Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

u mnie dietka jakos pomalutku rusza sie do przodu!dzis w sumie malo zjadlam ale jak zobaczylam jak moj maz wcina pizze to myslalam ze padnee -tak mialam ochote chocby na jeden kawalek,ale dalam rade.Na kolacje 2 kromeczki wasa,serek wiejski,rzodkiewka i ogoreczek.Jeszcze pzedemna 6 weidera 2 serie bo 1 zrobilam rano.To juz moj 7 dzien a bol przy cwiczeniach jest coraz gorszy ale moze dam rade.A wy jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide na wage zobaczymy czy moze jakies kilka gramow zrzucialm przez tydzien-zobaczymy.A jak tam wasze wagi?? Dziewczynki jestescie czy juz spicie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie kręgosłup boli od tego 10godz siedzenia w szkole - masakra jakaś.....niewidem co jeść ale ledwo się ruszam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem pomarańczo :) założycielka jest i w pasie już ma 3 cm mniej :) jakies pytania ? Na wadze też mniej :) Dziołszki nie chcę pamiętać tej niedzieli :) jutro nowy dzień :) poniedziałek :P hehehehhehe najwazniejsze jak wyzej napisałam w pasie mam mniej :) brzuch się uelastycznia :) jest gicior to dla mnie najwazniejsze :) Jutro rano biegam..a potem resztę ćwiczonek!Zawzięta jestem już się nie dam nawet jak będą grzechy! nie poddam się :) BUziii do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 u mnie oki, wczoraj dalam rade do konca dnia- na kolacje zjadłam aktiwie o 19 a o 23 czułam taki głod ze cholewcia usnąć nie moglam ale nie dalam sie - jakos poszło:)) dzis od rana tez wszystko w porządeczku:)) a co tu tak pusto?? gdzie was wszystkie wymiotło???:(( cosmopolitan dorota23 dziurulka jezioro łabędzie Marcelina meldowac mi sie tu szybciutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!! U mnie tez oki wczoraj kolacja o godzinie 18 i dzis o 9:00 sniadanko,jajecznica z pieczarkami do tego 2 kromeczki wasa.Strasznie sie najadlam a teraz pije kaweczke i siedze z moja corcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) U mnie ok :) humor też nieźle :) śniadanko dietkowe :) Podajemy jakieś zmiany do tabeleczki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziubeczki :) juz jestem:) wczoraj mnie wywiało szybko i dopiero wróciłam :) ale mialam wczoraj kaca heh ale dietki sie trzymałam:) zadnych grzeszkow:) dzis na sniadanko jadłam parówke drobiową 1 :) na obiad nie wiem co? musze isc do sklepu po jakies zakupy bo w lodowce jak zwykle tylko swiatło:( ale jestem zła jak osa bo sie okazalo ze paczka dopiero dzisiaj wyslana :( ten niby nie dostal maila ze potweirdzilam zakup i sie wkurzylam jak cholera ! ciekawe ze nie dostal.wszyscy dostają a on niby nie...jak tu zyc w spokoju:/ mi mozecie napisac - 2 kg:):):) dzisiaj 54 ale nie wiem moze to wciaz przez to ze jestem przed @. mam dzisiaj ładną pogode :) a Wy skad jestescie bo dalej nie wiem ? buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole gdzie jest ten śnieg?? hehehe ja tu łaże i wszędzie swiateczne wystawy,reklamy a ja mam tu słonce i nie czuje tych nadchodzacych swiat a wy? kurde wnet mikołaj hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na resztę dziewczyn i zrobimy aktualizację. Ja dopiero mam 15 min HULA za sobą ,mąż ze mną od dzisiaj robi aerobiczną a ja już 10 dzień :) Dietowo ok mam nadzieję :) ,że wieczór będzie dla mnie łagodny , nie powinnam się w tym tyg złamać bo są andrzejki :) więc pasuje w miarę ten brzuch mieć no może nie będzie to 60 cm ale nie będzie falował :P cosmo ja dzis na solar niestety nie byłam w weekend