Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca....

męskie objawy zakochania się

Polecane posty

Gość do pytająca1
Napisz dlaczego pytasz o objawy. Jakiś trudny facet????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
właśnie w tym rzecz, że w końcu poznałam takie normalnego kochanego. Zbyt dużo razy się sparzyłam i dlatego chce mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
chociaz zdaje sobie sprawe że pewności mieć nie będę nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w tym rzecz, że w końcu poznałam takie normalnego kochanego. Zbyt dużo razy się sparzyłam i dlatego chce mieć pewność" czyli wiesz jak zachowywali się albo jacy byli ci nie tacy no to możesz to rozumowo porównać z tym i dojść do wniosku czym się różnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
jest ich zupełnym przeciwieństwem, jest poprostu kochany, czuły i troskliwy... I nie myśli tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaaaaa
1. „Wiadomo, e facet jest zakochany, jesli w poniedziałek wieczorem ona mówi: »Mo e zrobimy to czy tamto«, i on to robi. Facet jest zakochany, kiedy ona zaczyna byc wa niejsza od jego przyjaciół". 2. „Kiedy wydaje sie przesadnie radosny. Kiedy nagle zaczyna byc naprawde szczesliwy i widac, e jest jakis inny. Kiedy jego przyjaciele i rodzina zauwa aja, e jest dziwnie o ywiony". 3. „Wiadomo, e facet wpadł po uszy, kiedy pozwala, eby dziewczyna trzymała u niego kobiece drobiazgi. Nagle robi sie dumny, e jego dom pachnie kobieta. Kupuje mebel, który jej sie podoba. I pozwala jej trzymac tampony pod umywalka. Chce, eby była totalnie obecna w jego yciu". 4. „Zaczyna bardziej o siebie dbac i zaczyna myslec długoterminowo. O finansach, formie fizycznej i o wszystkim innym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaaaa
5. „Wychodzi z siebie - dla niej. Pedzi jak na skrzydłach, eby sie z nia zobaczyc. Jesli ona ma zachcianke, wyskakuje z łó - ka w srodku nocy, eby przyniesc jej paczka". 6. „Me czyzni lubia urozmaicenia, dopóki nie zakochaja sie do szalenstwa. Jesli facet naprawde pragnie jednej kobiety, niewa ne, która inna mógłby jeszcze miec, bo chce byc tylko z nia. Inne kobiety nie sa zagro eniem, kiedy jest przywiazany do tej jedynej. Wiele pokus znika, kiedy faceta naprawde wezmie". 7. „Kiedy bez przerwy o niej mysli, kiedy jest troskliwy i kiedy wcia wymysla, w jaki sposób sprawic jej przyjemnosc". 8. „Nagle facet czuje, e mo e przestac rozgladac sie za innymi". 9. „Kiedy gotów jest zrobic cos niezwykłego, eby ja zadowolic. Nigdy nie myslał, eby miec dzieci ani eby sie o enic, ale z ta kobieta chetny jest do jednego i drugiego". 10. „Ona nie musi pytac. Po prostu instynktownie to czuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaaaaa
zrodlo-'''dlaczego mezczyzni kochaja zolzy'' S H E R R Y A R G O V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
"-skad wiedziałeś jak mnie znaleźć????????? -jestem mężczyzną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w tym wszystkim nie chodzi o piękne słowka, tylko o jego zachowanie, jej wyraz oczu czy mowa ciała. To "mówi" prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rosiczka
Oj zebys Ty sie dziewczyno kiedys nie przejechala... Poczytaj sobie temat pozytywnego. To powinna byc obowiazkowa lektura dla mlodych naiwnych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ale Oni
niczego nie żałują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON - nie zaluje
Ona nie zna tego forum, wiec nie wiesz co naprawde mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdego z nas "ludziów" w stanie miłości wyrózniają różne cechy i gesty, baa nawet mimika...i chyba nie ma jednego prostego przepisu jak na ciacho...wiesz na razie jesteś nim zauroczona;) to dobra oznaka;) ale dopuść też troszeńkę rozsądku - twojego własnego, który z twoim serduchem właściwie wszystko oceni...zresztą powiedz sama jak tak naprawde można ocenić stan zakochania?...ja sam tego do końca nie wiem?...tego nigdy się nie wie...do końca...po prostu chce się z kimś być dla kogoś pomimo wszystko, marzy się o niej, śni się o tej jedyej, wszystkie jej sprawy stają się powoli i jego, a co najciekawsze, choćby gadał o najbardziej nudnych sprawach zawsze znajdzie powód by o swej gwiazdeczce wspomnieć...hmm, po prostu to się widzi w oczach i zachowaniu...tego nie da się opisać...ale trzeba obserwować z cierpliwością, miłością, ale i ostrożnością...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
