Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

piekny teatrzyku jestem, nie jezdze w te strony , but wloski malo mnie interesuje siedze na tarasie i podziwiam samego siebie, tzn. jak mozna tak leniuchowac pije czerwone do grila widze i patrze, tzn. patrz Ty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna ta nowa zielen i bzy, zapachy psy kreca sie niespokojnie, to oznacza ze mamy juz isc hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze a propos tego ze wypadlas z obiegu ja wpadam tu tylko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorem będę, dzisiaj już śpię:) Ale jestem:) A myślami non stop:) Nigdy tam nie mieszkałam. Ale brzmienie znajome: jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywolalem wilka z lasu taras, zielen ,spacery itd., wlasnie dzisiaj przyszlo nowe zlecenie czas sie zwijac i to na dluzej, AP niestety jak pracuje nie moge sie z nikim kontaktowac nawet z Toba trojeczko bede jutro , caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C'est la vie W. jeśli zatęsknisz szukaj mnie. Może wiesz gdzie. Życzę szczęścia🖐️ Zawsze się odnajdziemy:) Lecz więcej zależy od Ciebie🌻 Jak piszę pod tym nickiem , mam przed oczami nasze pierwsze rozmowy:) Miło było:) 🖐️ Powodzenia.👄[usta👄 jak zwykle wycałowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naiwna jestem całe życie. A niby taka ura-bura:( Jak jutro to jutro:( Jeśli dam radę: wieczorem najlepiej mi wychodzi. Ale nie zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trojeczko u mnie leje jak z cebra i sniezy u Ciebie na pewno snieg lezy na kilka cm pozdrowienia z buziakami jeszcze bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka centymetrów?:D Prawie po kolana. Piachem sypią:o A na podwórku połamały się największe gałęzie pod ciężarem śniegu:( Pada dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratulacje z tym sniegiem, szufla nr 5 i do dziela ja postanowilem nie zmieniac planow i poszedlem do kumpla z paroma butelkami czerwonego, on tez nie zmienil ustalen z przed tygodnia i przy sypiacym sniegu juz czekal na mnie przy rozpalonym grilu wspaniale rzeczy potrafi robic na tym swoim grilu bylo wspaniale, takie meskie popoludnie co u Ciebie, do czego odnosilo sie to ze jestes naiwna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko psy sa bardzo niezadowolone z tej pogody i mojego grila nie bylo dlugiego spaceru moze teraz jeszcze troche nadrobimy, potrafimy nawet kolo polnocy isc nad O..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:D Gdzie indziej się zahaczyłam, a teraz muszę wyjść:) Nie szuflowałam, ale ogrzewanie poszło w ruch. Grila w śniegu jeszcze nie robiłam, ale jak jest dość czerwonego wina- czemu nie? Tylko dużo musi być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij dobrze i snij o mnie oplaca sie !!! calus jeden, ale jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ruchali mnie na zmiane, na dwa baty jednoczesnie musze nabrac doswiadczenia mily pan nie mam GG ciagle stoi dam ci znac, wtedy zapalisz auto i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hahhhaa ehhheeee No będę będę:D Poddam się Twojemu urokowi w tym równoległym świecie🌻 Całus rzeczywiście namiętny. W realu bałabym się o siebie na Twój widok:D Dobrej nocy W. 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zaskakuje nie masz sie czego obawiac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatrzyku - całus. :D Cześć Jaty. Do 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×