nie miałam jak ale pójdę dzisiaj , w srode i piatek :) Nic mi się nie chce , pada deszcz ale zaraz będę musiała się zabrac do ćwiczeń i do gotowania obiadu dla familii :) Synkowi przeszła biegunka :) No i brzuch lepsiejszy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ja zjadłam dzis połowe sznycla. :P Ale sie wkurzyłam bo jak sie wazyłam w piatek to wazyłam 89 a teraz 91..:O Ja juz mam poprostu tego dosc! nie jadłam zadnych słodyczy nic z tych rzeczy byłam cały czas na tej diecie.. kurde czy ja musze naprawde jesc tylko jeden posiłek dziennie.?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ja zjadłam dzis połowe sznycla. :P Ale sie wkurzyłam bo jak sie wazyłam w piatek to wazyłam 89 a teraz 91..:O Ja juz mam poprostu tego dosc! nie jadłam zadnych słodyczy nic z tych rzeczy byłam cały czas na tej diecie.. kurde czy ja musze naprawde jesc tylko jeden posiłek dziennie.?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeziorka
"kurde czy ja musze naprawde jesc tylko jeden posiłek dziennie.?? " Kto ci takich glupot nagadal ze musisz jesc jeden posilek????????? to jakis wariat (wariatka), bo tak sie nie jada, tlyko sie glodzi!!!!!!!!! dziewczyno, ty dorastasz, jeszcze rosniesz, otrzebujesz jedzenia jak pszczola miodu. na jakiej diecie jestes??? mialas spbobowac South Beach, a na niej sie jada 5-6 posilkow dziennie. pogadaj z dziurulka, ona sie na tym zna, to Ci pomoze. powodzenia i NIE CHODZ GLODNA!!!! w tym wieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie pisze: ze gdy zjem wiecej posiłków nie wazne czy nisko czy wysoko kaloryczne to juz tyje.. :O Wiemze nie powinnam sie głodzic.. JEstem na diecie SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeziorko witaj , może z ta wagą coś nie tak. po 1 Nie możliwe ,żebys w kilka dni schudła 5 kg jedzac czasem , ziemniaki zalewajke i inne weglowodany . po 2 Pół kotleta to nie to o co nam chodzi , nie możesz się głodzić bo skutek będzie odwrotny , za jakiś czas rzucisz się na jedzenie i zjesz kilka tysięcy kcal. po 3 Musisz się ważyc o jednej porze dnia , rano na czczo po załatwieniu potrzeb , w bieliznie lub nago a Ty sie wazysz o róznych porach dnia wtedy waga porównujac rano a wieczorem moze roznic sie nawet o 2 kg. po 4 W pierwszych kilkunastu dniach gubisz wodę , i pozbywasz się złogów jelitowych , obniżasz cukier. po 5 Musisz jeść 5 razy dziennie nie musza to być wielkie porcje.Jak zauwazyłam jesz obiady w szkole tak? Tam niestety nikt nie dopasuje jedzenia pod dietę SB w sznyclu pewnie byla bułka oraz bułka tarta to wszystko zaburza dietę nawet drobne porcje kumuluja sie i podnosza cukier. po 6 Musisz pic duzo wody , conajmniej poltora litra dziennie. po 7 Przed okresem na bank magazynujesz duzo wody wtedy waga jest wyzsza , nie uzywaj soli przyprawiaj ziolami ew. pieprzem. I teraz najwazniejsze musisz jesc to nie jest dieta w ktorej ogranicza sie jedzenie!!!!!! jedz wiecej poszukaj przepisów!!!!!! Np. Rano serek wiejski z pomidorkiem Przekaska kawalek ogorka w szkole , lub dwa kiszone , lub cos co mozna a lubisz obiad miesko i gora dozwolonych warzyw podwieczorek np sałatka i plaster wedliny nie musisz juz jesc kolacji jezeli nie chcesz..ale conajmniej tyle musisz zjeść!!!!!!! Głodowka nie jest dla Ciebie chodzisz do szkoły ! I ćwicz , zacznij biegac pol godziny dziennie i co tydzien zwiekszaj o 5 minut az dojdziesz do godziny plus brzuszki 50 na poczatek i co 2 dni dodawaj 10. Pytaj o wszystko ja Ci pomoge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a wiec tak :D : Nie jem obiadw