Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszk1111252

TANCERZE

Polecane posty

Gość agnieszk1111252

HEJKA,czy ktoś z was ogląda serial tancerze,jeśli tak to odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
ja ostatnio zaczęłam oglądać i nawet go polubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszk1111252
Ej,no nikt nie ogląda tancerzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzefka99
Ja oglądam "Tancerzy" i przyznam że moją ulubiona bochaterką jest Inga czyli Natalia Lesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest fajny. Która postać jest dla was najbardziej śmieszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSIAAAA
Ja najbardziej lubię,Dorotę taka fajna normalna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
ja tez najbardziej lubie Dorote, Piotra tez lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia44
A ja lubie sylwie chociaż jest troche zarozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dorota i Sylwia rywalizują o Piotra, walczą ze sobą na scenie. Śmieszy mnie ta nauczycielka śpiewu, blondynka , taka wyprostowana, pouczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmmmm hmm
dorota pucołowata na twarzy i ogólnie przyciężkawa, ale ujdzie :-P Najgorsze jest to coś z tym mopem na głowie :-O Ten typ, co sie trzyma z gejem, ożesz, co to w ogóle jest? z początku nawet myslałam, że gra go ten cały Łozo, ale nie, zgryz nie ten :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikkkk
dla fanów:odc.19 Ojciec Piotra ma zaginąć na kutrze,Piotr i Sylwia wyjadą do Jastarni go szukać.Ojciec Piotra się znajdzie,a Piotr zabierze Sylwię nad morze i wyzna jej miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm szkoda troche...
nie podobalo mi sie jak to wyszło kiedys z tą szkatułką, szkoda ze Sylwia nie dowiedziala sie prawdy. Nie spodobalo mi sie jej zachowanie gdy po wygraniu onkursu na oczach Piotra i Doroty pozałowała tego drugiego.. co to mialo byc? pocalunek za dobre słowo? jako zemsta na Piotrku ze od razu nie przyklasnał ze to ona byla najlepsza? z jednej strony szkoda mi jej bo przez rodzine ma problemy ze znajomymi z roku, ale ona tez ma swoje niezle zagrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploikjxdxdx
rzeczywiście Sylwia to trochę suka Dorota fajniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikkk
a wiecie forumowiczki w odc.20 Sylwia ma się całować z Robertem,Piotrek wtedy z nią zerwie.Roma z zemsty nie nie zaliczy Indze egzaminu.Nieciekawie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm szkoda troche...
nie wiem skąd bierzesz swoje streszczenia bo te co ja znalazłam do odcinka 19 i 20 zupełnie się nie pokrywają a nawet praktycznie się wykluczają.. ale pozyjemy zobaczymy. odc.19 Jerzy i Inga ukrywają romans. Roma wyczuwa, że coś się dzieje z Jerzym. Jowita podsuwa jej myśl, że mężczyźni zachowują się dziwnie, gdy mają romans. Roma naciska, by Jerzy jak najszybciej się do niej wprowadził. Gdy znajduje w jego pokoju biustonosz, kłótnia kończy się zamknięciem przez dziewczynę pokoju Jerzego na klucz. Żadne z nich nie pamięta o uwięzionych w pomieszczeniu Alicji i Krzysztofie. Piotr i Dorota dostają pracę w dyskotece. Wracają do akademika, gdy brama jest już zamknięta. Dorota proponuje, by nocowali u niej. odc.20 Zbliża się koniec roku szkolnego. W szkole wyczuwa się gorącą atmosferę egzaminów. Już wiadomo, że nie wszyscy przejdą na drugi rok. Inga spędza kolejną noc u Jerzego. Dorota obawia się, że przyjaciółka nie zdąży przygotować się do sesji. Rodzice Piotra polubili Sylwię. Matka chłopaka zaprasza ją na wakacje, ale Sylwia musi wracać do Wrocławia. Na zakończenie roku szkolnego odbywa się uroczysty bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikkk
Do hmm szkoda trochę:skoro mi nie wierzysz to wejdź na www.filmpolski.pl wpisz tam "tancerze" i sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
serial taki sobie ale Jerzy jest rewelacyjny strasznie mnie rozśmiesza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem fajnie się ogląda, Sylwia owszem zarozumiała trochę, ale i tak wolałabym żeby to ona była z Piotrem, a nie Dorotka. Ciekawe co będzie z Alicją i Krzysztofem. Najbardziej to wkurza mnie Robert! taki cwaniak, nie mogę patrzeć na ten film jak on się odzywa , wiem że ma taką rolę ale nawet jak ten aktor wypowiada się na żywo to nie mogę go słuchać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię woźnego, jest miły i przyjazny, zawsze powie ciepłe słowo. Wspaniałe było to jak zaopiekował się swoim przyjacielem. Dorota jest dziewczęca, wrażliwa, zakochana w Piotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Roma była
zła:), wpadła szał, tancerze śmiali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię całą kadrę pedagogiczną oprócz Romy. Wkurza mnie postać tego pajacyka taniego podrywcza, nie lubie dykcji tego kolesia:O A tak poza tym to wlasciwie wszyscy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Każda postać jest na swój sposób ciekawa, podobają mi się ich zajęcia z tancerzami, jak prowadzą, rozmawiają, bywały śmieszne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muouilli
ostatni odcinek super jak Jerzy kłócił się z Romą i zamknęli Alicje i Krzysztofa w pokoju , no i wreszcie Piotrek powiedział Sylwii że ją kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Inga świetnie naśladowała zachowanie mężczyzny. http://video.google.com/videosearch?hl=pl&q=jak++++++++wygl%C4%85da+++++prawdziwy++facet&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=db0JS5yHCs2LsAbaoMi1Cg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CBcQqwQwAw#hl=pl&q=jak++++++++wygl%C4%85da+++++prawdziwy++facet&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=db0JS5yHCs2LsAbaoMi1Cg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CBcQqwQwAw&qvid=jak++++++++wygl%C4%85da+++++prawdziwy++facet&vid=568435775419849429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to koniec
serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby to był koniec... Moja siostra namiętnie to ogląda i zawsze jak ja spokojnie oglądam sobie Dr.House to wpada do pokoju i mnie dręczy ''kiedy to się skończy zaraz będą tancerze'' to już nie jest do wytrzymania Polubiłabym tam serial gdyby siostra mi go nie obrzydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy za tydzien puszcza kolejny odcinek czy ten byl ostatni przed kolejnym semestrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllluu888888888888
zła wiadomość dla fanów serialu tancerze to był niestety ostatni odcinek i więcej tvp narazie nie planuje nakręcić więcej odcinków gdyż była bardzo mała oglądalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Będą powtórki, zostaną wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×