Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola777

zdrada facetów

Polecane posty

Gość lola777

Tak szczerze myślicie ze faceci ktorzy nie zdradzaja? bo ja w to zaczynam wątpic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak są
Znajdź normalnego, który będzie Cię szanował. Któremu będziesz ufać i nie wykręcać się codziennie bólem głowy, bo tak prędzej czy później zdradzi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola777
tzn mialo byc czy mysliscie ze istnieja faceci ktorzy nie zdradzaja,.bo ja w to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie istnieja
bo to parszywe gnojki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah maja powody
zalosny tekst !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy mendy zawsze znajdziecie
banalne powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wszystko jest ok. facet ma to co lubi. to po co ma zdradzac? fakt, ze niektorzy po prostu to lubia. adrenalina itd. ja odpowiadam za siebie. jesli w lozku mialbym to co mnie satysfakcjonuje, nie szukalbym szczescia gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
zdradzi,nawet jesli bedzie miał to co lubi,czesto do zdrady nie musi byc powodu,tylko sprzyjajace warunki,bzyknie taki,zapomni i dla niego nie ma sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyhy
Jeśli komuś coś nie pasuje to albo rozmawia i stara się naprawić albo rozstaje się i wtedy sypia z innymi. Osoba, która zdradę tłumaczy kłopotami w łóżku czy związku jest nieodpowiedzialna i zwyczajnie tchórzy. Co do pytania to tak, są mężczyźni, którzy nie zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMALNY * czlowiek czy to babka czy facet jesli sa spelnieni i szczesliwi przy partnerze to nie zdradza *to osoba ktora nie potrzebuje skokow w bok ot dla kaprysu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×