Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość log on so on

jakie kobiety nie mają faceta?

Polecane posty

Gość ubrane fakty
kobiety ze zjebanym charakterem facetów nie mają,a te wszystkie biedne ładne lecz same są puste --taka jest prawda:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacha
bardzo dziwne stwierdzenie, że nie mają faceta te które są opiekuńcze i wrażliwe. ja takiej szukam i jakoś nie moge znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chloe mayer
bo w dzisiejszych czasach to faceci sie krepuja xd @wedle uznania co cie krepuje? ze faceci sie za Toba ogladaja? to normalne xd przeciez jestesmy wzrokowcami ;-P moze po prostu sie wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blacha
slabo szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Sklodowska
Samodzielne nie maja bo faceci nie lubia jak kobieta za duzo umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwmyśl
powiedzenia "każda potwora znajdzie swojego amatora" - każda, która chce mieć kogoś - znajdzie nie mają te, które po prostu nie chcą go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam. jestem świezo po rozstaniu i nie mam. ale to chyba tak jak z bezrobociem frykcyjnym. za jakiś czas mam nadzieję ten stan się zmieni, chociaż trochę to pewnie potrwa. rozmaite kobiety nie mają facetów. nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancta madre
que??? bezrobocie frykcyjne? czyli ze co? brak seksu? brak ruchow kopulacyjnych? nie ma nad kim tylka poruszac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancta madre
Aha, a faceta nie mają wyłacznie dziewczyny, którym nie zależy za bardzo na byciu w związku. Takie zbyt wiele wymagające od facetów. Bo jesli ci zależy, zeby mieć chłopa - i to jest twym priorytetem, to mozesz być z kimkolwiek. Chlop, to chlop, niewazne jaki. Masz faceta - gruby, łysy, beznadziejny, ale masz - to zaden problem. Ale jesli wymagasz, że ma byc taki, siaki, owaki - to raczej masz juz problem ze znalezieniem goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnnnna
ja nie mam, bo : - jestem wymagajaca w kwestii zarowno wygladu jak i charakteru - jestem zaradna i wiem ze poradze sobie sama - malo imprezuje wiec nie mam go gdzie poznac - nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o bezrobocie frykcyjne, odsyłam do google. ja mam podobnie- mam wymaganie, bycie z kimś nie jest moim nadrzędnym celem- choć owszem, miło miec kogoś obok, ale gdy ten ktos jest sensowny i radzę sobie sama. ale jak spotkam kogoś w sam raz dla mnie, to chętnie się zwiążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she ona
To jest niesamowite jak samotne koibiety dorabiaja ideologie do swojej samotnosci:D Sama bylam jakis czas temu samotna, ale nigdy nie wymyslalam zadnych teorii o tym, jak faceci boja sie niezaleznych, pieknych kobiet:D Nikt nie powiedzial, ze znalezienie partnera zyciowego ma byc latwe i szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
chyba faktycznie jestesmy zbyt wymagajace , znamy swoja wartosc i nie chcemy byle kogo ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancta madre
A, bo mnie sie to od razu skojarzylo z ruchami frykcyjnymi... Wstyd ;) a to faktycznie autentyczny termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko Ziomal
te które sa zbyt piekne i zyt madre by zwiazac sie z kims nieidealnym, a idealow nie ma drogie panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'te które sa zbyt piekne i zyt madre by zwiazac sie z kims nieidealnym, a idealow nie ma drogie panie' do czasu kiedy zdaja sobie z tego sprawe i sa tak zdesperowane ze rzucaja sie na tego ktory sie pierwszy nawinie (podkreslam- generalizuje). 'idealow nie ma ' mozna polemizowac w tym przypadku, ale ogolnie nie, nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko Ziomal
i jeszcze te wiecznie niezdecydowane, mialem 2 takie teraz mam przerwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depeszka i jej mądrości:) A jakie nastolatki chłopców nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam faceta bo-
-sama sie utrzymuje, -jestem ladna, -mam swoje mieszkanko, -meską pracę ?> niektorzu tak mowia.... -dość ładna, miła/.... no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz moja droga--za odp stawiam 6 21:55 [zgłoś do usunięcia] ja nie mam faceta bo- -sama sie utrzymuje, -jestem ladna, -mam swoje mieszkanko, -meską pracę ?> niektorzu tak mowia.... -dość ładna, miła/.... no i ? co no i?--mam Ci napisać bo się Ciebie boją?:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam faceta bo
sami ---> boją? moze i tak, ale nie zrujnuje swojego zycia, bo ktos sie mnie boi... w koncu trafi sie normalny :/ pieknoscia wcale nie jestem... owszem ladna tak, jestem bardzo zadbana, ale nie jakas ksiezniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIE WIERZĘ w to że sie Ciebie boją :P interesujące normalne atrakcyjne bez zobowiązań kobiety,zawsze mają adoratorów. Można mieć wymagania,ale zawsze z 10 facetów 1 wpadnie ''w oko'' Może za mało wychodzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kless
Można mieć wymagania,ale zawsze z 10 facetów 1 wpadnie ''w oko'' Dokladnie. Zamiast wmawiac sobie jak to faceci sie was boja, bo jestescie takie wspaniale, to zastanowcie sie co ich w was odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam faceta bo
za mało -> pracuje z facetami, czasem po 12 h ;p teraz sila rzeczy mam urlop, wiec siedze w domu, bo mi tego brakuje. Moze sprawiam wrażanie niedostępnej, choć w głebi duszyczki piszczę :) ale nie powiem, ze jestem nieszczęśliwa... ,,,, brakuje mi mężczyzny Boli mnie z drugiej strony, że za dużo żonatych się przy mnie kręci - a na to nie pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa żonaci kręcą sie koło każdej która ma cycki:O polecam film ''kobiety pragną bardziej''---rewelacyjny ,o relacjach damsko -męskich,błyskotliwe dialogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam faceta bo
dzieki sami, juz ściagam film. A tak na marginesie.... nie jestem wcale odpychajaca.... jedyna moją wada jest to, ze nie gadam za duzo, jak to częste u kobiet jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×