Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiaz11

Moja firma powstała z dotacji

Polecane posty

Gość basiaz11
A co własna dzialalność to nie jest uczciwa praca???? Wypowiedzi przesiąkniete zawiścią (może Wam sie nie udało) Na tzw. etacie przepracowałam ponad 10 lat i teraz sytuacja mnie zmusila do podjecia ryzyka pracy na własny rachunek ( z dzieckiem w kieszeni do pracy nie pojadę a niania to dla mnie duże ryzyko ,czekam na żłobek od wrzesnia 2010). Biznesplan był ok skoro dostałam dotację. Sklep istnieje od miesiaca więc dopiero sie rozwija :) Nie wstydziłam się, lepiej siedzieć i biadolić?brać kase z opieki społecznei i innych instytucji? dziwne podejście. Swojej kasy też wywaliłam nie mało. Więc nie rozumien tak głupich wypowiedzi i wcale nie zmniejszaja one mojego pozytywnego myślenia. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
A przede wszystkim nie żebrałam, o dotację wystepujesz (tak ładnie piszesz po lacinie a takiej procedurze nie wiesz). Wiele firm stara sie o dofinasowania i nie są to male firmy, ale znane i duże . Też powiesz, że żebrają?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Reklamę to wykupiłam na google :)) Tu ludziska mi doradzaja co jeszcze można usprawnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Proszę, prosze jaki fan Kiepskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam pomysł jest dobry.I nie rozumiem tych wszystkich durnych komentarzy o żebraniu oszukiwaniu itp.Dofinansowania nie dostaje się ot tak,a wszystkie wnioski są dobrze sprawdzane,także ciężko o oszustwa. Pracuję w firmie doradczej,istniejącej już kilkanaście lat i o dobrej renomie i też korzystamy np z unijnych pieniędzy na dalszy rowój czy też szkolenia dla klientów. Także autorce mogę tylko życzyć powodzenia i pogratulować odwagi wzięcia spraw w swoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Jak już wcześniej pisałam zebra to się pod kościołem albo na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
czy ktos może mi wyjasnic o co chodzi z tym "zebraniem", bo jakoś nie bardzo rozumiem dlaczego wniosek o dotacje klasyfikujecie jak żebranie. Pomysł w porządku, tylko ubrania nie prezentuja się zbyt atrakcyjnie. Warto byłoby prezentować je na ludziach i w całosciowych stylizacjach. ( jakieś koraliki, torebeczka, tak żeby wszystko do siebie pasowało i robiło wrażenie modnego ubrania). Jest taki sklep w internecie z odzieżą używaną, nie pamiętam niestety nazwy, który potrafi tak zaprezebtować nawet najgorsze szmatki, ze zaraz chce się je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooojtekkkkkkkk
Już Ci wyjaśniam o co chodzi z żebraniem. Pierdoły w stylu " branie dotacji z UP jest żebraniem" piszą osoby które nie mają odwagi złożyć takiego wniosku lub osoby które miały tak gówniane pomysły na biznes ze ich wnioski zostały odrzucone albo osoby które po prostu zazdroszczą tego że komuś sie udało a im nie i siedzą tylko na dupie i biorą zasiłek. PROSTE. NIE POTRAFICIE ZROZUMIEĆ ZE TO JEST JEJ PIERWSZY MIESIĄC W TEJ BRANŻY I NIE MOŻE MIEĆ TAKIEGO OBROTU CZY TAKICH TOWARÓW JAK SKLEPY KTÓRE SĄ JUŻ KILKA LAT NA RYNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego topiku
ja tez wkrotce ruszam z net biznesem. sklepik w budowie. moj asprtyment to bizuteria jandmade robiona przeze mnie i jako uzupelnienie ozdoby do paznokci i moze poszerze troche ten temat. podpowiedzm mi odnosnie reklamy w google jesli mozesz i ogolnie jak sie reklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmowca i dodam, ze napisanie dobrego biznes planu wymaga troche pomyslunku, inteligencji, myslenia perspektywicznego itp nie wszyscy takie cechy posiadaja, niektorzy sa poprostu glupi i/lub do niczego sie nie nadaja i to wlasnie oni nadaja na basie. pies ich j*bał i małe pieski zreszta tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdbdgbbgd
To co tutaj czytam to jest jakieś KURIOZUM :-O Jak mozna mówic: Wyłudziła , żebrała ... ? rozumiem że chcecie kolezanke sprowadzic do parteru bo jej się coś juz udało a wy jestescie żałosnymi debilami popierdywającymi z bezsilnosci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdbdgbbgd
basiaz11 Nie przejmuj się tymi komentami bo piszą je ludzie dla których takie właśnie mędzenie jest reakcją obronną bo nie potrafia się pogodzic z tym że gowno osiągnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Dzięki serdeczne wszystkim :) Co reklamy to wykupiłam pozycjonowanie i na Google AdWords :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwu
