Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czy ktoś...

Pytanie o podcieranie się- do kobiet

Polecane posty

Gość czy ktoś...

Przepraszam, pytanie może wyda Wam się głupie, ale trudno- zadam je. Czy po wysikaniu się wycieracie sobie pochwę w środku? Pytam, bo ja tak robię od kilkunastu lat, od kiedy zaczęłam dojrzewać. Okazuje się, że w rodzinie tylko ja tak robię. Wycieram sobie pochwę do samej góry, dokąd sięgnę. Nie wyobrażam sobie, żeby można było nie wytrzeć miejsc tak wilgotnych. Nie mogę znieść uczucia wilgoci w pochwie, więc wycieram ją za każdym razem do sucha. Poza tym tam jest tyle syfu, ze trzeba to wyczyscic. W czasie okresu, czy po nim bardzo dużo tego świnstwa sie tam zbiera. Od lat chodzę do ginekologa, badam się, nie współżyję. NIGDY nie miałam żadnego stanu zapalnego, ani grzybicy, dlatego nie przyszło mi do głowy, ze robię coś niezwyklego. Przy okazji luźnej rozmowy, wyszło, że w rodzinie nikt tak się nie podciera. Tylko ja taka "porządnicka" jestem. Wstydzę się pytać gina, a wiadomo- forum , to forum :). Tu wszystko przejdzie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzasz sobie papier do środk
wsadzasz sobie papier do środka??? To jest higieniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle syfu
? Kobieto, to co ty tam masz? Jak sikasz mocz leci w dół, takie prawo fizyki, więc nie ma potrzeby gdzieś tam sobie grzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie zdąrzyłaś zauważyć
że otwór do pochwy i otwór od cewki moczowej to dwa zupełnie inne otwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja se robisz nie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...i jeszcze dopiszę
że mocz nie wypływa z pochwy, bo najwyrazniej nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba facet napisał
oni nie zdają sobie sprawy, że kobiety mają dwie dziurki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle na uboczu
ona musi być facetem. tylko faceci nie wiedzą że są dwie dziurki :D mój 23 letni chłopak niedawno się dowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto,czy Ty sikasz cewką czy pochwą?Nie wierzę... Oczywiście,że trzeba się podetrzec po sikaniu,ale wkładaniu sobie do środka papieru toaletowego to lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to musi byc za facet ktory nie wiem ze pochwa i cewka moczowa to 2 rozne dziurki :o jacys niedouczeni czy calkiem bez szkoly? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2to chyba facet napisał oni nie zdają sobie sprawy, że kobiety mają dwie dziurki " tak to jest prowokacja stworzona przez faceta:D Mnie sie kiedys kolega zapytal jak robie siku jak uzywam tamponow:/ Myslal,ze robimy siku pochwa hahaha ale mialam ubaw.Bylo mu strasznie glupio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego też nie rozumiem
przecież sikasz cewką a nie pochwą więc co to ma być. Jestem w szoku już samo wyobrażanie sobie że mozna wsadzać sobie papier do pochwy najgłębiej jak się da jest dla mnie czymś obrzydliwym. Jak bym ja miała coś takiego robić to chyba bym oszalała, to tak jakbym miała prawie gwałcić się po każdym sikaniu. A jak jesteś po jedzeniu to też wsadzasz sobie papier do przełyku i wyjmujesz ? Albo jak myjesz zęby to wycierasz sobie język i dziąsła do sucha ? (które przecież z samej swej natury mają być wilgotne) No ja to tak odbieram z tego co opisujesz. Pomijając już to że kawałki papieru mogą pozostawać na ściankach pochwy, czyli jakieś ciałka obce. Normalny człowiek używa papieru po to żeby osuszyć te zewnętrzną część czyli wargi sromowe, zresztą ja nawet tej delikatnej części nie trę papierem żeby nie podrażnić a jedynie delikatnie przyciskam. No ale żeby aż wkładać sobie łapę z papierem w głąb pochwy. To jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze to prowokacja
jakiegos faceta bo jak moze draznic uczucie wilgoci w pochwie? :D w konu nie czuje sie wilgoci, czuje sie tylko jak cos wyplywa, pomijajac ze wlasnie sucha pochwa jest nieprzyjemna i gorsza niz mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ogóle jak można taki
