Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyyytam

Miesięczne koszty utrzymania rodziny - wpisujcie!!!

Polecane posty

Gość pyyytam

Jakie są miesięczne koszty utrzymania rodziny u Was? Tak mniej więcej: czynsz/opłaty + życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/robert2009
mieszkam sam więc praktycznie jedyne koszta to rachunki plus czynsz,jakieś 1000 zł miesięcznie to pochłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej: dwoje doroslych, dwoje dzieci, zarobki: on:do 800zl ona 1200 czynsz: 184zl, tel.120 rachunki za prad co 4 miesiace ok.450zl dojazdy 200zl zywnosc -na miesac ok 300-400zl pieluchy, srodki czystosci, chemia, kosmetyki, leki razem-350 teraz: ona:1200 dwoje dzieci czynsz 184, tel.brak zywnosc 200 chemia-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
podnoszę ;) próbuję przekalkulować czy sobie poradzę z utrzymaniem, a raczej poradzimy, we dwoje. Dlatego proszę Was o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁŻEŃSTWO Z 1 DZIECKIEM
JA: 1800 MĄŻ: 5000 KREDYT:2000 OPŁATY media, przedszkole angielski: 1500 JEDZENIE :1000 AUTA: 600 OKOŁO 2000 ODKŁADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freydis jak Ty dawałaś sobie rade za 400 zł miesięcznie kupić jedzenia dla 4 osobowej rodziny?Ja z moim chłopakiem wydajemy około 400zł;/ pytam ze zwykłej ciekawości nie ze złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo bez dziecka
Zarobki: ok. 10 000 zł Rata: 1600 zł czynsz: 450 zł internet: 100 zł telefony: 350 zł prąd co 2 mce: 200 zł gaz co 2 mce: 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo bez dziecka
Aha, jeszcze jedzenie ok. 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 osoby
a jeszcze telefony i internet razem 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
podnosicie mnie na duchu trochę ;) myślałam że będzie gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
3 osoby - ale ten 1000 to miesięcznie na ubrania i kosmetyki Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 osoby
tak wychodzi mi srednio miesięcznie na ubrania i kosmetyki koło 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochody: okolo 4000zl on , ona i dziecko -zywnosc okolo 1000zl -pieluchy, mleko dla dziecka, ubrania, kosmetyyki , chemia domowa/300zl -paliwo i utrzymanie samochodu-400zl telefon i internet 160zl -500zl miesiecznie na kupno samochodu, pieniadze wlacam na specjalne konto. Reszta idzie na budowe domu. Ciekawe co Freydis zrobila z tym swoim facetem , ze teraz pisze tylko o sobie i dzieciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA OSOBA DOROSŁA
i dziecko, dochody 2tys alimentów, czynsz , wynajem 700 zł przedszkole 500 a reszte na życie czyli żarcie, jak dochodzi jakiś ciuch dla dziecka czy dla mnie to z wypłaty mojej a to mozna powiedzieć 2500 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można siebie i dwoje dzieci wyżywić za 200 zł miesięcznie????????????????????????????? a dwoje dorosłych i dwoje dzieci za 300 400 zł???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA OSOBA DOROSŁA
jeszcze do tego dochodzi samochód jakieś 200 zł miesięcznie, niestety jestem palaczem więc dochodzi jakieś 300 zł, odkładam jakieś 1,5 zł ale od dwóch miesięcy bo mam z czego ale niedługo się skończy to odkładanie, więc odkładam poki mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA OSOBA DOROSŁA
