Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiadw1

Aby żyło się lżej, zrzucę ciężar i będzie mnie mniej! TYLKO DLA ZMOTYWOWANYCH!!!

Polecane posty

No właśnie jak w temacie! jestem na diecie już przeszło 3 tygodnie i jak na razie efekt to 4kg mniej:) do celu zostało mi jeszcze co najmniej 6kg, jednak samemu jest ciężko dlatego zapraszam dziewczyny, które będą siebie i mnie wspierać we wspólnej walce o lepszą sylwetkę, samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że ktoś się do mnie przyłączy i nie będę musiała sama walczyć:) Właśnie popijam sobie poranną kawę, ok8 śniadanie i lecę do miasta pozałatwiać sprawy, czyli kilka godzin na nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień zaliczonypozytywnie:) dzisiaj z kolacją przyszalałam samo ją jem a jest to sałatka: kilka liści kapusty pekińskiej, cebula, papryka zielona, oliwki i ogórek posypane bazylią i dodałam sos koperkowo-ziołowy to tak jakby sałatka grecka tylko lekko zmodyfikowana i bez sera fety, no ale pyszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz trzeba się za śniadanie brać:) czyżby nikt nie chciał schudnąć?;/ no cóż sama do siebie będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroteczka
hej ;) dobrze, że zaczynasz od śniadanka, pamiętaj, że to własnie śniadanie ma być mocne a w ciągu dnia jedz coraz mniej ;) gdyz nasz metabolizm usypia...;p a z rana wprowadzasz go w najwikesze obroty ;) aa i staraj się jesc max 2 godz po przebudzeniu;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie staram się utrzymać wagę, ale figurka jeszcze nie ta:/ Docelowo chciałabym ważyć 58-59 kg, ale jeszcze nie teraz; nie stać mnie na wymianę całej szafy...I tak nie mam już dobrych dżinsów;p Niedawno jadłam 1100-1200 i nie miałąm siły do ćwiczeń... Teraz robię tak: do 14 ok. 900-1000 kcal, potem tylko podwieczorek (lody lub kawka z czekoladką) i kolacyjka, a co drugi dzień jeżdzę ok. 45 min. na orbitreku:) Przyda się jeszcze poćwiczyć na twisterze i hula hop, żeby brzuszek był ładniejszy:) Moje strefy z problemami to: 1. uda 2. brzuch w okolicach pępka i boczki na tej wysokości:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj ok:) nawet poćwiczyłam :) znalazłam na youtube ćwiczenia podobne troche do A6W ale nie obciążają tak kręgosłupa. zaczełam od 6powtórzeń i codziennie mam zamiar zwiększać ich ilość;) agguńka84 mam dokładnie takie same problemy jak ty;/ codziennie rano i wieczorem stosuje balsamy ujędrniające i anty celulitowe a do tego z porannej kawy wykorzystuje fusy na peeling:) daje efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Ciebie kciuki:) ja mam do zrzucenia 4kg do sylwestra. Myślę, że to realny cel. Dziś kończy się dzień 4. Zważę się dopiero w sobotę:) a stosuję MŻ i dużo ćwiczę:) będę Cię odwiedzać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje odchudzanko również polega na MŻ różnie z tym wychodzi ale jakoś się trzymam:) teraz popijam kawę z mlekiem później śniadanie i lęcę na zajęcia, Na śniadanie zazwyczaj jem kanapki a później w sumie to rożnie zależy czy w domu jestem czy na uczelni Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiadw1! Jak tam? U mnie jutro ważenie A dziś planuję dużo sportu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie wyjątkowo źle:( tzn wczoraj nie wiem czy czymś się zatrułam, albo łapie mnie grypa żołądkowa, pół dnia spędziłam w wc:( dzisiaj też nie lepiej, ale mam nadzieję , że mi przejdzie do jutra bo cały dzień na uczelni a może być ciężko, ale mimo złego samopoczucia to już dzisiaj troche poćwiczyłam tzn ćwiczenia na brzuch:) poźniej się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje. Mam nadzieję, że się szybko wykurujesz. u mnie na wadze 54,3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) też sie chetnie dołacze :) bylam na innym forum, ale dziewczyny zaczeły sie obrazac i niefajnie sie zrobilo :( Ja mam 20 lat, 168 cm wzrostu i 75 kg... Moze nie wygladam najgorzej, ale w ubraniach... Generalnie nosze rozmia XL, czassem L. Mam zamair schudną i we wakacje jechac nad morze :D i wcale nie w jednoczesciowy kostiumie tylko bikini :D Wiem ze nigdy nie bede wazyc 50 kg, ale chcialabym 60 :) mam ogromne sklonnosci do tycia... I nadmierny apetyt. Zajadam stres, nude... Generalnie nie jem juz bułek i jasnego pieczywa. Pozdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) witamy:) ja właśnie na podwieczorek wcinam sobie pomarańczę. Z Twoim wzrostem powinnaś wg mnie ważyć koło 58/60 kg ;) 50 kg było by za mało;) jestem dużo niższa a chciałabym ważyć te 52/51kg kasiadw1 jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violet Hill