papier z moczem wpychac do pochwy???? Wyobrażam sobie jak musi to cuchnąć potem i jakie straszne bakterie tam masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
Raczej wiem ile mam dziurek ;) Przecież jak się chodzi, to podrażnia się narządy- bielizną, spodniami, poza tym zależnie od fazy zmienia się ilość śluzu w pochwie. Przy okazji sikania wyieram sobie resztę. Dzieki temu nie muszę nosić wkładek. Myślałam, że wszyscy tak robią. Czasem sikając, nie wiem jak, ale mocz "pociąga" ze sobą troche tego śluzu- taki... glutek :P. No jak tego nie wytrzeć!? No nic. Sądząc po komentarzach, chyba niewiele kobiet robi to co ja. Tylko jak ja sie tego oduczę po tylu latach... Nie jest to prowokacją co napisałam, chciałam się tylko ogólnie zorientować. Lekarzowi się nie zamierzam przyznawać. Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
Jaki znowu papier z moczem?! Przecież logicznie, że najpierw wycieram na zewnątrz, a później w środku. Dobra, dajmy już temu spokój. Ja od zawsze czułam duży dyskomfort mając tam śluz, więc się go pozbywałam. Widze, ze tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaki znowu papier z moczem?! Przecież logicznie, że najpierw wycieram na zewnątrz, a później w środku. Dobra, dajmy już temu spokój. Ja od zawsze czułam duży dyskomfort mając tam śluz, więc się go pozbywałam. Widze, ze tylko ja." dziewczyno(a raczej kolego) to jest niemozliwe wrecz,zeby sobie pochwe wytrzec papierem toaletowym!W srodku jest zawsze wilgotno i papier poprzyklejalby sie do scianek szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udshfdy
do scianke szyjki? :P ty tez cos szwankujesz a anatomia :P :P ale fakt, ze autorze tej prowo, nie da sie dobrze wytrzec pochwy, to nie jest prosty tunel tylko mnostwo faldow sluzowki, do tego racja, papaier by sie przykleil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkfkfkkfkf
Matko bosko, i ty jeszcze nie wygenerowałaś sobie jakieś infekcji??? Tam się nic nie wsadza i niczego się nie czyści. Możesz sobie czasem zrobić irygację, jak masz taką potrzebę, ale to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
Spróbuj, a później mów, czy coś jest możliwe, czy nie. Z resztą, co Wy się mnie tak czepiacie?! Zadałam tylko pytanie i liczyłam na odpowiedź. Dostałam ją, dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robimy tak,bo jestesmy normalne:P ogolnie to podbijam topik prowokacja jest i tak jakas glupia.A podbijam,bo nie moge zalozyc swojego tematu:/ ogladaliscie MAM TALEN?Bo ja sikalam ze smiechu!Ten koles z kuklami(mapetami)wymiatal:D W momencie jak wyskoczyla "chylinska" ze swoim przebojem myslalam,ze umre ze smiechu.I jurorzy mieli tez niezly ubaw:D Widzieliscie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
fkkfkfkkfkf >> Nigdy żaden stan zapalny mi się nie przytrafił. Cytologię mam ,1 ilość bakterii w normie, kwaśność ok, wszystko jest ok. Nie przyznawałam się nikomu, bo myślałam, ze każdy sobie czyści tak samo. Dziwicie się takiemu podcieraniu, nie wierzycie że jestem kobietą, ale nie dziwicie się jakoś kobietom, które wpychają sobie tam różne zabawki, czy inne rzeczy, bo przecież różnie się kobiety zabawiają. I to jest ok. Ale wycieranie sobie papierem pochwy jest taaaaakie straaaasznie dziwne i od razu odbieracie to jako prowokację. A co się tyczy mężczyzn, to nie róbcie z nich takich debili, bo w szkołach jest od lat biologia i nie wiem jak ograniczonym trzeba być, żeby nie wiedzieć ile dziurek ma która płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
Nic desperacko nie chce podtrzymać. Odpowiadam na debilne komentarze, wsród których Twój góruje. A swoją drogą, jak chcesz pisać o jakichś mapetach, to chyba nie tutaj :) Jeszcze sie nie nauczyłaś korzystać z komputera, nie wiesz jak funkcjonuje internet? Postów nie umiesz zakładać. :/ Poza tym, jak ci sie ni epodoba, to po cholere tu wchodzsz? Załóż sobie osobny wątek i tam się podniecaj. Czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×