Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkowite dno

Nie mam szans na dziewczynę bo jestem niezaradny

Polecane posty

Gość oo-wroćiła piękna mądra
utalentowana, dystyngowana, szlachetna i skromna Tamari. Bardzo jej nam brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotke offermy chyba widzialas:P bnb mnie jakos nieszczegolnie obchodzi....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski niski niski
pzw ktoras chce Cie rozprawiczyc czy co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze w koncu wyslal a to uparty osioł:) co sie znowu stalo pzw?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kurde patrze sie na wyrok sądu i czegos nie rozumiem:-O albo to ten sąd jest glupi albo ja :classic_cool: chyba trzeba sie kumpla poradzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem pięknego maila, ze zostałem skreślony z listy studentów za nie złożenie pracy dyplomowej w terminie. :o🖐️ Dodam, ze złożyłem ją kilka miesięcy temu, a czekałem jedynie na termin zgodnie z zaleceniami. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pana o nicku offerma "no właśnie to jest dowód na jego jakiś maksymalny egoizm" tak jestem egoistką, ale nie hipokrytką bo ludzie to egoiści, nie wiedziałeś o tym? nie zabronisz ludziom egoizmu, nie zmusisz do altruizmu, każdy z nas jest małostkowy w takim razie czy problemy tej kobiety przysłonią ci twoje życie, owszem współczujesz jej, tak jak i ja i co z tym zrobisz? pojedziesz myć jej syna, za parę dni o tym zapomnisz i dalej będzisz zyc swoim zyciem i problemami, zapewne mniejszej rangi, myślisz codziennie o wszystkich głodujących, nieuleczanie chorych? ratujesz ich wszystkich, poświęcasz samego siebie, ja tego nie robię więc nie będę linczować autora, świat jest okrutny i tego nie zmienisz, przekonaj lwa żeby zaczął żreć trawę, jak ci się to uda to przyznam ci rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, za za pierdolenie mnie juz znaja w dziekanacie i to ze zlej strony:-O ide do bankomatu wyjac kase, bo w portfelu pustki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taaa, za za pie**olenie mnie juz znaja w dziekanacie i to ze zlej strony" Najwidoczniej siejesz postrach i boją się Ciebie skreslić, no ale wygrańcy już tak mają. :classic_cool:🖐️ "ide do bankomatu wyjac kase, bo w portfelu pustki" Napadną Cię. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O zelek siedz cicho!!!!!!!!!!! no nie nadajesz, sam jestes jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×