hej :) czy mogłabym się przyłączyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam nowe osóbki i zapraszamy nie ma co się pytać:D u mnie dzisiaj znacznie lepiej wczoraj do końca dnia piłam tylko wodę z cytryną i na szczęście mi przeszło:) dzisiaj od 8 do 16 na uczelni to dzień szybko mi minął zjadłam to co zaplanowałam tj: Ś:4wasy lekkie, kapusta pekińska, polędwica, papryka, pomidor i oliwki do tego majeranek i pieprz cayenne - słyszałam że jest ostry a jak ja lubię ostre jedzenie to on jest na maxa ostry! 2Ś; w szkole kanapka z chlebem żytnim, kapusta, polędwica, pomidor, papryka, oliwki "O": w szkole jabłko i marchewka no i jeszcze kolacja przede mną ale nie mam pomysłu co zjeść, zawsze był to serek wiejski bądź tuńczyk w sosie własnym a w sklepie nie było więc kupiłam twaróg chudy, może jakieś propozycje??:) złapie trochę oddechu po zajęciach i mam zamiar później poćwiczyć:) buziaki i miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jutro wypada czas ważenia ale niestety:( dopiero w piątek będę mogła zobaczyć czy są jakieś efekty, jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski:) tak sobie czasem tu zaglądam, nawet nic w stopce nie zmieniam, może liczę na to, że jedzenie słodyczy sprawi, że będziemy chudnąć;P nie ważyłam się od daaawna, bo boję się wchodzić na wagę, moje ciało jest umięśnione, ćwiczę i uprawiam co prawda nieregularnie ale przeróżne sporty. Problem w tym, że trudno mi odstawić słodycze i mając mało czasu na regularne jedzenie często po nie sięgam, na uczelni jakiś 7days i leci...:/ szkoda, że źle to wpływa na figurę. Codziennie się rozciągam itp, ale widzicie, ciężko z jedzeniem;) ale oczywiście .... wiecie, święta, sylwester, urodziny, imieniny mojego faceta, przyjaciółki sprawiają, że fajnie by było Ich zachwycić... dieta MŻ jest chyba najskuteczniejsza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęcia prawie do 19 padam! plan żywieniowy wykonany:) ale nie mam siły już się ruszyć więc z ćwiczeń dzisiaj nici, a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiotki!! jak tam po weekendzie?? ja juz kawę z mlekiem piję, przed 8 śniadanko, a będą to kanapki z chlebem żytnim, a później idę na uczelnie. wieczorkiem się odezwę. 3majcie się dzielnie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudełko13 mam podobnie, dużo ruchu, ale też i dużo jedzenia. U mnie dzisiaj całkiem dobrze:) Planuje wieczorkiem sobie poćwiczyć. Nie mogę się tylko przestawić na picie wody i odstawić herbatę. Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak u was?? ja już na dzisiaj wolne mam:) racje żywieniową wykorzystałam w 100% i pozostaje mi już tylko woda i zielona herbata:) dzisiaj jeszcze mam zamiar poćwiczyć trochę, a moje dzisiejsze menu: S: 2kanapki z chlebem żytnim, kapusta, polędwica, pomidor, papryka, cebula oliwki 2S: ser twarogowy chudy, kapusta, ogórek, oliwki cebula- taka sałatka z tego "O" jabłko i marchewka K: maślanka 0,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś cicho? chyba nie zrezygnowałyście?? ja już z herbata zieloną siedzę:) zaraz muszę zjeść śniadanie i będę się szykować na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrezygnowałyśmy:) ja postawiłam na mam nadzieję niezawodną dietę 1000kcal. :) dzisiaj na siebie popatrzyłam trochę dłużej przed lustrem i naprawdę już przesadziłam ze sobą. Bywało lepiej... na szczęście mamy czas:) Ja tam nigdzie się nie spieszę z tym zrzuceniem zbędnych kg, aczkolwiek za miesiąc chciałabym zobaczyć ... mniej siebie;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dzisiaj mam dzień wolny od zajęć ale męczę się z pisaniem pracy magisterskiej i idzie mi jak krew z nosa:( Jak bym miała do tego taki zapał jak do zrzucenia kg to już bym miała napisaną:P a wracając do dietki to trzymam się i coraz łatwiej mi jest dzisiaj wszamałam: -2kromki chleba żytniego, kapusta pekińska, polędwica z indyka, pomidor, papryka, oliwki -sałatka: serek wiejski, kapusta, pomidor, ogórek, cebula +zioła -jabłko 2małe marchewki na kolację planuje jogurt0% i pół grejfruta a do tego to dzisiaj miałam bardzo długi spacer szybki marsz przez 2,5 godziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomalutku:) trochę się niewyraźnie czuje. Dzisiaj przez dwie godziny chodziłam po mieście w poszukiwaniu jednego adresu... Jedyne pocieszenie to, to, że spaliłam dzięki temu sporo kalorii. a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer jak najbardziej jest dobry:) ja dzisiaj zaczęłam 3minutowe odchudzanie no i po trzech minutach to ledwo na nogach stałam:D ale to chyba dobry znak:) mam nadzieję że da to efekty:) a orientujecie się może w diecie odchudzanie na zawołanie i diecie turbo?? poczytałam o nich dzisiaj i zastanawia mnie czy faktycznie są takie efekty jak obiecuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyznam, że nie mam pojęcia o co chodzi w tych dietach, a na czym polega to 3min odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×