Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca....

męskie objawy zakochania się

Polecane posty

Gość do BNB
Kiedy ostatni raz byles zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza jak się patrzy 123
Oczywiście,że każdemu facetowi chodzi o sex.Sztuka polega na tym żeby chciał Cie nadal nawet jak się juz spuścił.Jeżeli wciąż ma na Ciebie ochotę znaczy,że Cie kocha i nie chodzi mu tylko o sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza jak się patrzy 123
Spróbuj pare razy nie odebrac jego telefonu,nie odpisac od razu na smsa,przetrzymaj go parę dni.zobaczysz co się będzie działo.Czy zleje temeat,czy bEdzie próbował łapac kontakt...po tym dyżo się można dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajagazwiochy
a ja jeśli mogę się wypowiedzieć poznaję faceta na serio zakochanego po tym że...o 2 lub 3 lub 4 w nocy po imprezie w listopadzie grudniu śniegu deszczu zimnie odprowadzi cię do domu 5 przystanków z buta bo już nie ma na taxi po tym i tylko po tym poznasz zakochanego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BNB nie wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to i to jest cudowne Przyspieszony puls, kołatanie serca, dreszcze, zaburzenia oddychania, skurcze żołądka, uczucie słabości, problemy z koncentracją, a do tego uczucie onieśmielenia, lęk przed odrzuceniem i drobiazgowe wyobrażanie sobie przyszłych zdarzeń. Jeśli zsumować wszelkie objawy zakochania, wychodzi na to, że miłość przypomina chorobę:) i szaleństwo.:) A z drugiej strony dodaje sił - kto inny, prócz kochanków może nie spać całymi nocami, żyć jedynie powietrzem, zapachem i smakiem ukochanej osoby? I któż inny może być dla drugiego człowieka jego "serca biciem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladnie piszesz
Ale czy to nie ty opowiadales tak dziewczynie , a potem zerwales z nia bo chciala stalego zwiazku z ty nie chcesz zostawic zony? Chyba dobrze pamietam. Autorko - tu masz pierwsza wazna wiadomosc. Przeczytaj , naucz sie na pamiec i zawsze zerwij z facetem , ktory Ci taki kit bedzie wciskal. Bo takiemu na pewno chodzi tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza jak się patrzy 123
Poczytaj sobie książkę"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BNB
Masz jakas obsesje ? W takim razie bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladnie piszesz
Do ciebie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BNB
Zadam Ci inne pytanie. Jestes facet wiec i tak zawsze patrzysz od strony faceta. Na co powinna najbardziej uwazac przecietna dziewczyna aby sie nie nadziac , czy jak wolisz - glupio dupy nie zmoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na co powinna najbardziej uwazac przecietna dziewczyna aby sie nie nadziac , czy jak wolisz - glupio d**y nie zmoczyc?" pewnie na przystojnych co mają dobrą gadką :classic_cool: bo przecież musząją mieć z doświadczenia :D przecież ja się "podrywem" nie zajmuję 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BNB
Ale na pewno masz kolegow i wiesz co gadaja i jak postepuja. Z boku lepiej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ładnie piszesz nie to tak, nie rozkochałem jej i nie zostawiłem , zakochalismy sie i kochamy sie! to chyba nasze przekleństwo prosze przeczytaj cały topik i dopiero mnie i nas osądzaj ok? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BNB
Ja tylko sugeruje , ze jak jestes czasami wsrod ludzi to masz sposobnosc obserwowac co i jak mowia i robia. Przed Toba nie beda sie kryc skoro jestes facet , bo jak jestes brzydki to o konkurencje nie musza sie obawiac, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie piszesz
czyli dales rade przekonac te biedna dziewczyne, zeby ci dalej dupy dawala bez slubu. Podziwiam twoje zdolnosci. Naprawde niejeden chcialby umiec tak bajerowac. Niestety wielu jest do tego za uczciwych. Coz , ich wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie piszesz
Moze podciagnij tutaj swoj temat. Autorka o to wlasnie pytala. Bedzie miala cwiczenie praktyczne i przy okazji zobaczy jak naiwne potrafia byc kobiety. A ile z tego wykorzysta w zyciu to juz jej sprawa. Ja cie nie potepiam. Tez uwazam, ze jak baba jest glupia to powinno sie ja tak traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem czasem wśród ludzi to oni przeważnie stoją w miejscu w środkach komunikacji publicznej, bądź poruszają sie w swoim kierunku - poza nimi. "Toba nie beda sie kryc skoro jestes facet" a czy to założenie nie jest sprzeczne z moją wcześniejszą wypowiedzią? żeby się nie kryć to trzeba rozmawiać częściej i nie tylko o "pogodzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywaj jak chcesz, nam bylo super a jednak to wadal lub przekleństwo wszystko zalezy od czasu , i chwili do jednej chwili!!!! refleksji! ale niczegom nie żałuje , ani sekundy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
Dziękuję pozytywny za odpowiedz na moje pytanie, bo jako jeden z nielicznych ustosunkowałeś się do tematu i o to chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stary nie mam siły do tego wracać , poszukaj na innych topikach. torche mnie to zmęczyło , fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×