Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adasssssss

Pytanie do dziewczyn - odnosnie prezentu dla zony

Polecane posty

"Każda kobieta lubi błyskotki" Ja nie znoszę :) już wolałabym jakies nowe szpilki z Aldo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Wypady do SPA to faktycznie lekkie przegięcie. Zdecydowanie lepiej postawić na bieliznę ewentualnie jakąś przyjazną dla portfela biżuterię. Do 200zł można kupić przyjemny srebrny łańcuszek z wisiorkiem, albo pierścionek :) Chociaż ja i tak twierdzę, że jakiś gadżet do kuchni a'la wspomniana przeze mnie wcześniej sokowirówka z electro też jest świetna. Na samą myśl o tych wszysykich wspólnych egzotycznych sokach od razu cieplej się robi w zimowe popołudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie chciałabym dostać sprzętu AGD. Boże, prezent ma być przecież osobisty. Jak można komuś kupić coś co przysłuży się wszytskim w domu? Ja bym się poczuła urażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham_Żonę
Witam Podepnę się do tematu... Jesteśmy małżeństwem od 8lat , kocham moją żonę ponad wszystko , ale ... to nie wystarcza . Ostatnie lata się nam nie układa szczególnie w łóżku żona wykazuje brak zainteresowania mną . Rozmawialiśmy na ten temat i przyznała że już jej "tak" nie pociągam... Nie wiem co robić jesteśmy wobec siebie szczerzy , oddani i wierni. Zależy mi bardzo by znów było jak dawniej ... , nadchodzą teraz Walentynki planuję zabrać żonę do SPA nad morzem romantyczną kolację . Ale pozostaje kwestia prezentu ; moja żona nie lubi błyskotek , kwiatów , bieliznę woli kupować sama ... lubi czytać książki i oglądać filmy ... lecz czy książka bądź kino będzie dobrym pomysłem na walentynki nie uważam :( Zastanawiałem się nad kupnem wibratora , jako że już gdy się poznaliśmy żona przyznała mi się że ma problemy z orgazmami... Ale czy aby to dobry pomysł? Nie chciałbym jej urazić a jakiś prezent chcę jej dać . Może mogły byście coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkamia
Zrób prezent ukochanej. Zajrzyj na emilosc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkamia
Zrób prezent ukochanej. Zajrzyj na emilosc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahik
dobry prezent to ladne majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość travolta
Zbliżają się Walentynki i szukam prezentu dla dziewczyny. Pytanie do Was dziewczyny - czy ucieszyłby Was kosz owoców i słodyczy? Bo znalazłem taką ofertę (www.pocztaowocowa.pl ) i zastanawiam się, czy to odpowiedni prezent-jak wiadomo nie liczy się tylko sam prezent... Czy jest to romantyczne? Jak myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kocham żonę***wibrator -jeżeli to pierwszy jaki będziecie używać to kupcie go razem, dlaczego ksiązka nie jest dobrym prezentem?, moze wiec kolacja przy świecach? do travolty*** kup kwiaty lub kwiatka którego lubi, zaproś do kina na romantyczny film, kolacje, spacer i cos tam jeszcze, kosz mi sie kojarzy z rocznicą ślubu i to już złotą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia788
Ja bym na Waszym miejscu jednak tak nie cudowała z prezentami dla zony tylko znajac np.swoje upodobania wolałabym zeby jednak mój mąz wybrał dla mnie moje ulubione perfumy.lub inny kosmetyk ,który z pewnościa mi sie przyda http://www.superpharm.pl/promocje/index

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie perfumy - z tego wydaje mi się każda kobieta się ucieszy. Ja osobiście jestem też zbieraczem wszelkiego rodzaju ładnych kubków i filiżanek, więc ucieszyłabym się z ładnej malowanej filiżanki (widziałam taką na wiano.eu) i do tego zestaw herbat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara*ale*jara
Mam diabelny problem. Nie wiem jak kupuje się przez internet. Podoba mi się ten pas wyszczuplający,który Adassss chciał kupić żonie...Co mam robić? Może ktoś by mi pomógł? Krok po kroku,w prosty sposób objaśnił co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_pracy
Czy kupno pasa wyszczuplającego to nie jest nietakt? Ja bym się obraziła. Kup coś oryginalnego np damska torba do laptopa http://laptopka.pl lub podaruj bon np. do bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dlaczego wypad do spa miałby być przesadą? to taki trochę prezent dla dwojga ;) ja za weekend w primavera nad naszym polskim morzem bym się nie obraziła. zresztą sto lat nad bałtykiem nie byłam, a to świetne miejsce by się odprężyć i nawdychać jodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a___la
Słuchaj, a może pójdziesz z duchem czasu i po prostu zakupisz kobiecie takie perfumy http://kobietaeko.pl/zapachy/ekologiczne-zapachy-dla-kobiet Co do ducha czasu- to chomi mi o to że teraz coraz więcej kobiet zwraca uwagę na to aby uzywany przez nich kosmetyki, czy perfumy były eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka292
Nie kupuj tego! Mogłaby pomyśleć, że coś jej sugerujesz, ja proponuję jakąś kobiecą bieliznę, albo fajną wodę toaletową, która nie będzie się ulatniać po kilku minutach :) Sama kupiłam mojemu facetowi na urodziny wodę toaletową od Prady, bodajże z twojafanaberia.pl ;) pOlecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
ale te baby sa zaklamane. Chuda czy gruba to facet ma jej mowic ze chuda. Odchudzacie sie cale zycie bo jestescie prozne i same sie wzajemnie nakrecacie. Gosc mysli ze wspomoze zonie w tym odchudzaniu i kupi jej praktyczny prezent, to zle, bo ona wbrew logice odrazu pomysli ze jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
i tylko bizuteria wam w glowie, bo jak petalnia albo garnek to tez jest powod zeby sie obrazic, bo facet na pewno tego chce zeby was tylko w kuchni trzymac. A bizuteria to bedzie swiecic w oczy innym babom i beda zazdrosne. Nic nie podnosi lepiej wlasnej samooceny. Baby to przewrotne pelne sprzecznosci z gruntu nieuczciwe stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saasasa
Całkiem fajne buty mozna znalezc nawww.ubierzszpilki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacisnij zeby i przetrzymaj
kupon do fryzjera albo kosmetyczki / pazurki itd, to bedzie dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrownienaZmazur
jak każda kobietka tak i pewnie twoja żona lubi ciuszki. Więc może kup jej jakąś fajną bluzeczkę. Sklep LoloShop.pl ma fajną ofertę, na pewno byś coś wybrała. Ja właśnie nie dawno tez tam kupiłam sobie koszule i jestem bardzo z niej zadowolona. Jest bardzo dobra gatunkowo i świetnie się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnettaK
Mój mąż sprawił mi ostatnio niespodziankę na urodziny i kupił śliczną koszulę nocną. Jak pytałam gdzie kupił, to mówił że pytał koleżanek z pracy i one mu doradziły Internetowy sklep z bielizną Telimena. Podobno z oddawaniem towarów nie ma problemów, więc się zdecydował zakupić. W sumie to nie było takiej potrzeby, bo jest w moim rozmiarze i bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×