Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkowite dno

Nie mam szans na dziewczynę bo jestem niezaradny

Polecane posty

niski ale labidzisz, co ty jeden jesteś, niski i niezaradny, weź się w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
zelek to mam rozumiec ze krotkie nóżki tez lubisz:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie potrafię załatwić najprostszych spraw, ciągle sie mylę, nie potrafie sam się utrzymać" Moze tak uwazasz bo moze tylko na swoje porazki zwracasz uwage?? Jesli Ci sie cos uda to pewnie myslisz ze to nie jest wazne bo i tak wiecej rzeczy Ci nie wychodzi... a to jest blad bo takim mysleniem tylko sprowadzasz na siebie niepowodzenia za bardzo bierzesz je do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
niski facet jest dobry w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "ale niski wzrost zaletą nigdy nie jest." ale wadą też nie jest, ja jestem niska, ale nie przeżywam tego każdego dnia, przecież nie urosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczysz sie czy pracujesz
pytanie do autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
eneida nie pisz glupot jak na kobiete nie jestes niska tylko srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pileczka
maly i zbudowany wyglada jak kuleczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski "mam rozumiec ze krotkie nóżki tez lubisz" od krótkich nóżek, gorszy jest twój pesymizm, no z takim malkontentem to chyba nie mogłabym być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pileczka
niski facet nie powinien ''pakowac'', bo rosnie w szerz, a to optycznie go skraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wadą też nie jest, ja jestem niska, ale nie przeżywam tego każdego dnia, przecież nie urosnę" Ty masz poważny kompleks, skoro 169 cm jest dla Ciebie niskim wzrostem. :D🖐️ Przypominam, że srednia w Polsce wynosi 168 cm. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek, z kompleksów, już dawno wyrosłam, ale nie uważam się za jakąś "gidyję", siatkarką nie zostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
ale w zyciu realnym nie jestem taki wylewny jak tutaj wrecz przeciwnie- po to jest to wspaniale forum choc mam nadzieje ze CBA nie bedzie mnie za to sciagac:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 156cm wzrostu i nie mam kompleksu :) akceptuje siebie taka jaka jestem.. Powtarzam: akceptuje bo oczywiscie chcialabym byc wyzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
zelek akurat nogi nie są dla mnie wyznacznikiem kobiecosci duzo juz widzialem malych ale ladnych slodziutkich kobiet z drugiej strony ile moze wymagac taki ktos jak ja😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffff
cos w tym jest. ja nie moglabym byc z niezaradnym facetem bo nie czulabym sie przy nim bezpiecznie. nie mowie, ze ma miec wlasna firme, mnostwo pieniedzy i swietny samochod. ale ma miec stabilna sytuacje materialna zapewniajaca mi spokoj wewnetrzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski, niskie to masz poczucie własnej wartości przede wszystkim, proszę ci nie ujmuj sobie tak, na pewno jakieś masz, nie wszyscy są przebojowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski wzrost to nie problem
jak facet poza tym przystojny i fajny ma charakter to nie ebdzie mial problemow z kobietami, osobiscie znam kogos co ma niewiele ponad 160 cm a jest bardzo przystojny i ma w sobie to cos co powoduje ze za nim szaleje :( krotkie nozki tez ma ale co z tego? pasuja do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niski, niskie to masz poczucie własnej wartości przede wszystkim, proszę ci nie ujmuj sobie tak, na pewno jakieś masz, nie wszyscy są przebojowi" Potrzebuje mniej jedzenia do życia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
ujmowac sobie? naprawde nie mam z czego:P nie klamie pisze ajk jest po co mialbym tutaj klamac:o choc chcialbym zeby to byla nieprawda ja nie pisze ze wzrost generuje wszystkie moje niepowodzenia ale jako taki a nie inny osobnik wiem jak to jest, niskosc sprawia wiele problemow w kontaktach z plcia przeciwną i nie trzeba byc mentalnie slabym zeby tego doswiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffff
moj facet ma 179cm wzrostu i jak dla mnie jest troche niski choc ja mam 157:) ale jego zalety przyslaniaja ta mala wade:) zreszta taka wada to nie wada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
powyzszy wpis jest dowodem na to co pisalem wczesniej ale posune sie dalej- im nizsza dziewczyna tym wyzszego faceta chce🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffff
bo pred nim zawsze mialam wysokich facetow:) on jest najnizszy:) ale jak pisalam jesli ma duzo innych zalet to o wzroscie mozna zapomoniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek "Potrzebuje mniej jedzenia do życia" no to już ma jedną zaletę, nie pociągnie po portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powyzszy wpis jest dowodem na to co pisalem wczesniej ale posune sie dalej- im nizsza dziewczyna tym wyzszego faceta chce" To jest oczywiste, gdyż musi zniwelować negatywny wpływ swoich genów u dzieci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski to nie problem
nieprawda z tym ze im nizsza tym chce wyzszego, ja mam 162 a chce takiego co ma 160 poza tym nie lubie wysokich, jak goruja nade mna, trzeba podnosic glowe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
w czasach kryzysu to nawet zaleta calkiem calkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffff
moze to i kwestia zniwelowania genow ale u mnie wiaze sie to jeszcze z takim glupimmysleniem, ze im facet wyzszy tym bezpiecniej sie przy nim czuje:) tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×