w szkole, czasami kupuje zupke ale to raz na miesiac. po 2. Sznycla jadłam dzis w domu bez moki bez niczego tylko na oleju z oliwy. po 3. Zjadłam pól bo druga połowe chce zjesc pod wieczór, dlatego bo był on duzy, wiec zjadłam połowe a lepiej zjesc mnie i wiecej razy niz duzo ale mniej razy :) Bo duzo za jednym razem to zoładek sie rozpycha i wtedy czesciej jestesmy głodni,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziorko nasze kochane! dziurulka ma racje! musisz wcinać i wazyc sie z rana naczczo.ja tak sie waze. przede wszystkim to SB nie głodówka więc najlepiej jak bedziesz sobie obiadki przygotowywac sama.np. wieczorem sobie cos wykumaj i rano sobie wez to w pojemniczku i zjedz w szkole:) ja wiem ze to nie takie proste ale wcale nie tez trudne:) powinnas naprawde wiecej jesc.nie musisz nawalic na talerz ogromu ale przynajmiej te 5 czy 4 posilki chocby lekkie musisz zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeziorka
Nie jedz sznycla samego, tlyko z dodatkiem gotowanych albo smazonycj na oliwie warzyw. Jak nie mozesz ugotowac, to zjedz dodatkowo kiszona kapuste z cebulka i olejem (bez marchewki, bo w I fazie nie mozna i bez jablka - jablko dopiero w II fazie mozna( albo kiszonego ogorka. albo salatke grecka, albo z pomidorow z czosnkiem i feta. Nie samo mieso na obiad, ale mieso z warzywami. A najlepiej jeszcze warszywa gotowane polaczyc ze surowymi, czyli miesko z gotowanymi warzywami i salatka z sutowych warzyw. do szkoly zrob sobie pyszna salatke: puszka osaczonego tunczyka w wodzie (nie w oleju!), puszka osaczonej czerwonej fasoli, ogorek kiszony, drobnoi posiekana cebulka, majonez - jest bardzo smaczna i sycaca. na popoludniowa przekaske jedz orzechy - wloskie, laskowe,m pistacje. zajrzyj na topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964 tu i na kolejnych stronach masz przepisy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964&start=150 trudno, musisz sama dla siebie przygotowywac jedzenie, ale warto, mowie Ci. bardzo smaczne sa takie zawijance: Przekąska 1-2 roladki z indyka: plaster gotowanej piersi z indyka [np. wedzonej piersi z indyka - do kupienia w miesnym] ułóż na liściu sałaty [jeszcze dostepna o tej porze roku] posmarowanej majonezem z kolendra (przepis poniżej). Dodaj szalotkę (odmiana cebuli) lub małą cebulkę i wąski pasek papryki [najlepsza zielona, jeszcze w miare niedroga]. Zwiń w ciasną, podobną do cygara roladkę. Majonez z kolendrą: zmiksuj na gładką masę 3/4 szklanki majonezu light, 2 łyżki kolendry (np. Kamis), łyżkę soku z cytryny, łyżeczkę sosu sojowego, ząbek czosnku. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wszystko rozumiem , bo czasem pisałaś ,że jadłaś w szkole :) to zmienia postać rzeczy jak najbardziej takiego sznycelka , bez maki i bulki z samym jakiem i cebulka mozesz tylko w SB jest taka zasada ,że najlepiej do wszystkiego dokladac warzywa! Myslisz kcohanie , ze lekarz wymyslilby diete jeden sznycel dziennie :) musisz to urozmaicic i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki:) ja juz po abs...i tak dalej mnie wszystko boli:(:( mariczka- jak u Ciebie z tym abs?? boli dalej? kurde myslalam ze po tym weekendzie jakos juz bolec nie bedzie a mam wrazenie ze bardziej boli.chyba. na obiad zjadlam jajecznice:( wiem bieda ale nie chcialo mi sie nic dzis kombinowac:p jutro ide na solara. zaraz wybywam i zas wroce rano:) kurde porobilabym cos smiesznego hehehehe :p oki dziewczynki ja uciekam chyba juz dzis sie nie pojawie ale z rańca melduje sie i wy tez bo po dupkach dostaniecie hihi :P dziunia-ciesze sie ze z synkiem juz ok...:) i ciesze sie ze znow jestes pelna optymizmu.widac na 1 rzut oka :):) buziak za to:* jeziorko- przegladaj przepisy...glowa do gory.jak zaczynalam kiedys SB to tez malo wiedzialam na temat tej diety.po przeczytaniu wielu art. bylam juz obcykana co i jak:P takze czytaj czytaj:) i wazysz sie zawsze rano ok? :):) no to ide kompu kompu i wybyyyywam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzirulka
