Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodsza żona

facet z nadwagą i jego ciśnienie-poważne pytanie

Polecane posty

Gość gość
Standardowe i niestandardowe suplementy, chociażby boostery testosteronu przydatne nawet, jeżeli nie ćwiczysz znajdziesz u nich – www.swiatsupli.pl Sklep rewelacyjny, bo cennik hurtowy, zero naciągania, produktów mnóstwo, w tym spożywcze zero kalorii, akcesoria treningowe, regeneratory stawów. Muszę też polecić ich witaminy, bo opłaca się bardziej u nich kupić niż w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertaxx
Dobre mam zdanie o naszym domowym ciśnieniomierzu Simple. Żona już dawno kupowała tak żeby był dla prewencji i też tak sporadycznie właśnie korzystamy. Ale mierzy szybko, wyświetlacz ma na tyle duży że ładnie są te wyniki prezentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkakk
Za niezłe pieniądze można kupić aparat Simple, mierzy dokładnie, jest atestowany a kosztuje mniej niż sto złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowakk
Ciśnieniomierz mam Simple od jakiegoś czasu i mierzy okej, nie widzę jakiś odchyleń w wynikach, przydaje się też pamięć z datami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i sobie chwalę aparat Simple, mierzymy się razem z mężem już jakiś czas i dużo nam taka profilaktyka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie mierzy SmartCardio ja jestem z niego bardzo zadowolona bo ręki nie męczy przy pompowaniu, nie ma ucisku który w automatach się zdaża nadal często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletaa
Niedużo dałam przy zakupie dwóch aparatów Sanity w zestawie SmartCardio i pulsooksymetr DuoControl ostatnio, jakbym kupowała tylko ciśnieniomierz to kilkadziesiąt zł de fakto wyszło by mnie to drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatny mankiet ma nasz SmartCardio w tym sensie, że podczas pompowania nie ściska ręki aż do bólu, a u mnie ten próg bólu jest dość niski akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie przejrzeć komplety jakie Sanity sprzedaje, choćby SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl itp. ten zestaw kupowalam mężowi w prezencie – ciśnieniomierz jest fajny bez rurki, a ten sprzęt do saturacji ładny mały poręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest zrobiony nasz Simple, mały wygodny, idealny żeby wziąć ze sobą do lekarza, albo na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starszej osoby podpowiem też Simple. Wyjątkowo poręczna konstrukcja ale z drugiej strony z dużym przejrzystym wyświetlaczem na którym liczby są rzeczywiście spore i dobrze widoczne. Sama korzystam już ponad rok i od strony technicznej wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Dobrze że zamówiłem  Simple idealnie się sprawdza podczas każdego przenoszenia, w podróży, mały lekki mobilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 18.12.2018 o 14:23, Gość karol napisał:

Dobrze że zamówiłem  Simple idealnie się sprawdza podczas każdego przenoszenia, w podróży, mały lekki mobilny.

tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×