Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiaz11

Moja firma powstała z dotacji

Polecane posty

Gość basiaz11
po przekroczeniu 20 000 obrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Wystarczy instrukcja obslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
do sonki 26- A&M FASHION" tel/fax: 032 230 70 80 (w godz. 9:00 - 17:00) kom. 666 149 777 Lipowa 12 Gliwice a co do kasy, to nie jest ona wymagana, jeżeli wszystkie wpłaty są przez konto, również pobraniowe. Acha, pamiętajcie wpisywać w swoje księgi ryczałtowe bądź przychodów i rozchodów całą kwotę,jaka przychodzi Wam na konto, czyli zapłata za towar plus przesyłkę. Kasa fiskalna bardzo ułatwia, więc się jej nie bójcie i pamiętajcie, że pierwsza kasa fiskalna jest prawie darmowa, gdyż zwracają Wam 90% kosztów zakupu, nie więcej jednak niż 700zł chyba. basiaz11- na pewno odpiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl-vina
do sonki26- a czy Częstochowa też cię interesuje, bo tam jest zagłebie producentów odziezy dzieciecej. Czy moze skupiasz się outlecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka26..
syl-vina dzieki za odpowiedz :) a na czestochowe tez mozesz dac namiary moze sie przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basiaz11
mam pytanie wiesz może cos o dotacji w rejonach gdańska ??? ja szukałam ale nic nie znalazłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakek
a o zalezu katowice co myslicie czy warto tam kupywac ubrania i czy sie oplaca a potem sprzedawac na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basiaz11
ja widze, że na allegro duzym zainteresowaniem ciesza sie ubrania z Primarka ale to do londynu trzeba by było jechać a i teraz modne są cekiny ćwieki ja polecam blogi o modze wpisz w google polskie szafy i pooglądaj jak ubieraja sie tam dziewczyny na ubrania tego typu powinno być duzo zainteresowanie takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co chcesz ubezpieczyć, biuro, towar? czy chcesz skorzystać z pomocy fachowców? Teraz jest takie ciekawe ubezpieczenie dla małych biznesików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ubezpieczenie z fachowcami "w cenie" jest super, u mnie w firmie co raz pęka jakaś rura albo coś się psuje, a znaleźć szybko dobrego fachowca nie tak łatwo. A z takim ubezpieczeniem nie musiałabym się o to martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
sprawdź w słowniku znaczenie słowa żebrak, żebranie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmaem
Dziewczyny, a jak ja mam jednoosobową firmę i prowadzę ją w domu to tez mogę ją ubezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie w tym dobre, że z takiej pomocy można skorzystać, i słyszałam, że jest duża zniżka teraz i że się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Fajna sprawa zus niższy przez 2 lata tylko 328 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolin783
Jesli chodzi o ubezpieczenie firmy to jak to działa ? Dzisiaj chce podpisac umowe o ubepieczeniu ,to od kiedy tak naprawde zaczyna ona obowiazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
w umowie będzie data rozpoczęcia ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, gratuluję, strona bardzo fajna i dodałam ją do ulubionych. Jak jeszcze będziesz mieć ciuchy z MEXXa to już w ogóle full wypas. Z uwag konstruktywnych: brakuje mi wyszukiwarki po rozmiarze. Czasem coś mi się bardzo podoba, a widzę że jest dostępne tylko w jednym rozmiarze, nie moim, więc niepotrzebne nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Mexx będzie w niedługim czasie. Już w tym tygodniu kurtki b-young, super ciuszki culture oraz młodzieżowe blendshe. Muszę fotki zrobić i opisy bo mam je juz u sibie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o właśnie przykład takiego ubezpieczenia był, że nawet pracowników można objąć takim, jak coś nam zniszczą to nie będziemy mieli strat, bo wszystko się zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita77777
Hej Gratulacje - wiem ile się trzeba nachodzić aby taką dotację otrzymać. Sama startowałam 2 razy i za drugim razem się udało. Co do przygotowania biznesplanu to tez nie jest to takie proste- przynajmniej w Szczecinie. Ja działam od czerwca tego roku. Oferuję usługi porządkowe. Za pieniądze z dotacji zakupiłam profesjonalny sprzęt ( odkurzacze, maszyny ekstrakcyjne, wiadra na wózkach itp). Skupiłam się na obsłudze firm, osobom fizycznym oferuję pranie dywanów, wykładzin itp. Troszeczkę w złym momencie zaczęłyśmy (choć u Ciebie pewnie przed świętami ruch). Ja z powodu kryzysu widzę lekki marazm. Mam nadzieje że nam się uda. Życzę powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayolaa
Kolasek, możesz wybrać sobie stosownie do Twoich zapotrzebowań, jak pójdziesz do PZU to dadzą Ci kilka wariantów ubezpieczenie do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Na temat wyłudzania już się wypowiadałam ;) Pomysł dla ciebie badziewny a ja nie narzekam :)) Interes idzie coraz lepiej.Kupuję nowy towar, zamówienia są i byle tak dalej:) Ale dzięki za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Sklep i allegro razem wzięte to gwarancja sukcesu ;) Powiem Wam, że zaczyman wierzyc w sukces;) Zakupiłam nowe ciuszki blenshe i culture i teraz zaczyman fotki niestety, co jest bardzo czasochłonne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Sklep i allegro razem wzięte to gwarancja sukcesu ;) Powiem Wam, że zaczyman wierzyc w sukces;) Zakupiłam nowe ciuszki blenshe i culture i teraz zaczyman fotki niestety, co jest bardzo czasochłonne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgbgdsbgb
" Pełne wzruszeń... Strona do bani, nie powiem o wyłudzaniu z PUPu pieniędzy na taki badziewny pomysł " Kiedy się nauczycie że żeby z PUP dostac dotację trzeba miec rzetelny biznes plan ? wyłudzenie jest związane z oszustwem !!! więc ćwoku nie oskarżaj jak nie masz dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
dzięki za opinię na yemt wyłudzeni odpowiem j.w. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko , za miesiąc będe też skladać dokumenty do pup, chodzi o e-sklep, tyle że odzież będe sama ściągać głównie z niemiec, ale może też coś z polskich hurtowni, mam do ciebie basiu ( i do innych zorientowanych forumowiczów )pare pytań, bardzo prosze o odpowiedz: 1. pisząc biznesplan jak ustalałaś przyszłe przychody sklepu (proszę o jakiś schemacik) 2. jaką kwote przeznaczyłaś na początkową reklame, głównie chodzi mi o pozycjonowanie i jaką firmę wybrałaś do dego 3. jak wygląda księgowanie faktur za towar z niemiec w kpir 4. jaki program księgowy jest najlepszy do kpir- znam obsługe tylko rachmistrz gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
nie mam schematu -musisz policzyć jaką będziesz miała marżę i ile sztuk towaru zamierzasz sprzedawać miesięcznie -przychód gotowy na reklamę można wydawać i wydawać ja na początek wydałam ok 500 zł. google i pozycjonowanie - firma, która robiła mi sklep ma też i takie usługi jest to nabycie wewnątrzwspólnotowa więc księgujesz fv zakupu wg kursu z dnia wystawienia fv i wystawiasz fv wewnątrzną z datą i wg kursu przyjęcia towaru na magazyn. ja mam taki programik na www. mikrofirmy.pl bardzo sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×