Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adasssssss

Pytanie do dziewczyn - odnosnie prezentu dla zony

Polecane posty

Gość gość
Niby w przypadku jubilerów którzy sprzedają online obsługa powinna być na najwyższym poziomie, bo też produkty są często mocno luksusowe. Ale nie zawsze tak jest. Ja w każdym razie miałam różne doświadczenia. Ostatnio najczęściej zdarza mi się kupować przez www.savicki.pl Wcześniej o marce Savicki w ogóle nie słyszałam, ale robią naprawdę interesującą biżuterię. Obsługa bardzo profesjonalna, nie każą czekać przesadnie długo na dostawę i zawsze można się w razie pytań skontaktować na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może myslałas coś o kupnie prezentu praktycznego a nie śmiesznego? Wejdź na avans.pl tam są fajne gadżety, można coś w propozycjach zainteresowań siostry kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może myslałas coś o kupnie prezentu praktycznego a nie śmiesznego? Wejdź na avans.pl tam są fajne gadżety, można coś w propozycjach zainteresowań siostry kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iberso
wiesz co dobre opinie krążą wokół romantycznego pakietu w tym hotelu https://www.hotelponiatowski.pl/pakiet-romantyczny-warszawa przejrzyj sobie tą ofertę jeżeli masz nie daleko to naprawdę myślę że warto tam zabrać żonę, rozsypują płatki róż w pokoju, do tego jest prezent od hotelu i romantyczna kolacja ze śniadaniem do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z wyjazdem też jest fajny. Warto sprezentować swojej kobiecie wypad, nawet weekendowy do SPA. Mój mąż zabrał mnie kiedyś do verde montana, gdzie spędziliśmy świetny weekend razem. Ja wybrałam konkretne zabiegi, a mąż zapłacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie koniecznie plakaty www.posters4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ostatnio dostałam słuchawki bezprzewodowe P-1 chciałam mieć coś do biegania, a kabelki wkurzały, tym bardziej że kabelek też waży i słuchawki wypadały. Jeżeli i Twoja miła lubi aktywności fizyczne to na 100% jest to dobry prezent. ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snowhite
Ja osobiście ucieszyłabym się z jakiegoś masażu lub zabiegu. Może wizyta u kosmetyczki? Myślę, że każda kobieta lubi w taki sposób spędzać czas. Ja w pewnym momencie zasugerowałam mężowi, gdy pytał się co chcę na urodziny, że może przedłużanie rzęs. Zafundował mi taki zabieg u Pani Magdaleny Bąk i myślę, że to fajny prezent, bo każdego dnia, mąż widzi, że jest mi w nim ładnie i nie jest rzucony gdzieś w kąt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonie na prezent kupiłam żelazko parowe, rewelacyjny damski wynalazek ;) ja jestem szcześliwą posiadaczką tego, kupowałam na avans.pl. Prasowanie stało się przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie jesteś pewny, czy by się obraziła, poszukaj sklepów, w których są takie pasy ale jednocześnie posiadają karty upominkowe. Jeśli będzie chciała, to sama sobie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaje Wam bardzo fajny link https://txm.pl/ Uważam ze spokojnie tutaj tez znajdzeicie jakiś fajny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona_machnicka
może nietypowo, ale polecam Ci zakup piżamy. sama taką dostałam od narzeczonego, firmy Rossli - bardzo dobra, nie skręca się w ogóle i ma super wzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirra8
Taki prezent to samobójstwo :) uwielbiam gotować mogłabym siedzieć całymi dniami w kuchni :) ostatnio pokazałam mężowi jaki szybkowar mi się podoba i tez taki prezent otrzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaaaaaaaa
Ja mojego męża poprosiłam o lampę do domowego gabinetu. Pracuję na komputerze wiele godzin, często do późna i potrzebowałam dodatkowego oświetlenia. Moim zdaniem lepiej zapytać i kupić to co chce obdarowany niż kupić coś co nam się wydaję dobre. Co prawda myślałam o innej, ale tą którą dostałam od męża w sumie lubię. On zamawiał z internetu, chyba z mlamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nosze i wiem ze spora cześć kobiet tez choć się nie przyznaje. Jestem w średnim szczeblu zamożności , stać mnie na oryginalne produkty , tak mniej więcej jeden na pół roku ale po kilku takich oryginałach stwierdzam ze nie warto. Tak samo zużywają się jak rzeczy niemarkowe a jestem za każdym razem szczuplejsza o kilka tys. Dlatego nie kupuje oryginałów bo znalazłam dobry sklep z dobrymi replikami:) polecam Nadie strzelecka i jej sklep www.dobre-repliki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz zone na jakas fajna kolacje, na przyklad do salto w warszawie na pyszne owoce morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może cienie do powiek w takiej eleganckiej paletce z http://alilla.com/ ? Jak dla mnie bardzo fajna i praktyczna opcja :) A cienie z serca mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaKreft
Szczerze odradzam prezenty związane z dietą / odchudzaniem. To może być źle odebrane. Ale fajnym pomysłem jest np. poduszka do ćwiczeń, jogi lub pilates. Tak żeby zasugerować może aktywność, a nie odchudzanie? Ja mam taką super poduchę, na której ćwiczę w domu: http://pufy.pl/poduchy/286-poducha-classic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może postaw na coś z czego faktycznie się ucieszy, co powiesz na komplet bielizny ? Zobacz na www.E-zmyslowabielizna.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór i dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×