Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaja40

Dieta niskocukrowa zgodna z IG

Polecane posty

Gość gość
Stosowalam ta diete przez dwa miesiace 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka81
W ciagu dwoch miesiecy schudlam 10 kilo. Stosowalam ta diete ze wzgledow zdrowotnych . Super wplynela na moja cere , samopoczucie i figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka81
Dieta wymaga wyzeczen ale nie takich wielkich jak przy innych dietach. Jadlam duzo ryn , jajek, owocow warzyw i zero cukrow, Duzo oliwy , oleju rzepakowego, kurczak, Malo czerwonego miesa. Znam duzo przepisow na obiady i kolacje, jesli ktos jest zainteresowany. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez duzo schudlam na takim odzywianiu . teraz chce tak dalej sie odzywiac, jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zabiore sie za ta diete, moze wreszcie mi brzuch spadnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos na tej diecie, chce zrzucic brzuch , wydaje mi sie ze bedzie taka dieta dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja bylam juz kiedys na tej diecie. Uwazam,ze to najlepsza z mozliwych. Schudlam wtedy 8 kg, ale przestalam i 5 kg wrocilo. Od jakiegos czasu, a dokladnie od wrzesnia mialam straszna ochote na slodycze, zawsze je lubilam, ale ostatnio to bylo jakby silniejsze odemnie, nie potrafilam przejsc obok nich obojetnie. Od pol roku choruje na nadcisnienie, a od ok miesiaca moje samopoczucie sie pogorszylo, pistanowilam, ze przejde na diete odrzucilam wszystkie cukry i czulam sie jeszcze gorzej. Zmeczona, senna, zawroty glowy, uczucie slabosci. Poszlam do lekarza bo balam sie, ze to cukrzyca bo jak cos zjadlam to obiawy przechodzily, ale za 2 godziny znowu, czulam sie strasznie. Wyniki glukozy na czczo pokazaly cukier 90 czyli norma. Lekarz kazal wlasnie zastosowac sie do tej diety, stosuje od poniedzialku i jest troche lepiej. Musze tylko pilnowac bardzo pory jedzenia bo jak przegapie to zawroty mam. Moja obecna waga to 102. Narazie planuje do konca roku dojsc do 90. Postanowilam, ze to ostatni gwizdek dla mnie, w grudniu koncze 30 lat i musze cos dla siebie zrobic. Cz ktos wie, pojakim czasie mina te odczuwalne spadki cukru. Czy juz do konca zycia bede musiala pilnowac godzin posilkow, nie zawsze przeciesz tak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skagull
do kaczka 81 Proszę podaj mi dokładny jadłospis jeżeli posiadasz ponieważ nie do końca wiem jak stosować te połączenia węgli z białkiem i tłuszczy z białkiem. Czy na przykład 2 jajka gotowane rano + pomidorki i majonez to dobrze zjeść czy nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mgielka
witam przymierzam sie do takiego odzywiania wlasnie dzis zaczelam :) mam nadzieje ze schudne ( najbrdziej z brzucha chce schudnac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mgielka
waze 65 kg wzrost 170 , z czego moj brzuch wazy ze 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×