Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkowite dno

Nie mam szans na dziewczynę bo jestem niezaradny

Polecane posty

Gość niski niski niski
ffff poderwij wałujewa to dopiero bedziesz sie czula bezpiecnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffffff
a jest przy tym zaradny?:P nie no mowiac serio jest tyle rzeczy ktorymi facet moze zaimponowac kobiecie, ze przejmowanie sie wzrostem nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj kolego
myślę że zamiast powtarzać sobie, że "jestem niezaradny" lepiej jest po prostu próbować osiagać swoje cele i nie zrażać się jeśli coś nie wychodzi. Jak kot łapie myszy i nie udaje mu się złapać ani jednej to po prostu łapie je dalej i dobrze się bawi a nie zalamuje się że coś mu nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
kryzys jest ale zTiVi sie tego nie dowiecie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
oferma jest tylko jeden:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
I don't know gentleman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suza_na
Drogie Autorze Jeśli mogę coś od siebie dodać. Uważam, że nie masz powodu do zmartwień,a Twoim problemem nie jest niski wzrost tylko...KOMPLEKSY! Brakuje Ci poczucia własnej wartości i pwności siebie. Te cechy trzeba mieć w sobie!!!! Poza tym kobiety nie znoszą marudzących facetów:)Wystarczy, że same są marudne:) Radzę popracować nad sobą... jak napisałam na innym wątku,ten kto nie akceptuje siebie szuka podświadomie akceptacji w oczach innych a gdy jej nie znajduje rośnie niezadowolenie z siebie, frustracja, gniew, obwinianie siebie. Cholera weź się w garść!!!!!! Nikt za Ciebie nie bedzie żyć i nikt Ci nie pomoze dopóki się sam za siebie nie weźmiesz:)! Wierz mi na słowo(też mam z tym problem) trzymam kciuki za CIEBIE i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie boli, ale dyplom też mchem w szufladzie zarasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeee
buheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
co sie cieszysz? tobie też takie sie może urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony zelek
prawdziwy problem to uzależnienie od kafe :O:O:O pójdę na terapię, obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony zelek
poczytałam tamten temat... :o faktycznie nasze problemy wydają się przy tym wyjątkowo durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
Problemy tamtej kobiety nie mają wpływu na nasze. Nie rozwiązują ich automatycznie. Myślisz, że autor tematu stanie sie zaradny bo gdzieś tam jakaś kobieta urodziła chore dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wcześniej dramat, szkoda ludzi, niektórzy jeszcze ją piętnują, ale bezduszność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma każdy ma problemy na miarę siebie, przy dramacie tej kobiety, problemy autora to błahostka, ale on żyje w innej rzeczywistości jak każdy z nas, ty zapewne też masz jakieś problemy, ale nie znikną one dlatego, że ktoś ma problemy większe od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelek, dlatego do sprawnych nóg, potrzebny jest jeszcze sprawny umysł by to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało tego że prawiczek
to jeszcze fatalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właśnie dlatego prawiczek, że fatalista" A może dlatego fatalista, że prawiczek? :D🖐️ "tym sposobem chcesz sobie poprawić samopoczucie " Stwierdzam fakty. 💤🖐️ Jaki mam wpływ na to, że np. będę miał raka? Wszystko to geny. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze można rzucić się z najwyższego dostępnego piętra PKiN i MIEĆ REALNY WPŁYW na swój los " Nie można gdyż ma się na to za słabą psychikę(zapisaną w genach). 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PzW - masz widać zbyt mocną psychikę i chcesz żyć." :o🖐️ "każdy może oddziaływać na swój los. np. offerma może napisać maila: "żelku, umówimy się na niezobowiązujący seks?" ale nie napisze " Jakoś w swoim życiu już się nadziałał i gówno z tego ma. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×