Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NAWRÓCONA

AMSTAF alias PITBULL- pieszczoch czy morderca?

Polecane posty

Gość Nawrocona
Hej...nikt nic nie pisze? Znowu nam skasują topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek nie wiadomo dlaczego znów mnie dało na czerwono... Aaaaa...już widzę ;) - nie wybiłam kreseczki nad "ó"... Jak tam Wasze psice? Dopadła je jesienna chandra czy nie jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak se wpisze
bedzie 1000 wpisow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinówka
Bardzo sie ciesze ze znalazłam ten topik!!!Witam wszystkich!!!Mam dwuletniego amstafa Ramzesa o błękitno-białym umaszczeniu z grafitowymi oczkami,ma przycięte uszki,pyszczek jak boża krówka z popisowym spojrzeniem kota ze Shreka(zawsze nas kupuje tym niewinnymi oczętami).Odpowiadając na pytanie obserwując mojego ''syneczka'' jednoznacznie odpowiadam 35-cio kilowy pieszczoch,który potrafi wgramolić mi się na kolana po to żeby oprzec pyszczek o moje ramie-po prostu czuć, że ten pies cię kocha!!! Zajrze do was napewno!!!PoZdRaWiAm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie dosc, ze nie mam netu w domu to jeszcze czasu tez strasznie malo :(. Tak mi smutno bez was dziewczynki.. Brakuje mi tych pogaduch, opisywania dzionka oczami psiska :). U nas w miare w porzadku, ale przez to, ze pracuje, do tego uczelnia to mam strasznie malo czasu dla mojego serducha :(. Dlatego tez, teraz zawiozlam ja do mojej mamy na jakies 2 tygodnie bo strasznie mi jej zal, a wiadomo, ze u babci to super zawsze jest ;). Tez przez to, ze tyle czasu spedza sama - okrutnie ja rozpuscilam bo jak juz jestem w domu to cala jej :). Jak juz sie wszystko jakos pouklada to bede jej musiala troche dyscypline przypomniec bo strasznie jest rozwydrzona, terrorystka mala.. ;). Nic pozdrawiam i postaram sie zagladac jak dorwe sie do jakiegos kompa :). Buziak od nas i do napisania!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też pozdrawiam wszystkich miłośników bulli ;) Życzę wesołych świąt Wam i Waszym psim pociechom! :D Nasz amstaff kończy właśnie 25 grudnia 3 lata :classic_cool: Zastanawiam się, co chciałby dostać z tej okazji... :D Na wielkiej kości się chyba skończy... Wiolinówka...przykro mi, że akurat nikt się długo nie odzywał po twojej wypowiedzi...mam nadzieję, że jednak tu jeszcze kiedyś zajrzysz...;) Oowieczka...doskonale rozumiem brak czasu...:( sama właśnie wróciłam na studia :P Nic mi się nie chce...a jeszcze te święta...w sumie o co tyle hałasu? Dwa dni i po wszystkim, a tyle zamieszania i przygotowań...nie lubię tego...wrrrrrrr... Oj, nie wyobrażam już sobie nie mieć w domu netu...bez tej "wtyczki" na świat, czułabym się chyba nieco dziwnie :) Pozdrawiam i postaram się coś fajnego napisać, jak znajdę chwilkę jeszcze przed nowym rokiem ;) Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Strasznie długo mnie nie było i widzę że topik prawie na wymarciu... Już mam neta w chałupce więc będę tu częściej. Co u was dziewczynki i u waszych pięknych pieseczków? Moja suka dalej jest moim ulubionym sierściuchem i dalej jest taka anemiczna. lecę na ćwiczenia (sama w to nie wierzę że się wzięłam za siebie) ale jutro tu jestem i proszę o jakiś znak życia!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololo
odświeżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teles
Amstafy to swietna rasa psow.Morderca moze byc w niepowolanych rekach.Moja suczka jest wielkim pieszczochem ale moze tez dac niezle popalic ,szczegolnie innym psom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Pytanie do doświadczonych w bullowatych : mam w planie zakupic pit bulla i zastanawiam się jak to dalej będzie ,jestem zdecydowana na tego psiaka choc mam tez okazje wziasc amstaffa lub mieszanke asta z pitem i nie wiem na co sie zdecydowac :( bardzo kocham wszystkie psy ale jaką decyzje podjac chce psa ktory bedzie łagodny ale i kiedy zajdzie potzreba to obroni kolezanki suczka pit bull jest bardzo strachliwa , do wszystkich merda ogonkiem , pieszczoch niesamowity i bardzo strachliwy nidgy nie byla agresywna ma rok naprawde bardzo sie boi nie wiem jak oni ją wychowywali wiadomo nie chcialabym miec psa agresora ale zeby troszke byl postawiniejszy i nie uciekal przed wszystkim co sie rusza :( i co robic i jaką rase badz mieszanke wziasc :( zastanwiam sie jaki bedzie z wygladu po złączeniu tych ras oraz charakter, nie piszcie ,że nie jestem gotowa na psa czy coś w tym stylu ale kochani doswiadczenie mam z psami mimo młodego wieku zarowno z tymi wiekszymi jak mniejszymi , z bullowatymi rowniez doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inne
