Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca....

męskie objawy zakochania się

Polecane posty

Gość :))))))))))
Jeśli się zakochał to lubi patrzeć w twoje oczy kiedy rozmawiacie i patrzeć na ciebie udając że tego nie robi. Często jąka się kiedy z tobą rozmawia. Po facetach po prostu to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezop
nie możesz spać buzisz się o 6 rano a kładziesz o 2 i wcale nie jesteś zmęczony przez cały dzień jesteś troche zawieszony jak w transie bo myślisz tylko o jednej osobie, nie możesz jeść wmuszenie w siebie obiadu jest bardzo trudne i tak napraede oprócz jednego posiłku nic w siebie nie wmusisz i co chwile modlisz sie o to żeby się z nią spotkać chociaż na moment a jak uda ci się ją złapać to pózniej przez caly dzien rozpamietujesz czy wszystko co powiedziałeś było ok, a przeważnie plujesz sobie w brode że czegoś nie zrobiłeś albo palnąłeś jakąś głupote... błagam trzymajcie za mnie kciuki bo czuje to caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet (ja tylko tu gram)
chce spędzać z tobą czas, zaprasza cię, pamięta detale i gada o nich nawet po długim czasie, albo nic nie mówi, a chce z tobą przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheernes
ezop wymienił wszystkie typowe objawy... Moje są podobne: - jak z nią rozmawiam czuje jakbym był w niebie i na pewno to widać, że jestem zdenerwowany - potem rozpamiętuję każde wypowiedziane słowo, pluję sobie w brodę, ze palnąłem jakąś głupotę - chciałbym się z nią spotykać ciągle, ale do tego daleka droga, bo cały czas boję się zrobić kolejny krok, boję się, że mnie odrzuci - może na mnie liczyć w każdej sytuacji, dałbym się za nią pokroić, tylko ona pewnie jeszcze o tym nie wie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och jak ja to lubie
dawajcie dalej! tak fajnie sie to czyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka12345
Patka12345 Hej ja też mam problem ... zawsze trafiam na jakichś podłych facetów ... ostatni mój związek skończył się MILCZENIEM dokładnie zapadla cisza na telefonach i pozamiatane ... moze tak jest lepiej ... teraz jest chlopak młodszy odemnie o 3 lata, podoba mi się , tylko jest taki mały problem ja nie wiem czy jest we mnie zakochany ponieważ przychodzi do mnie w stanie wskazujacym , znamy się baardzooo długo , więc jest miły i kochany itd. ale gdy jest normalny , nie patrzy na mnie za dugo , mało mówi, jak by się mnie bał albo był nieśmiały no tylko że jak jest w stanie %% to jest śmiały .... no kiedy siedzi z moim bratem lub kolegami i jak ja znajdę się w pobliżu oni zaczną mówić coś na nasz temat to nie on próbuje tego prostować ani nic tylko zachowuje się tak jak by rzeczywiście nas coś łączyło . To trzy różne sytuacje i ciężko mi go roszyfrować Pomocy ;/ pozdrawiam pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Objaw nr jeden: Pokazuje się PUBLICZNIE, a zatemi Tobie, z INNą Kobietą odczytaj to jako: nie jesteś jedyna, pamiętaj! Objaw nr dwa: Komplementuje inne kobiety. Biega oczami za nimi Objaw nr trzy: Dla koleżanek ma czas - spotkania, rozmowy, dla Ciebie nie! radz sobie sama!! Objaw nr cztery: Nie ma czasu dla Ciebie, ale często bywa u Ciebie w mieście z kumplem autem. Jeżdżą sobie. A jak cię mija to trąbii Co za wychowanie..." WOW to juz siad płaski i do laski skoro taki zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci są mocni, ale w słowach Uwielbiają mówić, że zrobią wszystko.. A jak przychodzi taka sytuacja to nie robią NIC>.. Np. Zawracają głowę nr1...są u niej w mieście, zaglądają za Nią, adorują itp.. a potem święta, sylwek, sex, imprezy zawodowe, góry spędzają z nr2.. Potem znów odwiedzają tą nr1...i znów to samo... Mydlą oczy.. a w efekcie święta, sylwek, imprezy zawodowe, góry znów spędzą z nr2.." bo to nawet nie faceci a zwykłe kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poczytaj sobie książkę"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"' wiesz czemu? bo tylko debil i masochista zakocha sie w wiedzmie i sadystce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka12345
zwariuje przez kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Męskie objawy zakochania się: - odmóżdżenie - pisanie smsów - robienie tendencyjnych opisów na gg - jak twój opis na gg to " " on od razu zaczyna cię pocieszać - jego obecność zaczyna cię męczyć - robi ci dziwne prezenty i pamięta o każdej okazji podczas której może ci coś wręczyć (nawet takie jak święto lasu, międzynarodowy dzień uśmiechu)" to w takim razie zaden sie nigdy we mnie nie zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka12345
czyli mam być zła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna naturalna blondyna
Yzma, ciebie to nawet patykiem by nikt nie chciał tknąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere,,.
- wpatruje się w Ciebie jak w obrazek i ma rozanielony wyraz twarzy kiedy tylko popatrzysz mu w oczy - wszystkim o Tobie opowiada jaka jesteś wspaniałą i nieziemska - jest niesmiały przy Tobie a przy innych nie - cieszy go sama twoja obecność, chodzi za Tobą jak świr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka12345
