Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiaz11

Moja firma powstała z dotacji

Polecane posty

Gość vvsfvfvfvfv
" nie wspomnę o naciąganiu PUPu " Słownik - "naciągac " sprawdź znaczenie tego słowa Kobieta złożyła wniosek który był ocenianyi dostał rekomendację. Pretensje to ty miej do PUP a nie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj odwazna
z drugiej strony widze np na stronie sweterki C&A w naprawde atrakcyjnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Towar mam z hurtowni w Anglii, jest to OUTLET :) Kupuję w mixie więc nie mam dużego wpływu na asortyment. Znalazlam eż hurtownię MEXX i zamierzan troszke tam dokupic :) Ale żmijki się trafiaja na tym forum ;) Trudno, są ludzie i ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny pomysl
firma extra stronka dobrze dziala i jest przejrzysta fajne firmy niskie ceny~! powodzenia ! wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saira
Droga autorko jesli mozesz opisac starania nad dotacja oraz biznes planem to bede bardzo wdzieczna, oto moja mail kama163@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooojtekkkkkkkk
Czepiacie się dziewczyny że niby się reklamuje. W takim razie ja zapraszam do odwiedzenia strony www.dobrzeubrani.pl NAPRAWDĘ WARTO!! Pozdrawiam i życze powodzenia w Biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertytgttr
podnosimy bo fajny i ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu byłam
rany jak tu się nie ciekawie zrobiło ..... co nie których to serce boli że dziewczyna miała pomysł i go zrealizowała , no a to że na poczatku nie zawsze jest kolorowo i bogato.... no przepraszam , ale to dziecko nawet wie .......wiem co piszę bo sama mam od lipca 2009 firmę tez pisałam biznes plan i juz po jego złożeniuw PUP mówł .i mi że dam sobie rade że niby wygadana jestem energiczna, komunikatywna z ogromnym poczuciem humoru no i miałam listy od klientów.... ale teraz coś mi nie idzie straciłam jednego klienta i mam taki nie smak,że to może moja wina ... chociaż wiem że w każdym biznesie należy liczyc się z porazką i rotacja klientów .... pewnienie raz będę się zadręczać więc basiz ty badż mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Wiesz zawsze początki są trudne ale nie ma co się załamywać :) Trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie :) Zyczę ci wielu nowych klientów zamiast tego jednego, który odszedł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdbbdee
Autorko ---> ja iudzie sprzedaż ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Witam Pierwszy miesiąc kiszka ale teraz czyna sie coś ruszać (może dlatego, że pozamieniałam zdjęcia :)) i asortyment powięcszam powoli :) tym tygodniu bielizna się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdbbdee
Grunt to REKLAMA . tyle że ona kosztuje :-( swoją drogą odważna decyzja żeby to był sklep z ciuchami . myslalem że w necie ludzie wolą kupowac ksiazki i płyty . ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdbbdee
Polecam słownik i słowa " wyłudzić " , " zebrać " :-O Jesteście smierdzącymi dupkami popierdywającymi bez sensu w klawiature WON !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnictwo rządzi
:-O wstało takie rano i w swojej beznadzieji potrafi tylko mędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
To kwestia gustu, a takie wypowiedzi są przesiąknięte zawiścią!!! Wiesz ile czasu potrzeba aby sklep internetowy przynosił zyski???? ok 6 miesięcy i ja to wiem liczyłam się z kosztami itd. Już są pierwsi klienci co dla mnie osobiście jest sukcesem i wielką radością. Zgadzam się co do słownika - wiele osób nie zna znaczenia słów, które używają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co rozumiem to firmę prowadzisz w domu? A czy ją ubezpieczasz, czy w ogóle można ubezpieczyć taka jednoosobowa firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Biuro w dmu magazyn w wynajetym lokalu w bloku, w którym mieszkam. Co do ubezpieczenia to można ubezpieczyc towar lokal itp właśnie jestem w trakcie przeglądania ofert firm ubezp. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasa23
basiaz11 a jak chec miec sklep internetowy to musze miec specjalnie pokoj do tego przeznaczony w domu czy niew ma nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka40.
a wlasnie moglabysmi powiedziec jak to wyglada z tym ze masz sprowadzane ubrania z angli jak to sie rozlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Basiu, ja tez sie rozglądam, słyszałam że PZU coś małym firmom szykuje. Wiesz coś może o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylv-ina
Prowadzę podobną firmę już 2,5 roku. Jeżeli chcesz namiary na jakies hurtownie w Polsce, to z chęcią Ci udostępnię. Polecam również stronę perswazjawsprzedazy.pl. Mój e-mail newstyle@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka26..
a czy ktos zwas zna dobre i nie drogie hurtownie najlepiej na slasku bardzo prosze o odpowiedz a chodzi mi o ubranka dla mylych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
jest hurtownia w Gliwicach, powinni mieć dziecięce tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Co do adresów hurtowni to będę wdzięczna za namiary :) Co do rozliczeń zakupu w Anglii to jest to nabycie wewnatrzwspólnotowe zwolnione z Vat - duzo pisania jak się rozlicza ale w deklaracji - w rubryce wewnatrzwspólnotowe nabycie towaru trzeba wpisać, w księgach jest trochę zachodu - trzeba wystawić fv wewnetrzną. Trzeba pamiętać do kwartalnych deklaracjach VAT-EU ;) Co do pokoju to taki miałam zamiar ale z ciuchami to nierealne. Wynajełam lokal gdzie mam magazyn i robię zdjęcia. Inaczej można utopić się w towarze mimo, iż nie było go wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka26..
syl-vina a moglabys podac dokladnie jaka ulica a moze maja jakas strone na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaaniem powinnas
powiazac ten e-eklep z Allegro!! i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsvsdvad
moim zdaaniem powinnas powiazac ten e-eklep z Allegro!! i bedzie dobrze " strona byla robiona na zamówienie -to nie tylko strona to tez program magazynowo-sklepowy i integracja z allegro "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjmka
a czy jak sie ma sklep internetowy z ubrankami dla dzieci to trzeba miec kase fiskalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjmka
i jakis kurs skonczony zeby nia obslugiwac czy jest prosta w obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×