:) Ja już po solarze.. Miałam dzisiaj takiego nerwa strasznego , że myślałam ,że kogoś zatłukę , taką miałam straszną ochotę poćwiczyć sobie a nie miałam nawet 5 minut żeby sobie klapnąć na tyłku! Dosłownie! Na koniec rozwaliłam sobie tak konkretnie palec faka u lewej ręki!! ale byłam zła :( ten solar mi ciut poprawił humor ale chyba jeszcze sobie potańczę dzisiaj chociaż z pół godzinki. Kolor miałam sobie robić ale nie zdążyłam :( no i tak.. Prostownicę miałam sobie kupić nie zdążyłam a na andrzejki muszę mieć bo włosy muszę sobie pokręcić. Ale dieta pięknie! dzisiaj zjadłam nie dość ,że malutko ! To idealnie wszystko! Buziaki moje drogie :) Jeziorko co będziesz jutro jadła napisz mi tu ładnie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzirulka
:) Ja już po solarze.. Miałam dzisiaj takiego nerwa strasznego , że myślałam ,że kogoś zatłukę , taką miałam straszną ochotę poćwiczyć sobie a nie miałam nawet 5 minut żeby sobie klapnąć na tyłku! Dosłownie! Na koniec rozwaliłam sobie tak konkretnie palec faka u lewej ręki!! ale byłam zła :( ten solar mi ciut poprawił humor ale chyba jeszcze sobie potańczę dzisiaj chociaż z pół godzinki. Kolor miałam sobie robić ale nie zdążyłam :( no i tak.. Prostownicę miałam sobie kupić nie zdążyłam a na andrzejki muszę mieć bo włosy muszę sobie pokręcić. Ale dieta pięknie! dzisiaj zjadłam nie dość ,że malutko ! To idealnie wszystko! Buziaki moje drogie :) Jeziorko co będziesz jutro jadła napisz mi tu ładnie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczynki a Wy co !!!??? Juz mi się tu meldować:) Stawiam kawę , herbatę ze słodzikiem , kakałko , chude mleczko Co tam , która rano pije częstować się :) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) c(_) Jak coś zrobię dokładkę :) U mnie humorek super mimo rozciętego dosyć konkretnie palucha! Wczoraj było kiepskawo! z humorem więc jest OK! Zaraz mi mama zrobi kolorek :) Postaram się jak najwięcej dzisiaj zrobić :) poćwiczyć itd :) Dzisiaj 11 dzień Aerobicznej 6 Weidera 4 cm mniej w pasie :) Dorotko a Tobie jak idzie ćwiczenie aerobicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo juz na pokładzie:p ja dzisiaj z humorem za to kiepsko:( od wczoraj boli mnie głowa i nie wiem z czego.do tego mam wrazenie ze boli mnie ząb:( jeszcze nie jadlam sniadania bo narazie nie mam ochoty,ani weny co by tu zjeść.zaraz ma przyjechac siostra,musze szybko isc napalic w piecu zeby bylo ciepełko:):) nic mi sie nie chce ale dietka na ,,6''. zatkałam się i dalej nie mam @:o:o:o mialo byc wczoraj i nic.mam nadzieje ze dzisiaj. ide napalic w piecyku odezwe sie za godzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam kolorek nałożony i zmytą farbę wysuszę łepola i zobaczę efekty :P Zjadłam na sniadanie trochę śledzika i na razie nie mam na nic ochoty , może troszkę pieczeni zjem na obiad z sałatka :) i wody się trochę napije :) Cieszę się cosmo ,że jesteś tylko smutno ,że z bolącą głowką...może to przed okresem tak..? Nic mi się nie chce ale idę zaraz kręcić :) buziam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×