Basia jak widzisz masz tu sporo kibicow ...i zazdrosnikow tez niestety,bylam na stronce allegro ,tak jak mowilam wiecej zdjec przedmiotow,zblizen.... zakup szablony allegro aby wzbogacic szate graficzna sa tanie a strona aukcja i strona o mnie wygladaja bardzo ladnie,to wszystko mozesz zakupic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwu
ile cie wynioslo pozycjonowanie i na Google AdWords ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
120 za zwrot pozycjonowanie a google jak sobie ustawisz różnie zależy ile slów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperskijestem
basiaz11 -a słownik ortograficzny sobie zakupiłaś Barbaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Mam! a co byka strzeliłam? Każdemu może sie przytrafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Tak to jest z tymi marzeniami, jak się pisze na formu z dzieckiem na ręku:) Teraz chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsvsvvv
Nie wierz Basiu takim Leviatankom srankom, strona jest przejrzysta i estetyczna . " a branie kasy na cos takiego pozostawiam bez komentarza " Wyjhaśnij dlaczego ubieganie się o dotację jest złe pieniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Co do żebrania to się nie wypowiadam bo słowo żebrak ma całkiem inne znaczenie -o dotację się występuje! Co do strony -jak dla mnie jest ok :) co człowiek to opinia - dla przeciętnego człowieka powinna być czytelna chyba, że nie potrafi czytać ;) i pierwszy raz porusza się w sklepie internetowym. Ale dziękuję i za te negatywne opinie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska nie przejmuj sie krytykami!!!! Stronka super i tak trzymac. Asortment sie zgromadzi w koncu ale juz jest dobrze:) pozdrowienia dla "mamy w wielkim miescie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego sie dziewczyny czepiacie? miala pomysl, dostala kase i jej biznes dziala jak widac. jesli zazdroscicie to moze sami sprobujcie cos otworzyc i nie wypasc z rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Może ty wyłudzasz pieniądze . Ja uczciwie złozyłam wniosek i widocznie mój plan był dobry skoro je dostałam. Nie wypowiadaj się skoro go nie widzialas/eś. Jedna ludzi strasznie boli jak coś się komuś uda. Nie siedziałam i nie biadoliłam tylko wzięłam swój los we własne ręce i tyle. Nie tak jak niemoty, które tylko stękają i krytykują innych - tak najłatwiej .Dzięki SexiLexi187 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik:) sama szukam pomyslu na firme i wiem ze dzis nie latwo. Tobie sie udalo, gratuluje i trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasvvvfv
" nie przejmuj się włazityłkami i pochlebcami " Co za baran !!! a jaki ja mam powód komuś tu schlebiać ? jaki interes? co za dzieciaki :-O Autorko stronka przyzwoita i czytelna , nic rewelacyjnego ale moze byc ( nie podoba mi się tylko ten błekitny kolor ). Wyłudzanie ? --- > proponuje sprawdzić w słowniku co to znaczy. Te komantarze pisze pewnie jedna i ta sama osoba której nie wypaliło z firmą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
hahaha ale się spociłeś! za reklamę płacę uczciwie jak juz pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svfvfvf
" Nie widzicie, że panienka chce reklamować tu swą daremną stronkę?" i bardzo dobrze ze promuje !!! moze ktoś kupi jakąś rzecz co w tym złego. Ty zaś nie masz czym się pochwalic poza swoim mędzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patrz na jen jad zmij
ktore z kazdej strony chca ukasic ..... stronka super klarowna i jasna....ja uwazam ze lepsza od upc gdzie miesiecznie sciagam elektroniczna fakture i brak mi slow do ich stronki. Twojej nic nie brakuje i jest przejzysta i co najwazniejsze chodzi ;) pomyslu gratuluje i zazdroszcze jednoczesnie, rowniez jestem mama w domu i chcialabym umiec tak jak Ty poradzic sobie w sytuacji , wyrazy uznania i szczerego szacunku sle , trzymam kciuki i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj odwazna
gratuluje pomyslu, samoaparcia i zycze powodzenia:) mysle ze powinno ci sie udac. wg mnie dobrze byloby miec w ofercie cos czego nie dosatniesz u as w sklepach. Albo uderzyc z reklama/ informacja do osob w mniejszych miasteczkach. np w Warszawie sklepy Camieu czy H&M to standard wiec ktos stad raczej nie bedzie tego kupowal w necie. chyba ze cena bylaby atrakcyjniejsza,tak aby ktos poszedl przmierzyl w sklepie i zamowil u Ciebie. na pewno pojdzie cos znanego ale niedostepnego u nas. a cena i asortyment to w zaleznosci od grupy docelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×