Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaja40

Dieta niskocukrowa zgodna z IG

Polecane posty

Witam:) Naście lat staram się schudnąć z różnym skutkiem, stosowałam już różne diety aż do chwili gdy dowiedziałam się od lekarki że jestem o krok od cukrzycy . Moje wyniki poziomu cukru były ok ale badanie krzywej cukrowej pokazało po 1 h 9,8 a po 2 h spadło tylko do 8,9 ponoć cukrzycy mają 11 .Do tego mam podniesiony cholesterol. Lekarka powiedziała że nie mam wyjścia muszę przejść na dietę niskocukrową zgodną z indeksem glikemicznym. Dietetyczka poleciła mi nie jeść wieprzowiny ,słodyczy, produktów które znacznie podnoszą poziom cukru we krwi, oraz wybierała produkty (węglowodany) o niskim indeksie glikemicznym. Postanowiłam założyć ten topik z nadzieją że dołączą do mnie osoby które stosują tą dietę bądź mają rozległą wiedze na ten temat. Zapraszam również osoby które właśnie postanowiły się odchudzać i są zdeterminowane. Obiecałam sobie że będę regularnie ćwiczyć, do niedawna miałam z tym problem brakowało mi systematyczności, mam sporą nadwagę i nie od razu mogę iść na całość . Mile widziane będą również osoby które nie mają sporej nadwagi ale chcą poprawić swoją kondycję lub mają doświadczenie w treningach i chętnie się swoją wiedzą ze mną podzielą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×