Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam grype AH1N1

__________Mam potwierdzoną NOWA grypę+______________

Polecane posty

Gość mam grype AH1N1

Jednakże z uwagi na to, że mój stan nie jest na tyle zły, żeby mnie hospitalizować wypuszczono mnie do domu ze szpitala zakaźnego. Czuję się bardzo źle, mam 38,5 gorączki, boli mnie wszystko, szczególnie głowa. Jestem bardzo osłabiona i kręci mi się w głowie. Praktycznie z ledwością dochodzę do toalety na szczęście jak leże jest dużo lepiej. Poza tym nie mam objawów przeziębienia, miałam je 2 dni temu. Kazali mi odstawić wszystkie leki, mam tylko leżeć, dużo pić i zażyważ leki wspomagające zdrowienie. U mnie w przychodni w mojej miejscowości było już wiele takich przypadków mówiła mi lekarka. W przychodni wszyscy pediatrzy są chorzy a dorosłych przyjmuje tylko 1 lekarz. DLACZEGO W TV O TYM SIE NIE MOWI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W głowie Ci się kręci ale na forum masz siłę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz laptopa
czy siedzisz przy biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny doradca
szykuj kase na nagrobek. aha, i spisz testament. podobno warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam grype AH1N1
IDIOT! to nie jest prowokacja, mam 38 lat i jestem kobietą, która bardzo boi się o zdrowie swoje i najbliższych. Z trudnością piszę teraz na kafe, ale chciałam przestrzec ze w Polsce jest więcej przypadków, niż to co podają w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam grype AH1N1
to chyba oczywiste, że skoro leże to mam na kolanach laptopa nie miałabym siły siedziec przy biurku - dodam że chodzi o szpital w \Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
mam grype AH1N1--Idiotka to jestes Ty,do tego stara,bo majac taka goraczke i nowa grype powinnas wypoczywac a nie klikac.W czasie klikania organizm sie meczy chociaz tego mzoesz nie odczuwac,chociaz przy takeij goraczce na pewno czujesz sie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
W jaki sposób Ci ją potwierdzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
mam grype AH1N1--to,ze lezysz i trzymasz laptopa na kolanach nei zoznacza,ze sie nie meczysz.Weź sie puknij w czoło glupia kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normlana kobieta
mam grype AH1N1--Aha,goraczka Ci chyba mopzg wypala powoli,bo załozyłas temat o chorobie na uczuciowym zamiast na zdrowu i urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
w której przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam grype AH1N1
Czuję się fatalnie i rzeczywiście nie będę więcej pisać, chciałam Wam tylko uzmyslowić, ze grypa może dotknąć każdego. O swoje życie nie bojęsię tak bardzo jak o moje dziecko. Ograniczyłyśmy kontakt i mi przykro, że nie możemy się nawet przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
ponawiam pytanie: w ktorej przychodni? w poznaniu grypa szaleje, u mnie w domu od poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
mam grype AH1N--durna babo,gdybys sie bała o zycie swojego dziecka,to nie pisałabys na forum tylko lezała .Poza tym jestes naparwde tepa,ze myslisz,ze swoim postem ocalisz ludzi,ze ludzie nei wiedza,ze kazdy moze zachorowac.Idz sie babo lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam grype AH1N1
w miejscowości L - jak jesteś z Poznania to znasz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wyczuwam prowokację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
normalna, bez stresu - ah1n1 jest PO PROSTU GRYPĄ, której śmiertelność póki co jest niższa niż śmiertelność po przyjęciu szczepionki na ah1n1... grypa jak grypa, przeleżysz i wstaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
luboń, Lusowo? Ja wzywalam pogotowie do dzieciaków, obejrzeli, kazali zbijać gorączkę i tyle. Jak to się stalo, że tobie zrobili testy na rodzaj wirusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam grype AH1N1
amaletta - ryczę teraz bo tak mnie wszystko boli, szczególnie w klatce piersiowej a tu głupole myślą, że prowo, dziękuję za pocieszenie, żeby nie zapeszać a napisałam na uczuciowym, bo tu bywam i chciałam przekazać to tym osobą, z którymi czasami piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
mam grype AH1N1--durna babo,boli Cie wszystko i masz oichote na durne pisanie.Ze niby napsiałas na ucziuciowym,bo poiszesz na nim.A kto sie domysli,ze masz grype i ,ze ty to Ty :-) przeceiz nie piszesz w tej chwili pod stałym nickiem.Ale Ty tepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
i powinno byc tym osobom a nie jak napsiałas tym osobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jednak moglabys powiedziec
cos wiecej, nie slyszalam o grypie w Poznaniu, ale moja mama jest na cos chora a i ja nie bardzo sie czuje czy wiesz cos o zgonach? ja codziennie jezdze z Poznania do pracy do Jelonka za Suchym Lasem autobusem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
wcinaj czosnek. Mi pomogło, jadłam po kilka ząbków dziennie. Tylko ważne, żeby nie był ten chiński mnie też własnie klatka piersiowa bolała, od poniedziałku jadę na czosnku, miodzie, cytrynie, syropie z cebuli oraz scorbolamidzie, wapnie i rutinacei. Dziś jest już ok, dzieciaki jeszcze kaszlą Spoko, wygrzej się , gorączka powinna zejść za dwa dni, byle tego nie przeziębić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
jakie zgony no bez jaj... to jest grypa a nie dżuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Ponawiam pytanie - w jaki sposób ją potwierdzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rumunii umarlo na nia
setki osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
W Rumunii? Skąd zresztą wiadomo, że na nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gazet czytalem ale to bylo
kilka tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×