETÓW

Polecane posty

Gość asteria.

nie lubię facetów, a nie wyobrażam sobie życia bez nich. Po prostu uważam, że każdy zdradzi... prędzej czy później. Większość to wykorzystywacze, ruchacze i skońćzeni idioci. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR! nie na takich tylko trafałam, ale przeważnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Kret
A w środę będzie umiarkowane zachmurzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwEEtKisS
I tu się zgadzam z Tobą,wiesz niestety mam podobne zdanie. Bo teraz każdemu zalezy tylko na jednym. Nie doceniając przy tym wartości "wyższych"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
"wartości wyższych" nie drogie panie, po prostu wielu facetów przejrzało na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
to ja dorzucę coś. brzmi absurdalnie: nienawidzę facetów a tego jednego drania przez którego ich nienawidzę nie potrafię zapomnieć i nie potrafię nienawidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejjjj
bez facetow to nawet tamponów byscie nia miały:D faceci stworzyli swiat,technike kulture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
szkoda że ja musiałam tak znienacka przejrzeć na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
bez troskliwych i kochających żon i matek żaden facet nie dałby rady nic ciekawego wymyślić, poza tym kobiety są nie mniej a może i bardziej kreatywne tyle że sporo ich energii pochłaniają różne prozaiczne czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwEEtKisS
Jejkuu ....jaką technike!!!? zdradzacie,wykorzystujecie a wszystko po to zeby tylko nami się zabawic bo tak naprawdę to nie widzicie w nas kobiet tylko maszyn nie powiem do czego potem znudzi się wymieniacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nawidze facetow...Mam do nich uraz, potem ojciec sprawil ze moje dziecinstwo bylo dla mnie koszmarem, potem zdradzil mnie chlopak... jednak chcialabym sie do kogos przytulic, miec w kims wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Kret
a temperatura wyniesie 4 stopnie celsjusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sieee
bez nich zle, a z nimi szkoda gadac....kazdy pomysl, idee, emocje zagarna dla siebie szybko zapominajac o zrodle inspiracji, przerobia na swoja modle i nazwa bezwarunkowo SWOIM pochodzacym z ich genialnych umyslow, wykonane przez ich genialne dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
krety pod ziemię. bez urazy - kazdy ma swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
"chcialabym sie do kogos przytulic, miec w kims wsparcie" no właśnie CHCIAŁABYŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejjjj
nawet ten k..rwa komputer z którego piszesz te bzdury,samochody,loty w kosmos,internet,wodociagi elektrycznosc itd... kobiety kreatywne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Lord
txt typu kopernik byla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
a curie-skłodowska była facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curie-skłodowska
jestem z marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adupatam
nie znasz porządnych chłopaków? Czemu wiążesz się z dupkami? Wasza wina dziewuchy potrzycie na bezczelnych cwaniaków a potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
do "offerma" to się nazywa miłość albo jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwEEtKiSs
hyym skoro to bzdury to nie musich tego czytać!! zapomnieć się nigdy nie da znienawidzić tym bardziej, miłość nigdy nie przeradza się w nienawisć bynajmniej taka miłośc prawdziwa,a mimo wszytsko wierze że taka jest,jeszcze wierze/// szkoda ze w dzisiejszych zcasach większość woli lalki barbie że dusza nie ma najmniejszego znaczenia ,szkoda ze faceci muszą być z taką barbie zeby dopiero sie przekonać ze to nie to czego szukają po pewnym czasie zacznie im brakować tego CZEGOŚ co nie zastąpi im ładny biust czy zgrabne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
tylko jak jakiegoś spotka coś takiego to ucieka gdzie pieprz rośnie tylko dlaczego???????????????????????????? bo boi się ? czego? odpowiedzialności???????????????????? a wcześniej mówił że nie chciałby nigdy zranić. i co robi? rani cholernie. i to już od początku jest nie w porządku bo jak ktoś nie chce zranić to o czymś takim w ogole nie myśli. a ta głupia laska co? wpatrzona jak w obrazek. oo głupia, i nawet seksu by chciała, tylko tak z milości. a potem upokorzona bo seks był a miłości nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa.. bo dziewczyny też nie zawsze są mądre. Jakby sie wszystkie zbuntowaly i przestaly na Barbie stylizowac, to faceci musieliby zaczac wybierac w normalnie wygladajacych dziewczynach, a co za tym idzie zwraca tez uwage na to jakie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfiaraiwieśniara
a M.C.Skłodowska?Angela Merkel? kochanka Rodina?(zapomniałam nazwiska)?była rzeźbiarką. ej faceci faceci naprawdę dziwi mnie że ciągle jeszcze żyjecie złudzeniem że my kobiety mamy watę zamiast mózgów. po prostu: gdyby nie dzieci które chcemy rodzić i wychowywać, też latałybyśmy równie często w kosmos jak wy. a wy co? nawiewacie i jeszcze alimentów nie chcecie płacić i robią to za was wasi rodzice. jesteście obrażeni że musicie harować, żeby nas z tymi dziećmi utrzymać ale jak rządzicie to jakoś dziwnie my kobiety zarabiamy zdecydowanie mniej niż wy. gdzie tu logika? ostatnio na własne oczy widziałam w holandii kobietę w 5 mies ciaży która dźwigała ciężkie skrzynie. do dupy ten kapitalistyczny piękny światej. g... w białym pudełeczku. i kto nas tak urządził? a kto ostatnio rządził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broncie się ....
tylko sensowne argumenty dlaczego wytoczone teza jest nieprawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z kropka
bo masz malutki przecinek - pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to durnie
już ich tu nie ma, szukają lekkich przyjemności na innych topikach. może to i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czy wy udajecie czy naprawde nie pojmujecie ze 90 procent ludzi to istoty , ktore jak owce slepo podazaja za innymi i kieruja sie bardziej prymitywnymi instynktami niz zasadami? taka cene placimy za to, aby wyprodukowac nowe pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×