Patka12345 Hej ja też mam problem ... zawsze trafiam na jakichś podłych facetów ... ostatni mój związek skończył się MILCZENIEM dokładnie zapadla cisza na telefonach i pozamiatane ... moze tak jest lepiej ... teraz jest chlopak młodszy odemnie o 3 lata, podoba mi się , tylko jest taki mały problem ja nie wiem czy jest we mnie zakochany ponieważ przychodzi do mnie w stanie wskazujacym , znamy się baardzooo długo , więc jest miły i kochany itd. ale gdy jest normalny , nie patrzy na mnie za dugo , mało mówi, jak by się mnie bał albo był nieśmiały no tylko że jak jest w stanie %% to jest śmiały .... no kiedy siedzi z moim bratem lub kolegami i jak ja znajdę się w pobliżu oni zaczną mówić coś na nasz temat to nie on próbuje tego prostować ani nic tylko zachowuje się tak jak by rzeczywiście nas coś łączyło . To trzy różne sytuacje i ciężko mi go roszyfrować Pomocy ;/ pozdrawiam pati Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu trzech różnych zachowań tego samego faceta , zwariuję przez kretyna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka12345
Czyli kolejny dupek ??? Nie jestem facetem i nie wiem na co to wygląda i co on przez to rozumie , nigdy tak się żaden nie zachowywał wobec mnie he ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super koleżankoo
po kochance obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham kochać
tylko nie mam kogo i usycham w oczach,nie mam po co zyc bez tych motyli w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjher
hahaha ...swietnie to ujelas terefere,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nieustannie o niej mysli , jak sama mysl o niej odcina go od wszystkiego wokoło. Kazda chwila spedzona z nia jest dla niego wyjatkowa i nie moze przestac myslec o tych chwilach. Kiedy jest z nia wszystko inne przestaje miec znaczenie i liczy sie tylko ona. Na niczym mu nie zalezy i zrobi dla niej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o nim per "mój", nadaję mu ładne przezwiska. Myślę co robi. Nocą chcę patrzeć mu w oczy i budzę się za tymi oczami tęskniąc, robię mu miejsce koło siebie. Myślę czy on myśli. Jak jest niepokojący news w TV (choćby z końca świata) to martwię się od razu czy nic go nie dotyka aby;). Modlę się za niego. Nic od niego nie chcę tylko dobra dla niego. Staram się zrozumieć jakim jest człowiekiem, co może czuć. Widzę jego dobre strony i wszędzie bym go obroniła. Rozpatruję szczegóły naszego przypadkowego spotkania, rozmawiam z nim w myślach. Niech całują go moje oczy, niech całuje go woda, niech całuje go ziemia, niech go tuli ode mnie Bóg. Wszystkim życzę szczęścia i cierpliwości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka sytuacje. Kilka dni temu wymienilismy sie smsami, był temat zakochania sie,nie w prost ale zadal to pytanie. Ja kilka razý zaprzeczylam,z usmiechem ,troche obracalam to w zart,balam sie jak zareaguje.napisalam ze staram sie myslec logicznie,wiec tak sie nie stanie. Odpisal ze swietnie,ze napisalas staram sie a nie mysle :-) co to ma znaczyc?? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zupełnie inaczej wtedy patrzy na kobietę. To naprawdę widać. Jest na każde zawołanie i bardzo skory do wszelakiej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana kobieta się "wstydzi", wiedzcie o tym. Może się żachnąć ze wstydu jak podejdziecie albo uciekać wzrokiem, może mieć wypieki, pamiętajcie i wytrzymajcie. Może nawet skapitulować a potem tego żałować, więc trwajcie na męskim stanowisku mimo to. Nie omińcie, nie omińmy.:) Wy, chłopaki, musicie delikatnie działać, wasza musi być inicjatywa, nie czekajcie aż ona będzie "odważna". I módlcie się za wasze miłości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"staram sie myslec logicznie,wiec tak sie nie stanie. Odpisal ze swietnie,ze napisalas staram sie a nie mysle" Masz zielone światło, go for it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem.. jest obojetny, juz nie wiem moze juz mu sie odwidzialo? Juz tak nie patrzy... czy to moze byc jakas gra?robi to specjalnie? A moze odpuscił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od faceta. Jedni patrza sie, są zawsze obok, drudzy kryją się z tym, czasami kiedy mysla ze nie widzisz patrzą i szybko sie pesza. Inni zachowuja sie dziwnie... Zaczynaja ''krecic''z innymi panienkami, zachowywac sie 'na pokaz' ale tak zebys TY o tym wiedziala. Faceci sa pokreceni.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydną zbrodnią przeciw pięknej naturalnej komunikacji miłości jest NLP. Wielu ludzi teraz uczy się "metod" przyciągania i odpychania na przemian drugiej osoby aby zmanipulować ja i przejąć nad nią władzę. To ohydne i nieludzkie. Tak."Działa". Ale wszystkim każe z czasem wątpić w miłość, zabija miłość bo zabija zaufanie do ludzkich odruchów. Być może kolega to zna. Są tacy co tak "grają" człowiekiem. I jeśli takiego spotkamy - proponuje nie nie wierzyć że pod tym była dobra intencja. W nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×