Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabekkkkkk

czy to byl zabek??

Polecane posty

Gość zabekkkkkk

Wczoraj zobaczylam na dziasle u mojego dziecka biala kropke przypominajaca zab. Dodam ze corka ma 7,5 miesiaca i ani jedego zeba. Dzisiaj wziela do buzi metalowa koncówke ze smyczy od telefonu,nagle pisk krzyk i okropny płacz. Potem zauwazyłam ze kropki juz nie ma na dziasle ale zostało takie wgłebinie i wyrazna głesza kreska . Czy ona mogła go sobie ułamac? nawet nie wiem czy to był juz wychodzacy zab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej podrażniła przebite dziąsło, ktre spuchło i ząb się schował, za jakiś czas pojawi się znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabekkkkkk
Dziekuje za odpowiedz. Zmartwiłam sie bo to moje pierwsze dziecko i zabek tez :P Mam nadzieje ze masz racje i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllelujahhhhh
Moja też ma 7,5 miesiąca i nie ma zębów. I nawet nie widać, by coś miało iść w najbliższym czasie. Dziąsełka różowe, twarde. Z którego Twoja córcia? Moja 03.04. Dziś jak w mordę 7 miesięcy i 2 tygodnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabekkkkkk
z 2 .04 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika877
A moze to byl jakis ropny pecherzyk?Dlatego wygladal na bialy i mala go przebila po prostu.Ropa wyplynela a jest slad bo jednak moglo byc zapalenie? Abo plesniawka?Starla sobie ta smycza? Moj ma rok i 13 zebow a teraz wychodzi 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×