Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adasssssss

Pytanie do dziewczyn - odnosnie prezentu dla zony

Polecane posty

Gość gość
To prawda. To co jest plusem to to ze nie są drogie i bardzo ładnie pachną. Wydaje mi sie ze nawet zapach roznosi sie dłuzej niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze lepszy bylby jakiś fajny wyjazd. skoro sie odchudza to może nie chce cały czas o tym myśleć i wolałaby się odprężyc? może zafunduj jej wyjazd do spa tylko dla kobiet do Talarii w trojanowie? mają tam wstep tylko kobiety ;) ale oczywiscie mozesz tam pojechać razem z nią, bo dla mężczyzn tez maja atrakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakis romantyczny wyjazd we dwójkę? jakis czas temu z mężem spedzilam rocznice w warszawce w hotelu Rialto na ul wilczej. maja tam fajna oferte weekendową, z kolacja, śniadaniem oraz korzystanie z sprzętu do ćwiczeń, wiec twoja zona bylaby zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że no tym powinieneś rozmawiać z żoną. Ale ja bym proponowała dokupić do tego jeszcze seksowne szpilki:) Na przykład z Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz postawić na dobre,oryginalne perfumy jako prezent dla żony? Bo moim zdaniem to dobra propozycja i masz pewność,że prezent będzie trafiony. Zerknij naPsikPsik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może bielizna jest dobrym pomysłem na prezent dla żony,bardzo fajne komplety znajdziesz na stronie BieliznaiJa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda84
ja ostatnio pod choinke zazyczylam sobie voucher do spa w poznianiu http://www.goodtimedayspa.eu/ i mysle ze to jest cudowny pomysl na kazda okazje. masaz zawsze jest dobrym rozwiazaniem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaZza
Kosmetyki :-) zawsze się buzia cieszy jak się odpakowuje od męża jakieś piękne, dobre kosmetyki do twarzy, czy włosów, albo perfumy... no i możesz podpatrzeć co już używa i kupić coś podobnego. ja dostalam od meza krem do twarzy, pięęękne perfumy jakie chcialam od dawna i odżywki i szampon do włosów profesjonalne jak od fryzjera z Lbiotiki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassia790
Ja to kosmetyków mam już za dużo :D Ostatnio dostałam wyjazd do spa z tego co pamiętam był chyba z Wyjątkowego Prezentu. Byłam zadowolona. Obsługa w hotelu super, atmosfera też zabiegi rewelacja także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubbabbubba
Wyjątkowe prezenty są najlepsze, może i "na raz", ale za to wspomnienia zostają na całe życie. W przypadku takiego np. wyjazdu do SPA to dodatkowo można się odprężyć i odpocząć na zapas, myśle, że każdej żonie/matce się to przyda, chociaż 1-2 razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent dla żony,będą też kosmetyki ,a jeżeli zależy ci na wysokiej jakości oraz niższej cenie,to zerknij na aukcje allegro Scentini,sama często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrika84
Kosmetyki to banalny prezent... nie sztuką jest kupić zestaw kremów, balsamów czy nawet perfum. Dziewczyny tez lubią gadżety, a jeśli miałaby to być słuchawki to tym bardziej! Te białe -ankualla sa fajne, ale mi bardziej podobają się z oferty KM te klasyczne drewniane https://www.youtube.com/watch?v=JeWUIVrnu_A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
moim zdaniem Wyjątkowy Prezent to trafiony prezent, mają zawsze ciekawe propozycje, dla każdego kto lubi wyzwania i niebanalne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już niejedna osoba powyżej zauważyła, takich prezentów lepiej unikać. Jeśli chcesz, by żona poczuła się pięknie, dobrym pomysłem będzie zabranie jej do SPA. Odpręży się, zrelaksuje, jej skóra i cera nabiorą blasku po zabiegach. Polecamy zwłaszcza SPA w wersji dla dwojga, wtedy skorzystacie oboje i miło razem spędzicie czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusska
To też zalezy co kto lubi:) Ja nie lubie takich samotnych wypadów do SPA dla mnie to nuda... a jeśli mam okazję dostać fajny prezent to wolę coś praktycznego, cos mi sprawi przyjemność i się przyda. teraz zbliża się dzień kobiet to takie słuchawki są fajnym pomysłem http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-kruger-matz-street-i5441538226.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie podpisał pod tym voucherem gdzie osoba obdarowana może sama wybrać co chce. Chyba najlepsza opcja, nawet już przegądałem ten Wyjątkowy Prezent i rzeczywiście ofertę mają ciekaą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzka5
Na tej stronie są świetne pomysły, na pewno znajdziesz tam cos bardzo ciekawego, oryginalnego. Korzystałam juz parę razy i za każdym razem prezent okazał się strzałem w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystałaś może z gry "Escape"?? :D mnie ona bardzo jara i szukam opini na jej temat od kogoś kto już w nią grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberry_Raspberry
Jak chcesz jej zrobić fajny (i ładny!) prezent, który zmotywuje ją do odchudzania (i jej w tym odchudzaniu pomoże), to kup jej rower. Polecam ze swojej strony markę Indiana. Przystępne cenowo, dobrej jakości, no i urocze. Przy okazji możecie fajnie razem spędzić czas, więc same plusy takiego prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może maszynę do szycia? nigdy nie jest za późno żeby się nauczyć szyć, wg mnie to fajna sprawa. Od Łucznika są na przykład dobre maszyny i niedrogie, popatrz sobie http://www.galerialucznik.pl/maszynydoszycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak w prezencie dał mi kiedyś sexy bieliznę z alles, na pocżatku trochę się wstydziłam i nie chciałam nosić :P ale potem przymierzyłam i bach! jest super xD także polecam! panom jako prezent dla pań, a paniom... jako prezent dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się ucieszyła, gdybym dostała od męża piękną bieliznę. Poczułabym się wyjątkowo. Wszystkim Panom, którzy zastanawiają się co wybrać dla swoich żon polecam Alles.pl - na pewno się nie zawiedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektronika to nie jest zbyt dobry pomysł na prezent,jeżeli już to dekoracje,ozdoby do domu,zobacz na www.Belle-Amelie.pl tam znajdziesz ich szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×