moje zdanie jest takie. Te psy są niebezpieczne, ale głównie dla innych zwierząt. Nie potrafią się bawić wspólnie, są bardzo zaborcze. Do tego nie ostrzegają, np. ujadaniem, tylko sie zmarszczą i atakują. Na szczęscie amstaffy z mojego podwórka wolą towarzystwo swoich właścicieli niż innych psów. I większość chodzi w kagańcu. Pozwoliłabym sie bawić synkowi z tym psem, ale drżę, gdy taki podleci do mojego psa. Do tego to jednak są psy do zabijania, tak zostały wyhodowane, są niebezpiczeniejsze niż większość. Wkurza mnei niesamowicie moda na te psy. Jak widzę jak pijane ziomale siedzą prawie nieprzytomni na lawkach a psy latają sobie swobodnie to mnie strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
właśnie sie dowiedziałam ,że mama odłożyła mi już pieska no niestety akurat mieszanka pita z astem tylko ciekawa jestem jaki wyrosnie i oczywiscie bede go miala dopiero w lecie ale jak moze wygladac mieszanka i czy geny mogą się różnic ?? :( nie wiem :( no mnie też denerwują osoby ktore biorą te psy bez niewiedzy aby tylko zaszpanowac :( tacy ludz nie nie zasługuja na jakiego kolwiek psa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam małego Amstafa ma dopiero 2,5 miesiaca ale jest bardzo ruchliwa i strasznie lgnie do ludzi.Mam ja 4 dzień.Poczatkowo był to pies mojego brata na którego nikt sie nie zgadzał.Ale juz pierwszego dnia gdy ja zobaczyłam nie umiałam przejść obok niej obojętnie.Lara cały czas za mna chodzi chce ze mna spac ciagle sie do mnie przytula,lize i wogole okazuje mi wielkie zainteresowanie.A przeciez ja jeszcze niedawno strasznie sie balam tych psow.Moj brat zastanawia sie czy jej nie oddac ale ja mam mieszane uczucia przez tych kilka dni przywiazalam sie do niej i teraz decyzja nalezy do mnie czy zostanie.Wacham sie bo nie wiem czy ja podołam jej ułozeniu i wychowaniu.Chciałam prosic o kilka porad co do tych psów bylabym bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyłam ze te psy sa naprawde mądre i zgadzam sie ze ludzie ktorzy tylko szpanuja nimi nie wiedza jak sa glupi.Ja bardzo chce zeby ten piesek mial u mnie dobrze i zebym nie popełniła zadnego błedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyłam ze te psy sa naprawde mądre i zgadzam sie ze ludzie ktorzy tylko szpanuja nimi nie wiedza jak sa glupi.Ja bardzo chce zeby ten piesek mial u mnie dobrze i zebym nie popełniła zadnego błedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę między amstaffem i pitbullem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
to amstafy sa nieco nizsze i bardziej krepej budowy. pitbulle sa troszke wyzsze w nogach. i amstafy maja zdaje sie wieksza glowe;) taka bardziej masywna;) heh ja widze takie roznice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o charakter? to jaka jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
moze bede stronnicza bo sama mam pitbulla;) ale mi sie wydaje ze amstafy sa bardziej bojowe,to nawet wynika z ich budowy(bardziej masywne,umiesnione) sa wiec lepiej przystosowane do walki. moj pitbull jest szalony.mimo ze ma juz 3 lata,biega, szuka roznych roznosci ktore mozna mu rzucac;) niezmordowany jest i przez to zabawny bardzo;) potrafi sie tez zloscic,ale tylko na inne psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o dalsze komentarze na temat róznic między amstaffami i pitbullami, dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochani sama odłożyłam pienidze i będę miec rasowego pit bulla tylko czekać do lipca na odbiór :) piszcie o pieskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc :) przylaczam sie do was. Mam sliczna amstaffke, ktora aktualnie jest w ciazy i pod koniec maja bedzie rodzic. Ja ostatnio tez dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, wiec mamy o czym rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×