Dzięki Gniewko za rewelacyjną odpowiedz. Wezmę ją głęboko do serca. Ale chyba sam wiesz jak trudno w tym stanie zachować rozsądek i wszystko analizować na chłodno. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając na pytanie z tematu: Atak łupieżu połączony z tańcem świętego Wita :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch, nio tu masz sporo racji ;) trzymam kciuki za cię, bo widzę że ty dla świata stracona i w nieboskłon poszybowałaś ;) tylko uważaj na "komety" - bo czasem jak "ogonem" majtną to z szoku się dłuuugaśno wychodzi, mnie jedna "taka" grzmotnęła; ale,ale byłbym zapomniał to małe "coś" moze i spodoba się Tobie - mam nadzieję...przynajmniej sobie westchniesz parę razy;) http://www.youtube.com/watch?v=JYD4tTfXb-Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
Zaskoczyłeś mnie trafnie dobraną nutką, jest naprawdę piękna :) Wiesz...trochę się łudzę, że mnie te komety będą wiecznie omijać, a co z tego będzie to czas pokaże. Tak czy inaczej życzę Ci, aby Twoja miłość była zawsze spełniona, odwzajemniona i warta kochania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ta miłość co?!...i bez niej źle i z nią nijak ;) ...te ciągłe rozterki;) ale zobaczysz może nie wszystkie kometki ominą cię, ale życzę ci czego innego by udało się wam te "kometki" razem zwalczać, byście kiedyś mogli powiedzieć o sobie może coś w tym stylu...hmm, 'nie ma mnie nie ma jej - jesteśmy MY"...tak cudownej miłości ci życzę i zobaczysz będzie ona cudowna... a dzięki za twoje życzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJuzWiem
kiedy mój miś się zakochał zauważyłam następujące objawy xD : - zabiegał o częste kontakty - interesował się moim życiem, pamiętał drobne szczegóły np. z rozmów sprzed kilku miesięcy - chciał poznać moje wszystkie marzenia, pragnienia, fantazje i starał się je spełniać :):):) - zaczął bardziej przejmować się swoim wyglądem-dowiedział się co lubię w jego wyglądzie i właśnie to starał się eksponować - chciał zawsze jak najlepiej wypaść w moich oczach - wspierał mnie zawsze i wszędzie - traktował mnie poprostu jak księżniczkę;) Teraz, gdy już jesteśmy razem widzę jak bardzo mnie kocha i mimo że cięzko jest mu mówić o uczuciach nie wymagam od niego wyznań i deklaracji, bo wiem że to co czuje jest szczere. I takie totaaalnie męskie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wiem
zrobi dla ciebie wszystko albo bedzie na ciebie patrzyl ukratkiem wiem cos otym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Jest obecny w Twoim życiu częściej niż kiedykolwiek :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria wie lepiej
dlaczego ukradkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty27
"Selene26 Też kiedyś myślałam że oni nie są zdolni do głębszych uczuć, do momentu aż poznałam mojego chłopaka. Jego wzrok mówi wszystko za siebie, jest szczęśliwy jak mnie widzi i smutny jak się żegnamy. Troszczy się o mnie, chce dla mnie jak najlepiej, interesuje się moim życiem i chce tylko mojego szczęścia. To właśnie sa męskie objawy zakochania się. I uważam że oni szybciej się zakoch*ją niż kobietki " coś w tym guście j/w pytanie tylko kiedy wy - kobiety się zakochujecie? i czy dopiero po seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to czytam,
to jak gdyby o moim facecie było...zakochany mężczyzna w przenośni i dosłownie nosi na rękach po prostu, niczego oprócz Twojej obecności od Ciebie nie wymaga, spełnia wszystkie zachcianki, nie musisz nawet mówić, czego chcesz - w jakiś magiczny sposób wie...chce ciągle być obecny,ale jeśli Ty potrzebujesz samotności, grzecznie usuwa się w kąt i czeka, cierpliwie czeka. i duuuużo innych. a wszystko sprowadza się do bycia czyjąś królewną de facto :) a kobieta? bo ja wiem? maślane oczka, głupi uśmiech na twarzy, w rozmowie tylko " a on to..." i do wszystkiego to odwoła, dba o siebie strasznie, jakaś taka łagodniejsza się robi chyba. ja po prostu jestem wtedy spokojna. i apetyt mi rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka na wieży
A ja...jestem zakochana w...duchownym,on chce byc ze mną i w kościele,jest napalony na mnie,ale ja chcę z nim zostac na amen.Jka to zrobic???powie kto?Jak zakochuje sie kleryk???Przecież mają zryte berety przez to płukanie mózgu...eeech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×