ale samochód i fajki sama sobie sponsoruję z mojej wypłaty a zarabiam jakies 800 zł(pół etatu) acha i od grudnia dochodzi jeszcze do spłaty jakieś 300 zł miesiecznie za długi po zmarłym ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Małżeństwo bez dziecka. Zarobki na rękę (razem) ok.3200. Wynajem+czynsz+opłaty: 1000zł Internet+dwa telefony:110ł Podstawowe życie (żarcie, jakaś drobna chemia, kosmetyki codziennego użytku, regularnie zażywane leki): ok.900-1000zł Rozrywka, przyjemności: trudno ocenić, pewnie ok.100zł miesięcznie. Przejazdy:ok.70zł Dwa kredyty studenckie: ok.600zł (ale na to mamy odłożone oszczędności z pracy w Anglii, więc nie musimy płacić z bieżących pensji). Wiadomo, że zawsze też trafi się jakiś ekstra wydatek - prywatny lekarz, dentysta, czyjeś urodziny (więc prezent) itd. W sumie dość swobodnie żyjąc wychodzimy na zero:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
o, widzę że topik nie upadł :) Bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe wypowiedzi i proszę o więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my plus 2 psy
razem zarabiamy 3000-3500 netto rachunki: internet: 30 przetwory mleczne od znajomej babci na wsi: 50-100 prąd co dwa miesiące: ok.150 dojazdy do pracy: 400 rata za samochód: 540 telefony: 70-100 psy: średnio to wychodzi jakieś 100 miesięcznie (karma, szczepionki, leczenie...) jedzenie: 800 chemia: miesięcznie średnia 100 razem: ok.2300 plus wydatki które rzadziej dochodzą, buty, ubrania, remonty domu, ślub przed nami więc co miesiąc wychodzimy na zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
no właśnie widzę, że drogo. A bez jedzenia ani rusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
rodzina 4 osobowa (3 dziecko w drodze) zarobek meza 2000 rata kredyt 450 rata kredyt 200 paliwo 400 pieluchy 150 chemia+lekarstwa 100 oplaty prad, gaz, woda, 150 internet 35 ciuchy dla dziewczynek 100 inne 100 reszta co zostaje to jedzenie okolo 300-400zl jest ciezko telefony 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka111111111
para on 1600 ja 900-1000 wynajem+czynsz 800 prąd gaz 70 raty 150 telefony 60 paliwo 100 migawki 90 jedzenie, kosmetyki, chemia 800 razem około 2100 ale dochodzą do tego inne wydatki np leki, kino, odzież w zależności od potrzeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżenstwo bez dzieci: dochody-łącznie ok 5 tyś. wydatki-paliwo 500 zł rata za studia 400 zł kosmetyki 200zł jedzenie 500 zł rachunki 300 zł inne 100 - 200 zł i więcej ;/ Wiadomo czasem jakieś większe wydatki się zdarzają, typu: naprawa auta ( moje ulubione ), dentysta czy inny lekarz, prezenty na ur. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyyytam
Podnoszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uboga studentka
jedna osoba dochód miesieczny 700-800zł mieszkanie-400zł rachunki- 100zł rata-400zł jedzenie- 300zł chemia, kosmetyki- 100zł wieczne jestem zapozyczona:( a w tym miesiacu to nie wiem co zrobie bo nie mam od kogo pozyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonono
dochody około 9-10tys. rata 2000 paliwo 600zł przedszkole,zajęcia dodatkowe około 400 zł rachunki około 1500zł (razem z opałem) a reszta na życie, czyli jedzenie, ubrania, kosmetyki, wyjazdy zero oszczędności i ciągle spóźnienia w opłatach podstawowych, w sumie jedynie rata w terminie, a reszta ciągle do tyłu, jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka24s
rodzina 3osob mąz i ja 5,5 tys 2000 kredyty 800zł jedzenie 400zl paliwo i(mąz daleko do pracy dojezdza) rachunki 300-500złzł( prąd co 2 msce ok 200zł) 700zl alimenty na dzieci z poprz związku 400zl rehab dziecka telef ok 50zł na msc mój,meża ok 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka24s
pozostałe np oc auta,przegląd,ubezp domu ,podatek itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka24s
opal 600zł na msc ,czasem nie wystarcza i dlatego tyle kredytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×